Juniorská liga – O umístění

FC Zbrojovka Brno – FC Vysočina Jihlava

4:1

konec (2:0)

14.05.2018, 14:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • 7. kolo • Daniel Král

Tipsport: 1.6 4.1 3.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

85

V další jasné šanci se ocitl Marek Vintr, který zcela sám před Lancmanem zakončoval do protipohybu gólmana, který však předvedl proti brněnskému střelci skvělý zákrok.

78

Hra je rozkouskovaná dalším střídáním. Časta nahrazuje v jihlavském dresu Klímu.

75

A velký návrat je tu. Závěrečnou čtvrthodinu si místo Holmana zahraje navrátilec Jakub ŠURAL.

75

Brno právě vstřelilo branku!

Místo toho má Brno zpět třígólové vedení. Jihlava nechala na vápně zcela samotného Kroutila a ten technickou střelou do rohu brány nedal Lancmanovi šanci.

74

Jihlava mohla zápas ještě zdramatizovat. Floder předvedl důležitý zákrok proti uniknuvšímu Klímovi.

71

...a místo brankáře Koláře zápas dochytá Lancman.

71

O minutu později dvojí střídání na druhé straně. Vašíčka střídá Pejřimovský...

70

...a dvougólového střelce Ondřeje Vintra střídá Lhotecký.

70

V téže minutě hned dvojí střídání Brna. Sedlmajera nahrazuje Jambor...

70

Za taktický faul ve středu hřiště vidí kartu domácí Kroutil.

60

První střídání zápasu. Hostujícího Svobodu střídá Lorenc.

54

Jihlava právě vstřelila branku!

Vysočina se ještě vrací do zápasu. Ze skrumáže po rohovém kopu vylétla na Flodera na první pohled nenápadná hlavička, kterou ale brněnský gólman pouze vyrazil k Mašičovi, před kterým již zívala prázdná brána.

50

Pět minut po půli je zřejmě rozhodnuto. Gomes nachystal míč na střelu z hranice vápna Marku Vintrovi, tomu míč sice nesedl, ale před bránou jej pohotově dokázal zachytit Sedlmajer, po jehož přiťuknutí už Ondřej Vintr zakončoval do prázdné brány.

46

Zbrojovka se téměř bezprostředně po zahájení druhé půle dostala do další velké šance. Rychle rozehraný aut propadl na Marka Vintra, jeho obstřelu ale tentokrát chyběla přesnost.

44

A Zbrojovka je před pauzou při chuti. Tečovaný obstřel Kroutila skončil jen těsně vedle brány.

37

Bratrská dvojice opět v akci, ve stejných rolích jako při druhé brance. Markovu kolmici tentokrát ale Ondřej Vintr ideálně nezpracoval a připravil se sám o další jasnou příležitost.

33

Prosazuje se i druhý z bratrů Vintrů. Dlouhý nákop Flodera si zpracoval Marek Vintr, který přihrávkou za obranu vyslal do šance své dvojče Ondřeje. Ten si v souboji s Besedou počínal na hranici faulu, sudí ale jeho zákrok pustila a tváří v tvář Kolářovi si již Ondřej Vintr dokázal poradit.

30

Mašič si to teď namířil mezi tři brněnské obránce a výsledkem je faul s první žlutou kartou pro Sedlmajera.

22

Zbrojovka jde z rychlého brejku do vedení. Po dlouhém nákopu na Marka Vitra vznikla ve vápně Jihlavy situace 1 na 1, při které si Vintr vychutnal hostujícího kapitána Besedu a s překonáním Koláře již neměl problém.