Coalsoft play-off Extraligy

SK Sudoměřice – HC Kert Park Praha

3:1

konec (1:1, 0:0, 2:0) Stav série: 1:2

05.05.2018, 12:00 • Sudoměřice • Čtvrtfinále • Info o změnách stavu (Marek Danielik)

Děkujeme za pozornost, přejeme prima sobotní odpoledne a někdy opět na počtenou. (14:47:34)
Třetí třetina ve střelách vyzněla lépe pro Pražany, ale jen těsně – 11:9.
Z výhry jak třetinové, tak celkově zápasové se nakonec radují Sudoměřice.
Odvrátili tak první mečbol.

44:11

Sudoměřice právě vstřelily branku!
Autorem do prázdné branky je MATĚJ FRAŇO. Asistence: Jan Kaluža a Martin Hujsa.

44:02

Hosté hrají bez gólmana.

43:55

41:55

Vyloučení v týmu SK Sudoměřice (Tóth M. – 2 min., držení protihráče).

41:08

Přesilovku po půl minutě proměňuje DAVID HELEŠIC. Asistence: Martin Husaj a Michal Tóth.

40:31

Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Perl – 2 min., sekání).

30:01

V této třetině se hra opticky změnila. Hosté zvýšili tlak a na střely tentokrát vyhráli 11:7.
Zápasu přihlíží neuvěřitelných 226 diváků.

30:00

15:01

Střely v první třetině vyznívají jednoznačně pro domácí 12:8. Přesto je stav nerozhodný.

15:00

11:11

Kert Park právě vstřelil branku!
MARTIN KRUČEK za asistence: Dalimil Zvonek a Tomáš Fejfar.

08:47

Autorem branky je MATĚJ FRAŇO. Asistence: Martin Husaj a Jan Kaluža.

SK Sudoměřice: Dekány (Grufík) – Liška, Tóth D., Studénko, Kudláč, Tóth M. (C) – Fraňo, Kaluža, Hujsa Mar., Chovaneč, Štefek, Jarolín, Hujsa Mil., Helešic, Toman, Slanina, Hájek

HC Kert Park Praha: Mikl (Lašek) – Blaško, Bureš, Nýdl (C), Rozenberk, Šperl, Dejneka, Kaucký, Pulava – Kruček J., Kruček M., Kovář, Postulka, Zvonek, Wróbel, Fejfar, Javorka, Suda.

3:1

Branky a nahrávky: 9. Fraňo (Husaj Mar., Kaluža), 42. Helešic (Husaj Mar., Tóth M.), 45. Fraňo (Kaluža, Hujsa Mar.) – 12. Kruček M. (Zvonek, Fejfar)

Rozhodčí: Škrobák M.– Škrobák P.

08:47 SUD 1:0 Fraňo (Husaj Mar., Kaluža)
11:11 KER 1:1 Kruček M. (Zvonek, Fejfar)
40:31 KER 2 Perl, sekání
41:08 SUD 2:1 Helešic (Husaj Mar., Tóth M.)
41:55 SUD 2 Tóth M., držení protihráče
44:11 SUD 3:1 Fraňo (Kaluža, Hujsa Mar.)