28.04.2018, 16:00 • Čtvrtfinále • Petr Dejnožka

44:35

Jedno z posledních přerušení přichází po zakázaném uvolnění Sudoměřic.

43:29

Kert Park právě vstřelil branku!
A je hotovo! TOMÁŠ FEJFAR dostal napříč brankovištěm milimetrovou přihrávku a ostrou ranou pod víko nedal přesouvajícímu se Dekánymu šanci zasáhnout! Domácí tento zápas vyhrají – 3:0! Asistence: Dalimil Zvonek.

43:01

Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny, Zvonek volný na levé tyči letící míček promáchl.

42:15

Po vyhození Postulky se bude po icingu znovu vhazovat před Miklem.

42:00

Zdá se, že Sudoměřice se začíná vzmáhat na závěrečný tlak. Dokáží duel ještě zdramatizovat?

41:43

Domácí hokejbalisté se dopustili zakázaného uvolnění.

38:30

Tomáš Fejfar se hnal do dobré příležitosti, jeho postup je ale zastaven pro postavení mimo hru.

37:30

V polovině třetí třetiny se mění strany, za malou chvilku se bude pokračovat.

36:54

Z ničeho nic mohlo být zaděláno na drama! Zdeněk Jurásek se ocitl v kvalitní příležitosti, Petr Mikl ale skvělým zákrokem zachránil dvoubrankové vedení Kert Parku!

36:08

Přehazovanou ve středním pásmu ukončil Dalimil Zvonek a jeho hra vysokou holí.

35:28

Souboj dvou slovenských hokejbalistů vyhrál brankář Sudoměřic. Dejnekovo skryté nahození sice Dekány neviděl, přesto ale na něj dokázal zareagovat a stále tak udržel Sudoměřice ve hře.

35:13

Hráči Kert Parku jsou nyní vykázáni z útočného pásma, za současného stavu jim to až zase tolik vadit nemusí.

35:02

Martin Suda patří k jednomu z největších smolařů dnešního utkání. Snaží se, je vidět, má šance, ale štěstí mu nepřeje. Další velkou příležitost mu skvělým zákrokem sebral pozorný Ondrej Dekány.