HBC Pardubice – Elba DDM Ústí nad Labem

3:2

po prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0) Stav série: 1:2

05.05.2018, 16:00 • Čtvrtfinále • Adam Joska (@AdamJoska2)

Pardubice protahují sérii minimálně do zítřejšího čtvrtého zápasu. Ústí dvakrát dokázalo smazat jejich vedení, utkání dospělo až do prodloužení, které rozsekl v jeho páté minutě na konci přesilovky tvrdou ranou na zadní tyč Jan Bílý. (18:12:11)

49:28

Pardubice právě vstřelily branku!
Domácí těsně před vypršením Rudovského trestu využívají druhou přesilovku v zápase, o rozhodnutí se postral svou ranou příklepem od pravého mantinelu JAN BÍLÝ.

48:05

Filip nemohl střílet z první, jeho následná rána skončila zblokovaná v rohu hřiště.

47:33

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Jan Rudovský – 2 min., hákování).

47:00

Březina tečoval střelu těsně před brankáře, míček nasměroval ale pouze mimo hřiště.

46:23

Bílý vypálil příklepem od červené čáry, Banda nejprve vyrazil míček těsně před sebe a následně ho rychle přikryl lapačkou.

46:08

Stárek musel zasahovat proti dvěma zakončením, po druhém přerušil hru, vhazovat se bude po jeho pravici.

45:48

Peschout inkasoval zásah balónkem do obličeje, po přerušení odešel na střídačkua hra může pokračovat.

45:37

Březinova dělovka z levé strany skončila jen v síti za brankou.

45:01

Jelikož je stav po základní hrací době nerozhodný 2:2, bude po přestávce následovat desetiminutové prodloužení. V závěru se Pardubice tlačily a byly jasně aktivnější, uvidíme tedy, zda budou pokračovat ve stejném tempu i v prodloužení.

45:00

44:57

Pardubice jsou v závěru jasně aktivnější, ale k rozhodnutí to zatím nevede. Tři vteřiny před koncem základní hrací doby se bude vhazovat po levici Bandy.

44:15

U mantinelu v útočné třetině zůstal po zákroku na hrací ploše Gottfried, pokračovat se ale bude bez vyloučení.

43:41

Proti Bílého střele od modré včas sklapl Banda betony.

43:34

Oddechový čas pro hosty.

43:04

Východočeši jsou v tlaku, Ústí se ale ze všech sil brání, a zatím úspěšně.

42:03

Několik nadějných šancí Pardubic po sobě, zřejmě největší byla při dorážce do odkryté části branky, kterou míček jen těsně minul.

3:2

Branky a nahrávky: 12. Česák (Filip), 33. Březina (Vlasák, Bílý), 50. Bílý – 27. Langthaler (Poláček, Rudovský), 34. Poláček (Langthaler, Soukup)

HBC Pardubice: Stárek (Dvořáček) – Mokříž, Novotný, Filip, Krejčí, Urban, Bucek, Turyna, Forstl, Urbanec, Kubišta, Březina, Bílý, Vlasák, Moravek, Staněk, Česák, Zajíček, Emmer, Bucek.

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Rechtorik) – Haken, Smocík, Kváš, Poláček, Michajličenko, Sedláček, Jirava, Soukup, Štěpánek, Peschout, Gottfried, Langthaler, Rudovský, Pilař, Bím, Grus, Uhlíř.

Rozhodčí: Záhok, Havelka

09:25 UNL 2 Soukup, sekání
11:15 PCE 1:0 Česák (Filip)
15:46 UNL 2 Smolík, držení protihráče
16:25 PCE 2 Krejčí, hrubost