Mistrovství světa - II. A Divize

Belgie – Čína

2:5

konec (0:0, 0:3, 2:2)

29.04.2018, 13:00 • IJssportcentrum, Tilburg, Nizozemsko • 5. kolo • Aleš Skok (@Hopicek495)

Tipsport: 1.9 4.5 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas mezi Belgií a Čínou je u konce. Čtvrtí v tabulce mistrovství světa druhé divize skupiny A končí nakonec hokejisté Číny, kteří v dnešním utkání poráží Belgii v poměru 5:2. Belgie tak končí pátá.

Čína byla v dnešním zápase jasně lepším celkem a hlavně díky druhé třetině, ve které vstřelila tři branky, se může radovat z vítězství. Za stavu 4:0 přišla ještě dvougólová korekce ze strany Belgie, ale závěrečnou tečku za výsledkem udělali Číňané necelé dvě minuty před koncem.

To je ode mě pro dnešek vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (15:07:59)

59:30

Závěr zápasu už se v klidu dohrává a ani jeden z týmů už se nikam nežene.

58:36

Čína právě vstřelila branku!
Ve středním pásmu se ke kotouči dostal CE-SEN ČANG, který projel do útočného pásma, prosmýkl se mezi dvěma obránci a svůj následný samostatný únik zakončil krásným bekhendovým blafákem.
Asistence: Čchien-i Chuang.

57:19

Číňané se dostali do dalších dvou zajímavých šancí. Ze středu pálil jeden z útočníků, ale Legrand betonem vyrazil. Z pravé strany ihned dorážel další a Legrand opět vytasil skvělý zákrok betonem. Nakonec přišla ještě střela od modré a další zákrok belgického strážce svatyně.

56:36

Belgie právě vstřelila branku!
A ještě tu máme jedno snížení ze strany Belgie. Před brankou Číny vznikla trma vrma a puk se najednou dostal na modrou čáru na hůl FRANKA NEVENA. Ten vystřelil zápěstím a trefil se naprosto přesně k pravé tyči.
Asistence: Yoren de Smet, Jordan Paulus.

56:06

Číňané vyhazují přes všechny čáry a můžou v klidu vystřídat.

55:21

Pěkná střela jednoho z belgických útočníků z vrcholu pravého kruhu. Čínský gólman však předvedl pěkný zákrok a druhý puk za svá záda nepouští.

54:51

Vyloučení v týmu Čína (Wej Čung – 2 min., hrubost).

54:21

Momentálně se hraje hodně kolem mantinelů. Střed hřiště zůstává nevyužit a do šancí se nedostává ani jedno z mužstev.

53:23

Belgie je v plném počtu.

52:32

Číňané měli svou pětiminutovou přesilovku o dvě minuty zkrácenou, ale ani zbytek se jim vůbec nedaří a k páté brance je zatím daleko.

51:12

Čína v plném počtu.

50:50

Legrand napravil svoji chybu při čtvrté čínské brance a výborným zákrokem proti střele Chao Čanga zabránil gólu s pořadovým číslem pět.

49:51

49:51 Bryan HENRY - 1:4

49:51

Je přeci jenom sníženo. Při hře čtyř proti čtyřem našel na pravé straně úplně volného BRYANA HENRYHO Jordan Paulus. Druhý jmenovaný nejprve minul kotouč, ale vzápětí už trefil odkrytou část branky.
Asistence: Jordan Paulus, Michael Distate.

49:12

Vyloučení v týmu Čína (Čchien-i Chuang – 2 min., napadení).

48:23

Vyloučení v týmu Belgie (Boris Kolyasnikov – 5 min., naražení zezadu + osobní trest do konce utkání, naražení zezadu).

48:10

O výsledku dnešního zápasu je zřejmě rozhodnuto. Už jde spíše o to, jakým výsledkem dnešní duel skončí.

2:5

Branky a nahrávky: 50. Henry (Paulus, Distate), 57. Neven (de Smet, Paulus) – 29. Cuo (P. Chuang), 35. Li (Liou, C. Čang), 36. Č. Chuang (C. Čang), 44. Ch. Čang (C. Čang), 59. C. Čang (Č. Chuang)

Belgie: Legrand (Jansen) – Paulus, Denis, Distate, Neven, Verschaeve, van Espen – de Smet, Verelst, van den Bogaert – Bremner, Henry, Milpas – Pellegrims, McCann-Coppens, Roland – Kolyasnikov, Klijsen, Delbrassine – James.

Čína: C. Sun (Š. Sia) – P. Čang, Jang, Jen, Chu, S', Ť. Čang – Č. Chuang, Č. Čang, Ch. Čang – Cuo, P. Chuang, Sun – C. Čang, Liou, Čung – Li, W. Čang, Wu.

Rozhodčí: Haszonits – Grozaj, McCambridge

06:57 BEL 2 Klijsen, podražení
08:23 BEL 2 Bremner, sekání
09:20 BEL 2 Verelst, sekání
14:20 BEL 2 Pellegrims, faul loktem
17:03 CHN 2 Čung, sekání