Mistrovství světa - I. A Divize

Maďarsko – Velká Británie

2:3

po s.n. (1:2) (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)

28.04.2018, 19:30 • László Papp Sportaréna, Budapešť, Maďarsko • 5. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

57:00

Robert Farmer zahákoval Jánose Háriho, který se ve vlastním oslabení dostal do úniku. Maďar pojede trestné střílení!

56:38

Teď, nebo nikdy! Arnold Varga (HUN) je vyloučen za nedovolené bránění a dává tak soupeři obrovskou šanci vyrovnat!

51:28

Maďaři znervózněli a faulují, dvě minuty za držení dostává Bence Stipsicz (HUN). Dokáží Britové vyrovnat, nebo domácí oslabení ubrání?

37:04

Špatně teď vystřídali zase Maďaři a stejně jako před chvílí Britové dostávají menší trest za příliš mnoho hráčů. Ten odpyká Csanád Erdély (HUN).

32:31

Britové teď chvilku hráli v šesti a budou za to pykat. Trest za své spoluhráče odsedí obránce Mike Hammond (GBR), Maďary čeká přesilovka.

28:35

Matthew Myers (GBR) teď dost okatě zahákoval jednoho z protihráčů, čehož si rozhodčí nemohli nevšimnout. Britský hráč usedá na dvě minuty na trestnou.

10:07

Znovu se vylučuje, tentokrát na trestnou lavici zamíří jeden hráč z obou celků. Ben O'Connor (GBR) dostává trest za hákování, Gergo Nagy (HUN) za filmování.

04:39

Britové mají ideální příležitost vyrovnat. Zsombor Garát (HUN) na pravém kruhu nyní zahákoval Roberta Lachowicze a bude za to teď dvě minuty pykat.

01:55

Maďarsko si zahraje přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Paul Swindlehurst (GBR) a v úvodu utkání tak oslabuje svůj celek.

2:3

Branky a nahrávky: 4. Bodó (G. Nagy, Sarauer), 42. Erdély (Hári) – 51. Dowd (Brooks, Richardson), 60. Farmer, rozh. náj. O'Connor