Play-off NHL

Boston Bruins – Toronto Maple Leafs

7:4

konec (3:2, 0:2, 4:0) Stav série: 4:3

26.04.2018, 01:30 • TD Garden, Boston • Čtvrtfinále V. konference • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

43:41

A další hra 4 na 4 poté, co byl vyloučen Rick Nash na dvě minuty za krosček a Tyler Bozak za nedovolené bránění.

41:06

Zach Hyman u střídaček sundal helmu Bradu Marchandovi a David Krejčí si ho vzal ihned do parády. Na bitku ale nedošlo. David Krejčí a Zach Hyman dostali dvě minuty za hrubost a před hrou 4 na 4 ještě rozhodčí dovezl ze střídačky hůl útočníkovi Toronta.

24:56

Tomáš Plekanec byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a daroval Bostonu druhou přesilovou hru.

11:30

Rick Nash fauloval v obranném pásmu mezi kruhy pro vhazování a dostal dvě minuty za vysokou hůl.

03:00

Morgan Rielly z pravého rohu obranného pásma pod tlakem vyhodil puk přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

00:30

Sean Kuraly dostal dvě minuty za podržení a Maple Leafs si po pouhých 30 sekundách zahrají první přesilovou hru.

7:4

Branky a nahrávky: 5. DeBrusk (Pastrňák, Krejčí), 10. Heinen (Krejčí, Rick Nash), 20. Bergeron (K. Miller, Backes), 42. Krug (K. Miller, Bergeron), 46. DeBrusk (Krejčí), 52. Pastrňák (Bergeron, Marchand), 60. Marchand (Riley Nash) – 3. Marleau (Gardiner, W. Nylander), 7. Marleau (Marner), 23. Dermott (R. Polák, W. Nylander), 27. Kapanen

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Chára (C), McAvoy, Krug, K. Miller, Grzelcyk, McQuaid – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – DeBrusk, Krejčí (A), Rick Nash – Heinen, Riley Nash, Backes – Schaller, Kuraly, Acciari. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, R. Polák – Hyman, Matthews, Co. Brown – Marleau (A), Kadri, Marner – A. Johnsson, Plekanec, W. Nylander – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Kapanen. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Wes McCauley, Kelly Sutherland. Čároví: Jonny Murray, Scott Cherrey

Diváci: 17565

00:30 BOS 2 Kuraly, podražení
02:05 TOR 0:1 Marleau (Gardiner, W. Nylander)
03:00 TOR 2 Rielly, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
04:47 BOS 1:1 DeBrusk (Pastrňák, Krejčí)