2:4

konec (0:3, 0:0, 2:1)

25.04.2018, 11:30 • 3. kolo • Jan Prošek

Střely na branku 33:39. (13:39:27)
Chorvatsko díky skvělé první třetině vyhrává tento zápas 4:2. Dokázalo se prosadit v přesilovce, v oslabení, ve tře pět na pět i do prázdné branky. Ukrajina doplatila na špatný vstup do zápasu. Ani snížení ve třetí třetině nepomohlo k zisku bodů.

Chorvatsko právě vstřelilo branku!
Chorvatsko tento zápas vyhraje, je to jasné. Do prázdné branky poslal kotouč přes celé kluziště DOMEN VEDLIN.

59:16

Ukrajina hraje bez brankáře, Sergej Babinec nepřesně zakončovat.

58:40

Hráči v bílém hrají velmi dobře defenzivně. Ukrajina má velké problémy s koncovkou.

58:12

Ukrajina se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.

58:00

Chorvatsko drží hru daleko od své branky, stále vede o jednu branku.

57:33

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Ukrajiny,

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:44

Viktor Zacharov byl volný před brankou, jenže puk se k němu nedostal. Dobře zasáhla obrana soupeře.

55:48

Bogdan Djačenko kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

55:18

Sledujeme rychlý hokej, mnoho práce gólmani nyní nemají. Souboje o kotouč se odehrávají v neutrální zóně.

54:10

Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže propracovat stabilněji do útočného pásma. Chorvatsko vede už jen o jednu branku.

53:00

Chorvatsko si vyžádalo oddechový čas.

53:00

53:00 Dmytro NIMĚNKO - 2:3

53:00

Ukrajina právě vstřelila branku!
Pěknou akci předvedl Andrij Michnov, který obkroužil branku a jeho střílenou bekhendovou přihrávku neomylně poslal do sítě DMYTRO NIMĚNKO. Asistence: Andrij Michnov.

52:44

Dmytro Niměnko pálil od modré čáry, výborně zasáhl obránce Ivan Šijan, který nenechal soupeře vypálit.

2:4

Branky a nahrávky: 47. Katrič (Bucenko, Babinec), 53. Niměnko (Michnov) – 5. Janković (Senzel, Blagus), 12. Zanoški, 14. Kanaet (Tadić), 60. Vedlin

Ukrajina: Gajdučenko (14. Djačenko) – Tolstuško, Ignatěnko, Katrič, Romaněnko, Tatarenko, Žovnir, Petruchno, Matvijenko – Michnov, Niměnko, Zacharov – Bucenko, Babinec, Ljalka – Černišenko, Ramazanov, Gricenko – Gavrik, Karpenko, Bojkov.

Chorvatsko: Tomljenović (Nikolić) – Tadić, Šijan, Vedlin, Senzel, Šilović, Puzič, Kegalj – Zanoški, Brine, Jarčov – Blagus, Kanaet, Rendulić – Jazbec, Janković, Miličić – Šakić, Fičur, Brenčun – Vukoja.

Rozhodčí: Halm – Janusauskas, Kroyer

03:05 UKR 2 Tolstuško, hrubost
04:37 CRO 0:1 Janković (Senzel, Blagus)
10:43 CRO 2 Vedlin, vražení na hrazení
11:51 CRO 0:2 Zanoški
13:06 CRO 0:3 Kanaet (Tadić)
13:06 UKR -Djačenko +Gajdučenko (Střídání)