Baráž o extraligu

HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov

0:1

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)

20.04.2018, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 11. kolo • Kamila Stříteská Ströer, David Sokol (@dsokolino)

Tipsport: 2.55 2.8 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po roce se Karlovy Vary vrací do nejvyšší soutěže. Ačkoli utkání oficiálně vyhrála Verva, raduje se hlavně Energie. O gól v prodloužení se postaral Juraj Mikúš. Ode mne je to pro tuto sezonu vše, loučí se Kamila Ströerová a budu se těšit v extralize. Na počtenou. (20:28:09)

62:24

62:24 Juraj MIKÚŠ - 0:1

62:24

Litvínov právě vstřelil branku!
V přesilové hře se podařilo Litvínovu vstřelit rozhodující gól. JURAJ MIKÚŠ pálil po přesné přihrávce od Hübl a překonal bezmocného Závorku. Asistence: Viktor Hübl.

62:10

Dvě minuty za podražení si vysloužil od sudích Stanislav Balán (KVA) za podražení.

61:55

František Lukeš mohl rozhodnout, ale trefil tyčku.

61:41

Lukáš Doudera pálil z mezikruží, gólman Karlových Varů zakročil včas.

61:27

KV Arenou se line mexická vlna.

60:38

Verva se drží v útočné třetině, ale branku domácích nijak neohrozila.

60:05

Do akce se ihned hrne Litvínov, ale střela Lukeše Závorku nijak nepřekvapila.

60:01

Ačkoli utkání skončilo remízou, Karlovy Vary oficiálně postupují zpět do nejvyšší české hokejové soutěže. Ovšem o vítězi bude rozhodovat prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:35

KV Arena slaví.

58:55

Chemici se dostávají do útočného pásma, ale střely hostů jsou nepřesné.

58:46

Nakonec Doudera vyhazuje na icing.

58:36

Doudera se snažil setřást Kverku, který pilně sledoval každý jeho krok.

58:19

Dočkali jsme se dalšího zakázaného uvolnění Vervy.

0:1

Branky a nahrávky: 63. J. Mikúš (V. Hübl)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (F. Novotný) – Podlipnik, Šafář, M. Rohan (A), Plutnar, Krejčí, Kovačevič, A. Rulík – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – O. Beránek, Gríger, Kohout – Vachovec, Skuhravý (C), Šik – Stloukal, Kverka, Vrdlovec.

HC VERVA Litvínov: Kantor (Petrásek) – Baránek, Sörvik, Frolo, Gula, Iberer, Z. Sklenička, L. Doudera – J. Černý (A), J. Mikúš, M. Hanzl – F. Lukeš, V. Hübl (A), Jánský – Trávníček (C), Gerhát, Řehoř – Matoušek, Válek, Jícha.

Rozhodčí: Hejduk, Hradil – Ondráček, Špůr