0:7

konec (0:0, 0:3, 0:4)

20.04.2018, 12:30 • Skupina B • Marek Hedbávný

To je od nás z Čeljabinsku vše. Přejeme vám hezký zbytek dne a krásný víkend. (14:37:57)
Nováček elitní skupiny MS do 18 let po prohře 1:7 s Ruskem schytal další sedmigólový debakl. Zázraky se na tomto turnaji zatím nedějí.
Finové po výhře nad Slovenskem (5:2) přidávají do tabulky další tři body. Nutno říct, že hlavně první polovina utkání je pro ně varováním: další soupeři už totiž budou kvalitativně silnější...
Střely v zápase
Francie: 10
Finsko: 51
Střely ve třetí třetině
Francie: 3
Finsko: 20
Po první polovině zápasu bylo skóre 0:0, dalšímu průběhu zápasu ale favorit dominoval a vyhrál 7:0. Hrdina úvodních minut Valentin Duquenne tak nakonec bude smutný.
Diváci v Čeljabinsku si stoupají – bude totiž znít finská hymna.
Nejlepší hráči zápasu
Francie: Charles Smith
Finsko: Kaapo Kakko

59:56

Naopak ještě Finové mohli přidat osmou trefu. Duquenne si ale spravil chuť a betonem vyrazil puk do rohu.

59:45

Vypadá to, že ani čestný gól dnes Francie nevstřelí.

59:29

Buly opět v obranném pásmu Finska.
Dnešní utkání sleduje 2170 diváků.

58:59

Bude se vhazovat v obranném pásmu Finska.

58:42

Francouzi se dostali zpátky do útočného pásma, ale jen na pár vteřin. Finové je rychle obrali o puk a zase vyhodili.

58:10

Francie nezačala přesilovku dobře, puk už je totiž za její brankou.

58:00

Úleva pro Francii. Ranta se provinil držením hole a půjde na dvě minuty na trestnou.

57:37

Kdo by to byl řekl, po polovině zápasu, že nakonec Finové možná porazí Francii víc, než se to ve čtvrtek podařilo Rusům.

56:43

56:43 Niklas NORDGREN - 0:7

0:7

Branky a nahrávky: 32. Kakko, 36. Petman (Kakko, S. Salmela), 40. Hirvonen (Moilanen, Petman), 48. Lundell (Honka, Nevasaari), 49. Kakko (Kotkaniemi, Nordgren), 52. Petman (Thomson), 57. Nordgren (Thomson)

Francie: Duquenne (Vazzaz) – Schmitt, Bourillon (C), Coffy, Coulaud (A), Salve, Allais, Bataillé – Plagnat, Dubé, Gallet – Chautant, Leroux, Bruche – Quattrone, Fabre, Dair – Mainot, Rabl, Guer.

Finsko: Huhtamaa (Patrikainen) – Thomson, Utunen (C), Nousiainen, S. Salmela (A), Kokkonen, Honka – Kotkaniemi, Nordgren, Kakko – Killinen, Ranta, Tanus (A) – Aaltonen, Lundell, Nevasaari – Hirvonen, Moilanen, Petman.

Rozhodčí: Hoppe (Německo), Zrnič (Slovinsko) – Pardatscher (Itálie), Šišlo (Rusko)