1:3
konec (0:3)
27.03.2018, 18:45 • Itztadion Ramat Gan • Skupina 5 • Štěpán Slovák
Tipsport: 2.37 3.21 2.85 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.37 - 3.21 - 2.85
Izrael – Norsko
1:3
konec (0:3)
Branky: 55. Jenssen (vla.) – 5. Bjørdal, 7. Espejord (pen.), 31. Hanche-Olsen
Karty: 30. Risa (NOR), 36. Hanche-Olsen (NOR), 73. Jenssen (NOR)
Neproměněná penalta: 17. Espejord (NOR), brankář Glazer zneškodnil
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 11:6. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 14:8.
Izrael:
O. Glazer – Asefa (46. Cohen), I. Nachmias., Bitton, Meir – Plakuščenko, Lavi (46. Solomon), D. Glazer (C) – Hozez (74. Awwad), Weissman, Kanichowsky
Náhradníci: Awwad, Barda, Cohen, Malede, Rosenthal, Solomon, Tzur
Trenér:
Norsko:
Rossbach – Johnsen, Ryerson, Hanche-Olsen, Jenssen, Risa – Konradsen (85. Näsberg), Hoff, Thorsby (C) – Espejord (65. Utvik), Bjørdal (89. Knudsen)
Náhradníci: Bratveit, Helmersen, Ingebrigtsen, Knudsen, Nasberg, Sakor, Utvik
Trenér:
Rozhodčí: Lukjancukas – Snarskis, Gerasimov (všichni LTU)
Diváci:
Japonsko – Ukrajina 14:20 1:2
Rusko – Francie 17:50 1:3
Švýcarsko – Panama 19:00 6:0
Černá Hora – Turecko 19:10 2:2
Egypt – Řecko 20:00 0:1
Maďarsko – Skotsko 20:00 0:1
Dánsko – Chile 20:00 0:0
Senegal – Bosna 20:00 0:0
Tunisko – Kostarika 20:00 1:0
Pobř. slonoviny – Moldavsko 20:00 2:1
Slovinsko – Bělorusko 20:15 0:2
Lucembursko – Rakousko 20:30 0:4
Rumunsko – Švédsko 20:30 1:0
Německo – Brazílie 20:45 0:1
Polsko – Jižní Korea 20:45 3:2
Belgie – Saúdská Arábie 20:45 4:0
Anglie – Itálie 21:00 1:1
Kolumbie – Austrálie 21:00 0:0
Španělsko – Argentina 21:30 6:1
Kypr – Švédsko 14:00 0:1
Gruzie – Dánsko 15:00 2:2
Kazachstán – Lucembursko 15:00 3:0
Řecko – Česko 15:00 3:0
Turecko – Malta 16:00 4:2
Chorvatsko – Moldavsko 16:30 4:0
Švýcarsko – Portugalsko 17:00 2:4
Slovensko – Albánie 17:20 4:1
Bulharsko – Slovinsko 17:30 3:0
Polsko – Litva 18:00 1:0
Andorra – Nizozemsko 18:00 0:1
Rakousko – S. Makedonie 18:00 2:0
Lichtenštejnsko – Bosna 18:00 0:4
Izrael – Norsko 18:45 1:3
Kosovo – Německo 18:45 0:0
Anglie – Ukrajina 19:00 2:1
Španělsko – Estonsko 19:30 3:1
Gibraltar – Rusko 20:00 0:5
Irsko – Ázerbájdžán 20:30 1:0
Černá Hora – Francie 21:05 0:2
73
36
30