konec (1:0)

27.03.2018, 19:00 • Bramall Lane, Sheffield • Skupina 4 • Michal Raška

Tipsport: 1.52 4.03 6.49 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:57:09)
Je konec. Anglie nakonec vyhrála 2:1 až v závěrečných minutách. Ve 41. minutě, Maddison poslal skvělý pas do běhu na Calverta-Lewina, který si míč ještě stačil zpracovat a následně zakončil k pravé tyči. Anglie tak vedla 1:0. Ve druhé půli se toho moc nedělo, ale nakonec v 83. minutě srovnal hlavou Šaparenko. Ovšem v 88. minutě se dostal do zakončení hlavou rovněž domácí Solanke a zajistil, že Anglie vyhrála 2:1.

90+4

90+4

Anglie získala autové vhazování na polovině hostů.

90+3

Střela domácího hráče skončila pouze vedle brány a Lunin bude mít odkop.

90+2

Nyní jsou u míče domácí a zahrál si i brankář Gunn, který poslal daleký odkop.

90+1

Rozhodčí nastavil čtyři minuty navíc.

90+1

Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Calvert-Lewin, přichází Maitland-Niles.

90

Hosté se dostali s míčem do vápna, ale tam se následně provinil faulem Zubkov, za který rozhodčí vytáhl žlutou kartu.

88

88. SOLANKE - 2:1

88

Anglie právě vstřelila branku!
Anglie si ale bere vedení zpět a vede 2:1! Po skvělém centru Chilwella se dostal do zakončení hlavou DOMINIC SOLANKE a střelou k pravé tyči poslal domácí dvě minuty před koncem základní hrací doby do vedení! Asistence: Chilwell.

87

Lukjančuk zahrál míč pouze do zámezí a Anglie má autové vhazování.

85

Následná střela Daviese šla pouze nad bránu Lunina a ten tak bude mít odkop od své svatyně.

84

Domácí zkouší odpovědět a drží míč na polovině Ukrajiny.

83

83. ŠAPARENKO - 1:1

83

Ukrajina právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Tlak hostů v posledních minutách se vyplatil a je to 1:1! MYKOLA ŠAPARENKO si naskočil na centr z levé strany a následně hlavou zakončil přesně k pravé tyči!

83

Přihrávka do vápna z levé strany skončila pouze na kopačce domácího hráče, který míč odkopl do bezpečí.

82

Následně se dostali do vápna, ale do zakončení už, ovšem u balónu jsou i nadále.

81

Hosté drží míč na svých kopačkách, ale zatím nevymysleli nic velkého.

2:1

konec (1:0)

Branky: 41. Calvert-Lewin, 88. Solanke – 83. Šaparenko

Karty:   71. Onomah (ENG) – 43. Zotko (UKR), 90. Zubkov (UKR)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:8. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 5:7.

Anglie: Gunn – Kenny, Fry, Worrall, Chilwell – Davies, Onomah, Maddison – Sessegnon, Calvert-Lewin, Gray (C)
Náhradníci: Woodman – Abraham, Clarke-Salter, Lookman, Maitland-Niles, Solanke, Walker-Peters

Ukrajina: Lunin – Lučkevyč, Lukjančuk, Zotko, Kravets – Pikhalonok, Vakulko (C) – Šepelev, Kovalenko, Lunvov – Dovbyk
Náhradníci: Makhankov – Šaparenko, Šved, Tretjakov, Tcymbaljuk, Tymčyk, Zubkov

Rozhodčí: Mads-Kristoffer Kristoffersen – Dennis W. Rasmussen, Lars Hummelgaard (vš. DEN)