konec (0:0)

27.03.2018, 20:00 • Ladislav Pospíchal (@Pospa_3)

Tipsport: 2.61 3.06 2.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi tímto loučím a přeji příjemný zbytek úterního večera. (22:05:49)
Máme tu konec zápasu mezi Senegalem a Bosnou. Ve druhém poločase se toho moc neudálo a tak zápas skončil bezbrankovou remízou 0:0. Jediná šance byla v sedmnácté minutě, kdy Višća běžel sám na brankáře, ale svojí střelu neusměrnil mezi tři tyče.

90+3

90+3

Bajić se pokoušel dostat ke střele, ale Koulibaly ho dobře zablokoval.

90

Čtvrtý rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec druhého poločasu.

90

Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází P. N'Diaye, přichází N'Gom.

87

Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Mané, přichází N'Doye.

86

Druhý poločas se pouze střídá nebo fauluje, žádnou pořádnou akci jsme neviděli.

84

Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Bičakčić, přichází Zakarić.

83

Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Traoré, přichází Wagué.

81

Mané si teď vyžadoval penaltu za zákrok na jeho osobu, ale rozhodčí zůstal ledově klidný a ukazuje, že takový zákrok pískat nehodlá.

79

Senegal teď obehrává obranu Bosny, ale k žádnému ohrožení branky to zatím nevede.

77

Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Kolašinac, přichází Zukanović.