0:1
konec (0:0)
27.03.2018, 14:00 • AEK Arena, Larnaca • Skupina 6 • Martin Augustin (@ogy_16)
Tipsport: 10.0 5.71 1.26 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 10.0 - 5.71 - 1.26
Kypr – Švédsko
0:1
konec (0:0)
Branky: 90+7. Brorsson
Karty: 44. Wheeler (CYP), 49. Fragkou (CYP), 83. Adoni (CYP), 90+6. Christodoulou (CYP) 90+8. Christodoulou (CYP)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 0:10. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:7.
Kypr:
Christodoulou – Kyriakou, Adoni, Soteriou, Wheeler (67. Pileas) – Fragkou (61. Ilia), Karo (C), Špoljarić – Hadjipaschalis, Pittas (77. Psaltis), Kyprianou.
Náhradníci: Paraskevas – Papageorgiou, Charalampous, Ilia, Psaltis, Roles, Pileas.
Trenér:
Švédsko:
Dahlberg – Wahlqvist (C), Dagerstål, Brorsson, Andersson – Levi (75. Ingelsson), Ssewankambo, Svanberg, Rakip – Asoro (55. Engvall), Isak (64. Larsson).
Náhradníci: Linnér – Hallberg, Ingelsson, Augustinsson, Salétros, Engvall, Larsson.
Trenér:
Rozhodčí: Verissimo – Pereira, Teixeira
Diváci:
Japonsko – Ukrajina 14:20 1:2
Rusko – Francie 17:50 1:3
Švýcarsko – Panama 19:00 6:0
Černá Hora – Turecko 19:10 2:2
Egypt – Řecko 20:00 0:1
Maďarsko – Skotsko 20:00 0:1
Dánsko – Chile 20:00 0:0
Senegal – Bosna 20:00 0:0
Tunisko – Kostarika 20:00 1:0
Pobř. slonoviny – Moldavsko 20:00 2:1
Slovinsko – Bělorusko 20:15 0:2
Lucembursko – Rakousko 20:30 0:4
Rumunsko – Švédsko 20:30 1:0
Německo – Brazílie 20:45 0:1
Polsko – Jižní Korea 20:45 3:2
Belgie – Saúdská Arábie 20:45 4:0
Anglie – Itálie 21:00 1:1
Kolumbie – Austrálie 21:00 0:0
Španělsko – Argentina 21:30 6:1
Kypr – Švédsko 14:00 0:1
Gruzie – Dánsko 15:00 2:2
Kazachstán – Lucembursko 15:00 3:0
Řecko – Česko 15:00 3:0
Turecko – Malta 16:00 4:2
Chorvatsko – Moldavsko 16:30 4:0
Švýcarsko – Portugalsko 17:00 2:4
Slovensko – Albánie 17:20 4:1
Bulharsko – Slovinsko 17:30 3:0
Polsko – Litva 18:00 1:0
Andorra – Nizozemsko 18:00 0:1
Rakousko – S. Makedonie 18:00 2:0
Lichtenštejnsko – Bosna 18:00 0:4
Izrael – Norsko 18:45 1:3
Kosovo – Německo 18:45 0:0
Anglie – Ukrajina 19:00 2:1
Španělsko – Estonsko 19:30 3:1
Gibraltar – Rusko 20:00 0:5
Irsko – Ázerbájdžán 20:30 1:0
Černá Hora – Francie 21:05 0:2
77
75
67
64
61
55