3:1

konec (2:1, 1:0, 0:0) Stav série: 4:1

23.03.2018, 17:00 • Tatneft Arena • Aleš Skok (@Hopicek495)

Tipsport: 1.9 4.0 3.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec dnešního zápasu a vlastně i celé série. Dnešní utkání zvládla Kazaň v poměru 3:1, když dvě branky vstřelila v první třetině. Ještě v tu samou část ale hosté korigovali stav. Ve druhé periodě Ak Bars navýšil své vedení, které udržel až do konce zápasu. Kazaň tak porazila Magnitogorsk celkově 4:1 na zápasy a raduje se z postupu do semifinále. Sezóna tak pokračuje českému útočníkovi Jiřímu Sekáčovi a naopak končí Janu Kovářovi.

Česká stopa v utkání

Jiří Sekáč (KAZ) – 1+0, 2 střely, 10:21
Jan Kovář (MAG) – 0+0, 2 střely, 20:10

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (19:28:12)

59:34

Oddechový čas pro hosty.

59:34

Velký závar před Garipovovo brankou, před níž vznikla trma vrma. Na hranici brankoviště bylo deset hráčů a všichni čekali, kde kotouč vyplave. Nakonec zůstal pod domácím gólmanem a rozhodčí přerušují hru.

58:50

Hosté v plném počtu a opět bez brankáře.

58:30

Kazaň v pohodě kontroluje průběh a ani v přesilové hře nikam nežene.

57:50

Velká komplikace pro Metallurg. Místo závěrečného tlaku přichází vyloučení Čibisova a hraje se tak v hostující obranné třetině.

56:50

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Andrej Čibisov – 2 min., sekání).

56:19

Hosté to zkoušejí v šesti!

55:14

Až nyní se hosté dostali do útočného pásma. Nahození před branku se snažil tečovat Wolski, ale neuspěl.

54:00

Hostům zbývá šest minut do konce třetí části a stále ztrácejí dvě branky. Pokud chtějí pomýšlet alespoň na prodloužení, musí totálně změnit svůj výkon.

52:40

Ak Bars rozjíždí další útočnou akci z vlastního obranného pásma.

51:37

Hostům se nedaří dostat ani do útočného pásma. Kazaň zatím v poklidu kontroluje průběh poslední třetiny.

50:15

Třetí třetina už se nám přehoupla do druhé poloviny. Dočkáme se v dnešním zápase ještě dramatu?

48:22

Galijev si vybruslil od mantinelu na střed hřiště a z mezikruží zakončoval bekhendem. Košečkin bez problémů chytá.

46:26

Magnitogorsku se čas krátí. Stále jim chybí dvě branky k tomu, aby se alespoň prodlužovalo. Pokud je nevstřelí, sezona pro ně končí.

45:45

Kazaň už je v plném počtu, ale tlak Magnitky pokračuje. Domácí vyhazují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

45:02

44:26

Zápěstím to zkoušel ze středu hřiště Lee, ale svou ranou trefil jen prvního bránícího hráče.

3:1

Branky a nahrávky: 1. Tkačov (Zaripov, Markov), 5. Kosov (Jarullin, Klinkhammer), 23. Sekáč (Azevedo, Ohtamaa) – 7. Wolski (Mozjakin, Lee)

Ak Bars Kazaň: Garipov (Šaryčenkov) – Jarullin, Markov, Batyršin, Ljamkin, Ohtamaa, Manuchov, Sidorov – Sekáč, Lander, Azevedo – Zaripov, Tkačov, Galijev – Lukojanov, Burmistrov, A. Potapov – Klinkhammer, Svitov, Kosov.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Lee, J. Birjukov, Děnisov, Pivcakin, Běreglazov, S. Těreščenko, Dronov – Mozjakin, Jan Kovář, Wolski – Platonov, Ellison, Čibisov – Kokarev, Osala, Timkin – Šenfeld, Kaletnik, De. Kazionov – Švyrjov.

Rozhodčí: Ravodin, Jeřábek – Sivov, Sadovnikov