2:1

konec (1:1, 0:0, 1:0) Stav série: 3:1

23.03.2018, 18:00 • ČPP Aréna • Čtvrtfinále • Petr Šatalík

59:00

Oddechový čas si pro své mužstvo vybral také hradecký trenér Aleš Krátoška. Boleslav odvolává gólmana Kroftu a zkusí to se šesti hokejisty v poli!

59:00

Bruslaři pronikli po pravé straně do pásma a kombinují podél hrazení, Jindra následně dostal kotouč do stoprocentní šance, pálil z vrcholu brankoviště, jenže Dvořák se skvěle roztáhl na brankové čáře a tutovou příležitost chytil!

56:49

Trenér Jan Křivohlávek si bere oddechový čas a svolává své svěřence k poradě před závěrečným náporem.

56:49

Hradec právě vstřelil branku!
Hradec otáčí skóre a ujímá se důležitého vedení! Východočeši vyhráli buly před Kroftou, Matějček posunul kotouč z pravého kruhu na osu, kde se z bezprostřední blízkosti svým druhým gólem v zápase prosadil RADOVAN PAVLÍK! Asistence: Štěpán Matějček.

55:57

Ostrou ránu teď vyslal Dvořák z vrcholu kruhů, brankář Lvů skvěle zasáhl betonem!

48:37

Jindra si pěkně najel z pravé strany a z ostrého úhlu prověřil pozornost Dvořáka, jenž jeho pokus vytěsnil vyrážečkou!

45:20

Jonáš vyfasoval ještě desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

43:25

Do zakončení se po pravé straně probil Matějček, jenže bekhendem z bezprostřední blízkosti nepřehodil beton Krofty!

42:42

Sekundu před návratem Matouše z trestné lavice je tu trest pro Boleslav, Hradec bude hrát přesilovku. Najman obdržel dvě minuty za podražení.

V čase 40:00 je vyloučen Oscar Flynn za hákování. Na začátku třetí třetiny se tak bude hrát dvě minuty ve čtyřech. Následně zůstane Boleslavi 43 sekund početní výhody.

37:44

Útočníka Boleslavi nejspíš sestřelil Kryštof Hroudný, který po konzultaci sudích inkasuje trest na 5 minut + do konce utkání za napadení. Trest odpyká Mikuláš Matouš.

35:05

Matějček teď připravil skvělou pozici pro Řepíka, jenž pálil z pravého kruhu těsně vedle pravé tyče svatyně Bruslařů!

34:36

Souboj o černou pryž v rohu kluziště za klecí Dvořáka vyhráli Středočeši, kteří dostali puk k Najmanovi, jenž z bezprostřední blízkosti nadvakrát nepřekonal hradeckého gólmana!

33:05

Východočeši teď vaří svého protivníka před jeho bránou, rána Gaspara od modré byla zblokována v předbrankovém prostoru, odkud Lvi kotouč za záda Krofty nedostali.

32:12

První celá početní výhoda pro Východočechy v tomto utkání. Marček inkasuje trest na dvě minuty za podražení.

27:53

Oscar Flynn si vyjel na pravý kruh a nebezpečně vypálil, Dvořák udržel jeho pokus ve své náruči jen s většími potížemi!

23:47

Středočeši se znovu usadili před Dvořákem a Dotter vypálil z pravé strany od modré čáry, gólman Lvů dobře zasáhl vyrážečkou!

22:29

Početní výhodu si opět vyzkouší Boleslav, Kynčl vyfasoval dvě trestné minuty za podražení.

18:29

Počet hráčů na ledě se srovnává. Najman obdržel dvě minuty za držení protihráče a už putuje na trestnou lavici.

17:46

Druhá přesilovka pro Středočechy. Jakub Muška si vykoledoval dvě minuty za vysokou hůl. Vezmou si Bruslaři svůj náskok zpět?

16:20

RADOVAN PAVLÍK předvedl parádní samostatnou akci! Vybruslil si od levého mantinelu, předjel beka a bekhendem zasunul puk mezi betony Krofty, máme srovnáno – 1:1! Asistence: Patrik Hidveghy.

15:02

Štěpán Havránek se odhodlal ke střele od levého mantinelu, Krofta jeho pokus srazil před sebe a následně puk přikryl lapačkou!

09:54

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Východočeši si sami vlastní nerozvážností v rozehrávce způsobili potíže, které potrestal OSCAR FLYNN, jenž si najel na Dvořáka z pravé strany, udělal mu kličku a protlačil kotouč pod jeho betony do sítě. Bez asistence.

09:06

Boleslavský Kousal se teď pěkně vytočil na levém kruhu a prudce vypálil! Mířil jen těsně vedle pravé tyče svatyně Dvořáka!

06:02

Maršoun vydloubl puk zpod bruslí spoluhráčů i protihráčů v rohu kluziště, najel si s ním do mezikruží a prudce vystřelil, Dvořák zasáhl betonem!

04:43

Uvidíme první přesilovou hru, kterou si zahraje Boleslav. Mašín inkasuje dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

2:1

Branky a nahrávky: 17. R. Pavlík (Hidveghy), 57. R. Pavlík (Matějček) – 10. Flynn

Mountfield HK: D. Dvořák (Bartozel) – Hroudný "C", Muška, Gaspar, Havránek, J. Moník, T. Kynčl, Jonáš – Jirásek, D. Matouš, M. Matouš, Matějček, Malík, Hašek, F. Moník, Mašín, Řepík, Štohanzl, Hidveghy, Chalupa, R. Pavlík. Trenér: Aleš Krátoška.

BK Mladá Boleslav: Krofta (Špirek) – Mašek, Chujac, Marček, Hrdinka, Dotter, Nepokoj, Mlčoch – Foerster, Kerda, J. Dvořák, Kousal, Grim, Najman, Krejčík "C", Flynn, Křížek, Jindra, Pawliczek, Maršoun. Trenér: Jan Křivohlávek.

Rozhodčí: Doležal – Polák, Rampír

04:43 HKM 2 Mašín, nedovolené bránění
09:54 MBL 0:1 Flynn
16:20 HKM 1:1 R. Pavlík (Hidveghy)
17:46 HKM 2 Muška, vysoká hůl
18:29 MBL 2 Najman, držení