Play-off extraligy mužů

VK ČEZ Karlovarsko – Volejbal Brno

3:0

konec (25:16, 25:19, 34:32) Stav série: 1:0

19.03.2018, 18:00 • Hala míčových sportů, Karlovy Vary • Čtvrtfinále • Aleš Pur (@PurAles)

34:32

A je dobojováno! Domácí obrana zachytila smeč, přišel útok Karlovarska a ranou z dálky i ukončení zápasu. Dramatický set končí výsledkem 34:32 a zápas 3:0.

16:15

Podání Brna letělo do autu, domácí získali šestnáctý bod a je tu druhý technický oddechový čas.

8:4

Náskok Karlovarska narůstá, osmý bod přišel po skvěle postavených blocích. Následuje první technický oddechový čas.

16:13

Už je ale přerušená hra, servis hostů skončil v síti. Takže je tu druhý technický oddechový čas v této sadě.

8:7

Karlovarsko jde do vedení, povedlo se mu to po blocích, přes které se Brno nedokázalo dostat. Na řadě je první technický oddechový čas.

25:16

Využitý je hned ten první, blok domácích využil chyby v rozestavení a bleskově složil míč na palubovku. Karlovarsko vyhrává v prvním setu v poměru 25:16.

16:9

Další útok Karlovarska středem, hosté nestačili postavit konkurenceschopnou obranu. Přichází další technický oddechový čas.

8:7

Útok Karlovarska složil míč k základní čáře, je tu první technický oddechový čas.

3:0

VK ČEZ Karlovarsko: Štefko, Petrák, Pfeffer, Kriško, Hudeček, Hukel, Treial, Ropret, Prešinský, Široký, Rejlek. Zmrhal.

Volejbal Brno: Hrazdíra, Mendoza, Římal, Weber, Jakubec, Boula, Červinka, Pražák, Okosanović, Klapal, Stanislav, Handlíř.

Rozhodčí: Dušan Rychlík, Petr Němeček