Play-off extraligy mužů

VK Jihostroj Č. Budějovice – SK Volejbal Ústí nad Labem

3:0

konec (25:9; 25:17; 25:19) Stav série: 1:0

19.03.2018, 18:00 • Sportovní hala, České Budějovice • Čtvrtfinále • Vendula Zdražilová

0:0

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z volejbalu se budu těšit zase na shledanou. (19:14:21)

0:0

Je dobojováno. Domácí vítězí 3:0 na sety a ve čtvrtfinále se tak ujímají vedení 1:0 na zápasy. Hosté ve třetím setu domácím zatápěli, nakonec ale Jihostroj neztratil ani set.

25:19

Třetí set skončil.

25:19

A ten hned domácí proměňují, když po lehkém podání domácí po vrácení míče hosty smečují doprostřed jejich poloviny. Je hotovo.

24:19

Další rána hostů šla mimo a domácí hráči mají k dispozici první mečbol utkání!

23:19

Útok hostů šel do zámezí a domácí hráči tak zase bodují. Vedou o čtyři body a jsou blízko zisku prvního bodu ve čtvrtfinále.

22:19

Radek Mach podával a poté, co vrátili hosté míč na polovinu Jihostroje, domácí smečují.

21:19

Oddechový čas pro hosty.

21:19

Koncovka třetího setu ve znamení domácích, kteří tak odskakují na dvoubodový rozdíl. Rozhodně nás ale ještě čeká drama v této části hry.

20:19

Míč byl tečován hosty do autu a nyní jsou to zase domácí hráči, kteří jdou do vedení.

19:19

Nyní to už znovu neplatí a Marek Šotola si dokázal u sítě poradit a boduje.

18:19

Hosté stále bojují a nyní jdou zase do vedení.

18:18

Petr Michálek ale tvrdým útokem srovnal.

17:18

No a hosté pokračují ve zlepšené hře a poprvé v utkání strhávají vedení na svou stranu.

17:17

Ale Ústečtí se opět prezentovali výbornou hrou v útoku a vybojovali tak další vyrovnání této části hry.

17:16

Zase to už ale neplatí. Hosté pomohli Jihostroji špatnou smečí, která skončila v síti, k dalšímu domácímu bodu.

16:16

Skvělý blok Bartůňka znamená další vyrovnání průběhu třetího setu.

16:15

Technický time-out.

16:15

Marek Šotola byl ale proti tomu, aby se hosté dostali do vedení a dalším bodem tak strhává vedení na stranu českobudějovického týmu.

3:0

VK Jihostroj Č. Budějovice: Kupilík, Palgut, Mach, Křesťan, Halaba, Humler, Michálek, Ondrovič, Janda, Novák, Kryštof, Koranda, Todua, Fila, Polák, Kraffer, Šotola

SK Volejbal Ústí nad Labem: Kramar, Pondělíček, Šídlo, Prajzler, Bartůněk V., Tibitanzl, Šulava, Bartůněk L., Voth, Vanags, Ulbrich, Průcha, Kořínek, Vodvárka

Rozhodčí: Tomáš Buchar, Emil Velinov