01.03.2018, 15:00 • Ufa Arena • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.43 4.1 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Šaryčenkov je na střídačce a hosté to zkouší se šesti bruslaři v poli.

46:49

46:49 Anton BURDASOV - 4:2

46:49

Ufa právě vstřelila branku!
A domácí využívají už klasickou přesilovou hru, když na pravý kruh dostal přihrávku ANTON BURDASOV a trefil kotouč přesně k bližší tyči – 4:2. Asistence: Linus Omark a Vladimir Tkačov.

46:00

Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Jaroslav Kosov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

44:47

Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Alexandr Svitov.

33:12

33:12 Vjačeslav SOLODUCHIN - 3:2

33:12

Jenže okamžitě si své vedení na svou stranu vrací domácí zase zpátky. VJAČESLAV SOLODUCHIN se dostal k odraženému kotouči a poté ho napálil na hostující branku a prostřelil Šaryčenkova – 3:2. Asistence: Jevgenij Korotkov.

31:48

31:48 Arťom LUKOJANOV - 2:2

31:48

Kazaň vstřelila branku!
A máme vyrovnáno. ARŤOM LUKOJANOV dostal přihrávku na pravý kruh a odtud pořádnou ránou propálil domácího brankáře, který byl bezmocný. Začíná se znovu od začátku. Asistence: Alexandr Svitov a Alexandr Burmistrov.

30:11

30:11 Jiří SEKÁČ - 2:1

30:11

A přesilovka hostů je využita. Parádní důraz u brankoviště domácích předvedl JIŘÍ SEKÁČ, který se dostal k odraženému puku, ten si nohou sklepl před sebe a pak bekhendovou střelou trefil škvíru v domácí brance – 2:1. Asistence: Justin Azevedo a Anton Lander.

29:45

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Maxim Gončarov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

21:23

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Loginov – 2 min., držení).

19:52

19:52 Ilja ZUBOV - 2:0

19:52

Domácí hráči měli v závěru první třetiny obrovský tlak před hostující brankou, kde vznikla nepřehledná situace a do prostoru mezi kruhy si sjel ILJA ZUBOV, který na nic nečekal. Švihl do puku a svou střelou pak Šaryčenkovova propálil – 2:0. Gólem do šatny tak Ufa navyšuje své vedení. Asistence: Linus Omark.

11:33

Lisin dostává dvě minuty za vysokou hůl a přesilovku si tentokráte zahrají hosté z Kazaně.

07:39

07:39 Maxim GONČAROV - 1:0

07:39

Domácí jdou do vedení. MAXIM GONČAROV pálil od modré čáry, kam dostal přihrávku a jeho střela švihem proplachtila až za Šaryčenkova záda – 1:0. Hosté tak musí dohánět jednobrankové manko. Asistence: Teemu Hartikainen a Linus Omark.

04:52

Jako první si přesilovou hru zahraje Ufa. Batyršin inkasuje dvě minuty za podražení a už sedí na trestné lavici.

4:2

Branky a nahrávky: 8. Gončarov (Hartikainen, Omark), 20. Zubov (Omark), 34. Soloduchin (Korotkov), 47. Burdasov (Omark, Tkačov) – 31. Sekáč (Azevedo, Lander), 32. Lukojanov (Svitov, Burmistrov)

Salavat Julajev Ufa: Nalimov (Karejev) – Loginov, M. Osipov, Jelizarov, S. Garejev, Bartulis, Gončarov – Omark, Busarov, Hartikainen (A) – Fjodorov, Zubov (C), Lisin (A) – Tkačov, Kuzmin, Burdasov – Soloduchin, Korotkov, M. Majorov – Juňkov, I. Makarov.

Ak Bars Kazaň: Šaryčenkov (Garipov) – Jarullin, Markov (A), Batyršin, Tokranov (A), Ljamkin, Ohtamaa, Sidorov – Azevedo, Lander, Sekáč – Klinkhammer, Tkačov, Galijev – A. Potapov, An. Popov, Lukojanov – Burmistrov, Svitov (C), Kosov.

Rozhodčí: Bělov, Gusev – Lazarev, Otmachov

Diváci: 8 070

04:52 KZN 2 Batyršin, podražení
07:39 UFA 1:0 Gončarov (Hartikainen, Omark)
11:33 UFA 2 Lisin, vysoká hůl
19:52 UFA 2:0 Zubov (Omark)