01.03.2018, 15:00 • Arena Metallurg • Vojtěch Görög

Tipsport: 1.95 4.2 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (17:18:48)
Jan Kovář zaznamenal jednu asistenci. Na druhé straně hrál Andrej Nestrašil, který dnes nebodoval.
Je dobojováno! Třetí třetina byla v režii Magnitky, která otočila stav utkání z 0:2 na 3:2 a bere tak tři body! Rozhodující branku vstřelil tři minuty před koncem základní hrací doby Denis Kokarev!

Střely na branku: 39:25

59:57

Domácí vyhráli vhazování a dnes vyhrají!

59:55

Oddechový čas pro Nižněkamsk.

59:55

Zakázané uvolnění zastavuje hru! Nižněkamsk bude mít šanci na vyrovnání!

59:39

Dmitrij Ogurcov nahodil na branku, ale tenhle puk zablokoval domácí obránce.

59:20

Nižněkamsk to zkouší v šesti!

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:53

Nižněkamsk je v útočném pásmu a kombinuje.

58:31

Teč před Samsonovem nadělala domácí brankáři hodně práce, ale nakonec vše vyřešil.

57:01

57:01 Denis KOKAREV - 3:2

57:01

Metallurg právě vstřelil branku!
Magnitka otáčí stav utkání a jde poprvé do vedení! Domácí vyhráli vhazování v útočné třetině a jeden z domácích beků vystřelil na branku. Letící kotouč tečoval domácí útočník, ale kotouč letěl vedle branky! Naštěstí pro domácí tým se k puku dostal DENIS KOKAREV, který tečovaný kotouč uklidil do prázdné branky! Asistence: Jevgenij Timkin a Nikita Pivcakin.

56:56

Sergej Těreščenko vystřelil od modré a na tomhle projektilu si smlsnul Ježov.

56:20

Domácí fanoušci hlasitě podporují svůj tým a ženou ho za vítězstvím!

56:09

Chris Lee se dostal aý za branku soupeře, ale puk nezískal.

55:47

Domácí jsou v pěti a pokoušejí se ohrozit Ježova.

55:35

55:14

Další vyhození domácích, kteří tohle oslabení hrají výborně nebo spíše Nižněkamsk hraje přesilovou hru otřesně.

54:18

Domácí se dobře brání a vyhodili už poněkolikáté puk až za branku Nižněkamsku.

53:35

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Timkin – 2 min.).

53:30

Jevgenij Timkin tečoval puk před brankou, ale domácí brankář byl hodně vyjetý a střelu zneškodnil.

53:20

Chris Lee hodně zavařil domácím a ztratil puk před svou brankou, ale než se útočník Nižněkamsku dostal ke střele, tak u něj byli tři hráči domácích, kteří mu puk vzali.

52:49

Vladislav Kaletnik se dostal do útočného pásma, ale nikdo ze spoluhráčů mu nepřijel na pomoc, a tak se puku ujali hosté.

52:30

Ildar Šiksatdarov to zkusil z velkého úhlu, ale trefil pouze zadní plexisklo.

51:57

Matt Ellison se vydal vysoko napadat, ale tížené ovoce to nepřineslo a domácí útočník musí rychle zpět.

51:26

Nižněkamsk drží delší dobu kotouč a trochu utlumil nápor domácího celku.

50:56

Nižněkamsk se osvobodil jen za cenu zakázaného uvolnění.

50:48

Domácí jsou v útočném pásmu a kombinují.

50:30

U střídačky hostů se vzájemně potkali dva hráči a oba spadli na zem. Žádný nedovolený zákrok ovšem nepřišel a pokračuje se v pěti.

49:59

Alexandr Avcin vystřelil z levé strany a Samsonovi puk vypadl, a tak jsou hosté stále v útočném pásmu.

49:41

Matt Ellison byl sám před brankou, ale branku Ježova minul!

49:04

Alexej Volgin vystřelil od modré přímo do lapačky Samsonova.

48:45

Osala dostal střílenou přihrávku před branku, ale byl dobře bráněný a nedokázal tečovat puk do branky!

48:00

Nikita Filatov neudržel útočné pásmo a domácí dokázali procpat puk ven ze třetiny.

47:29

Domácí jsou jasně aktivnější a pokoušejí se obrátit stav utkání ve svůj prospěch.

46:01

Matt Ellison dostal puk na levý kruh a měl poloodkrytou branku, ale puk mezi tři tyče neusměrnil!

45:34

Domácím se úvod přesilové hry nedaří a Nižněkamsk už dvakrát vyhodil.

45:09

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ildar Šiksatdarov – 2 min., podražení).

43:47

43:47 Jevgenij TIMKIN - 2:2

43:47

Je vyrovnáno! Sergej Těreščenko vystřelil od modré čáry a v pádu před brankou tečoval JEVGENIJ TIMKIN, který srovnává na 2:2! Asistence: Sergej Těreščenko a Wojtek Wolski.

43:44

43:32

Domácí jsou stále v útočném pásmu.

43:04

Kovářova dělovka od modré nedoletěla na Ježova, protože skončila v klubku hráčů před ním.

42:32

Matt Ellison vystřelil z mezikruží a Ježov opět kryje!

42:08

Chris Lee vystřelil od modré a Ježov puk vyrazil betonem.

41:48

Domácí vyhráli vhazování a mají puk ve své moci.

41:43

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ilja Arkalov – 2 min., podražení).

41:16

Pavel Zdunov držel puk v útočné třetině, ale ke střele se nedostal.

40:45

Domácí drží kotouč ve svém pásmu a pokoušejí se rozjet útočnou akci.

40:20

Andrej Nestrašil vystřelil po vhazování a Samsonov musel zasahovat.

40:13

Domácí hned v úvodu třetiny dvakrát za sebou vyhodili na zakázané uvolnění.

40:01

Druhá třetina je za námi a skončila remízou 1:1. Nižněkamsk byl jasně lepší a dostal se do vedení 0:2. Jenže pak se zbytečně nechal vyloučit Dan Sexton a domácí dostali výhodu pětiminutové přesilové hry. Tu se jim podařilo využít a vstřelit kontaktní branku! Třetí třetina bude ještě hodně zajímavá.
Střely na branku po druhé třetině 26:13

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:55

Nižněkamsk získal puk a ve druhé třetině se už nic nestane.

39:29

Chris Lee se dostal opět mezi kruhy a napřáhl až ke stropu, ale branku přestřelil!

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:44

Domácí jsou stále u puku a ke střele se dostal Denis Kazionov, Ježov připraven.

38:03

Vladislav Kaletnik se pokusil překvapit Ježova objetím branky a zasunutím puku k tyčce, ale Ježov byl pozorný a včas dal k tyčce beton.

37:39

Hostům se podařilo vyhodit za branku Samsonova a mohou vystřídat.

37:02

Nižněkamsku se bude hodit přestávka mezi třetinou, protože domácí Magnitka je teď jasně lepší a Ježov musí být ve střehu.

36:29

Domácí jsou po vstřelené brance jasně lepší a nyní si vypracovali velký závar před brankou Nižněkamsku, ale Ježov byl pozorný a puk včas ukryl do své lapačky.

36:04

Andrej Čibisov měl dobrou střeleckou možnost z pravé strany, ale puk mu poskočil a tenhle útočník netrefil branku.

35:49

35:07

Domácí musí s dalším útokem začít od své branky.

34:35

Nižněkamsk se statečně brání a Magnitka toho zatím moc nevymyslela.

33:44

33:44 Matt ELLISON - 1:2

33:44

Domácí snižují na rozdíl jedné branky a stále pokračují v přesilové hře! MATT ELLISON chtěl najít volného Wojteka Wolskiho před branku, ale puk se odrazil od obránce a skončil v brance! Asistence: Jan Kovář.

33:18

Chris Lee je zpět na hřišti a hned se zapojuje do přesilovkové kombinace.

33:04

Oskar Osala vystřelil od modré čáry a Ježov puk vyrazil do ochranné sítě.

32:44

Andrej Čibisov se pokusil dorazit puk bekhendem, ale vystřelil příliš vysoko nad branku.

32:19

Nižněkamsk se zatím v pohodě brání a odpaluje jeden kotouč za druhým. To se nelíbí domácím fanouškům, kteří hlasitě pískají.

31:49

Domácím se první minuta přesilové hry příliš nepovedla, ale mají ještě další čtyři nekončící minuty přesilové hry.

30:50

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Dan Sexton – 5 min. + osobní trest do konce utkání, podražení).
Chris Lee byl bez kotouče atakován a ještě k tomu zezadu! Hráč hostujícího týmu dostane pravděpodobně vyšší trest!

30:15

Dmitrij Ogurcov nahrál svému spoluhráči na pravý kruh a ten chtěl vystřelit z první, ale při střele příklepem mu praskla hokejka.

29:40

Andrej Sergejev drží puk za svou brankou a nikam nespěchá.

29:04

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Matt Ellison – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Marat Chajrullin – 2 min., hrubost).

28:56

Nikita Pivcakin byl pod velkým tlakem za svou brankou, a tak puk pouze vyhodil.

28:27

Andrej Nestrašil kontroluje puk za domácí brankou a pokouší se najít lépe postaveného spoluhráče.

27:56

Nyní se domácí osvobodili vyhozením až k brance hostů a míří střídat. Nižněkamsk kontroluje hru a domácí do ničeho nepouští.

27:27

Magnitka je zaskočena dvoubrankovou ztrátou a Nižněkamsk hraje velmi dobře.

27:21

26:32

Chris Lee se dostal do pozice mezi kruhy a trefil pouze Ježova! Tohle byla dobrá střelecká možnost domácího obránce!

25:59

Domácí se drží v útočné třetině, ale chybí jim střelba.

25:21

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Nestrašil – 2 min., podražení).

25:00

25:00 Nikita FILATOV - 0:2

25:00

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Nižněkamsk jde do vedení o dvě branky! Andrej Sergejev vystřelil od modré čáry a puk plachtil ve vzduchu. NIKITA FILATOV čekal před brankou a puk sklepl ze vzduchu přímo mezi Samsonovy betony! Asistence: Andrej Sergejev a Alexej Volgin.

24:40

Nikita Filatov se dostal ke střele z pravé strany, ale jeho rána byla hodně nepřesná.

24:10

Denis Kokarev se dostal do ofsajdu a to se mu dost nelíbí a dává to najevo čárovému rozhodčímu.

24:02

Magnitka je stále v útočné třetině, ale Ježov nemusí skoro vůbec zasahovat.

23:43

Andrej Čibisov získal puk v útočné třetině a ke střele z pravého kruhu se dostal Matt Ellison, který trefil Ježova do hrudníku.

23:14

Kovářova formace se dostala do útočné třetiny, ale žádnou akci na ohrožení branky nevymyslela.

22:55

Andrej Nestrašil nahodil puk do útočného pásma a kompletní pětka hostujících hráčů odchází střídat.

22:36

Domácí hráči jsou dobře napadáni a to jim dělá velké problémy.

22:16

Nahození z levé strany si v poklidu pokryl Ježov a vyrazil puk do rohu.

21:54

21:53

Další útok domácích zastavuje ofsajd.

21:44

21:28

Timur Chafizov vyhodil puk a odchází střídat.

21:14

Domácí jsou sice v útočném pásmu, ale chybí jim střelba.

20:39

Kovář hledal krosovou nahrávkou své spoluhráče na pravé straně, ale puk byl tečovaný a poté ho hosté vyhodili.

20:13

Domácí se dostali do útočné třetiny a mohou začít kombinovat proti čtveřici hráčů v bílém.

20:01

První třetina je za námi a nabídla pouze jednu branku, o kterou se postaral Nižněkamsk, který využil přesilovou hru. Hosté se po vstřelené brance dostali do tempa a byli jednoznačně lepším týmem.
Střely v první třetině 9-8.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:53

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Sergejev – 2 min., držení).

19:34

Pavel Zdunov vystřelil z pravého kruhu a jen těsně minul branku.

19:07

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:54

Dan Sexton dlouho míchá s kotoučem a pokouší se něco vymyslet.

18:34

Chris Lee vzal puk na vidle a chtěl vyhodit, ale to se mu nepovedlo a hosté jsou v útočném pásmu.

18:18

Další vyhození domácích.

17:50

Úvod přesilové hry se hostům nedaří, ale to jsme viděli i v první přesilové hře, která nakonec skončila brankou.

17:30

Domácí vyhazují až za branku soupeře.

17:07

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Oskar Osala – 2 min., hákování).

16:58

Hosté jsou zpět u branky Samsonova a kombinují.

16:20

Střela od modré čáry provětrala Ježovovy betony.

16:06

Pavel Kulikov nahodil na Samsonova, který puk podržel. Nižněkamsk se tak zadarmo dostal do útočného pásma.

15:43

Nižněkamsk je po vstřelené brance aktivnější a hraje se především před Samsonovem.

15:13

Samsonov jel za branku pomoc svým obráncům a to se mu povedlo, protože domácí dostali puk ven z pásma.

14:48

Na levém kruhu před Ježovem se objevil hráč Magnitky, který měl dost času na zamíření, ale mířil tak dlouho až branku minul!

14:13

Alexandr Igošev dostal tvrdý hit od jednoho z hostujících útočníků a to se značně nelíbilo domácím fanouškům, kteří si žádali vyloučení.

13:49

Denis Kazionov bojuje za brankou proti převaze soupeřů a pokouší se vydolovat puk.

13:24

Ilja Samsonov musel zasahovat proti střele z pravé strany.

13:07

Chris Lee vybojoval puk a uklidnil hru.

12:38

Alexej Volgin udržel útočné pásmo pro hostující celek, který teď motá hlavy domácím obráncům.

12:11

Domácí hráči se dostali do útočného pásma, ale o puk bleskurychle přišli.

11:51

Jeden z domácích hráčů se dostal do ofsajdu a hra se musela přerušit.

11:27

Hosté se dostali do útočného pásma a pokoušejí se navýšit své vedení.

10:55

Domácí jsou více na kotouči, ale branku Nižněkamsku příliš neohrožují.

09:13

09:13 Marat CHAJRULLIN - 0:1

09:13

Máme tu první branku! Nižněkamsk zahrál tuhle přesilovku tragicky, ale i tak ji využívá! Andrej Sergejev vystřelil v posledních vteřinách přesilové hry od modré čáry a MARAT CHAJRULLIN zastavil tuhle střelu a následnou dorážkou poslal puk do sítě! Asistence: Andrej Sergejev.

09:03

Až nyní se hosté usadili v útočném pásmu.

08:34

Nižněkamsku se první přesilová hra utkání vůbec nedaří a má problémy se ubránit dobré hře ve čtyrech domácích.

08:10

Andrej Sergejev dorážel před Samsonovem, ale domácí brankář byl pozorný!

07:38

Chris Lee podržel puk ve své třetině a nasbíral pár cenných vteřinek z oslabení.

07:18

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).

07:10

Alexandr Bryncev získal kotouč a nahrál do útočného pásma. Hra je přerušena, protože domácí hráli v šesti.

06:44

Wojtek Wolski byl sám před Ježovem, ale branku minul!

06:03

Andrej Čibisov objel branku a pokoušel se najít někoho ze svých spoluhráčů před brankou, ale to se mu nepovedlo.

05:46

Matt Ellison podržel puk ve svém pásmu a zakládá útočnou akci.

05:22

Ilja Arkalov prověřil pozornost Samsonova nahozením z levé strany.

04:49

Nikita Pivcakin měl problémy s rozehrávkou, a tak kotouč vyhodil do středního pásma, kde byli hráči hostujícího celku.

04:23

Domácí hokejisté jsou velmi hlasitě povzbuzováni vlastními fanoušky a zápas má velmi dobrou kulisu.

03:45

Marat Chajrullin osvobodil Nižněkamsk a pokouší se sám zaútočit.

03:25

Denis Kokarev zavezl kotouč do útočného pásma a Magnitka rotuje okolo branky hostujícího týmu.

02:59

Chris Lee to zkusil od modré, ale branku o dost minul.

02:29

Alexandr Avcin nahodil do útočného pásma, ale zpět ke kotouči se nedostal a domácí mohou dopředu.

01:56

Denis Děnisov se pokoušel rozjet útočnou akci, ale Nižněkamsk jeho přihrávku zastavil na modré a hosté se udrželi v útočné třetině.

01:35

Magnitka je v útočné třetině, ale kombinuje pouze okolo mantinelů.

00:55

Samsonov vypomohl obráncům s rozehrávkou, ale v dobře napadá a dělá problémy v domácí rozehrávce.

00:45

Nyní už musel Ježov zasahovat, ale střela z velké dálky mu problém nedělala.

00:21

Úvodní vhazování vyhrál domácí celek, který se do útočného pásma nedostal a následně byl odpískán ofsajd Magnitky.

00:01

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Kamyšnikov) – Lee, J. Birjukov, Běreglazov, S. Těreščenko, Děnisov, Pivcakin, Igošev – Wolski, Jan Kovář, De. Kazionov – Ellison, Osala, Čibisov – Kaletnik, Kokarev, Timkin – Švyrjov, Berestennikov, Platonov – Sirotkin.

Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – E. Gustafsson, Piganovič, Bryncev, Ogurcov, An. Sergejev, Volgin, Fazylzjanov – Filatov, Sexton, R. Hanzl – Nestrašil, Everberg, Chajrullin – Šiksatdarov, Jakimov, Zdunov – Arkalov, Avcin, P. Kulikov – Chafizov.

Rozhodčí: Nikolai Akuzovsky, Maxim Sidorenko – Alexander Sadovnikov, Dmitry Sivov.

Neftěchimik Nižněkamsk
Hosté jsou na třetí pozici se ziskem 94 bodů po 55 utkáních. Nižněkamsk dnes bude bojovat o své třetí místo v tabulce, které by mu zaručovalo zahájení vyřazovacích bojů na domácí půdě. Nižněkamsk ve svém posledním utkání prohrál s Ladou 0:4 a dnes má co odčinit.
Čeká nás zajímavé utkání, které rozhodne o postavení týmů v play-off.

Nejproduktivnější hráči
Dan Sexton 12+34
Andrej Nestrašil 10+20
Emil Galimov 15+14
Metallurg Magnitogorsk
Magnitka si v minulém kole zajistila místo v play-off, ale bude bojovat o lepší pozici. Magnitka má 92 bodů stejně jako pátý Jekatěrinburg. Na čtvrtý Traktor ztrácí domácí jeden bod a dnes tak budou bojovat o lepší výchozí pozici do play.off. V posledním utkání vyhrála Magnitka 4:0 na Jugrou. Na třetí Nižněkamsk ztrácí Mettalurg dva body, a tak může svěho dnešního soupeře přeskočit.

Matt Ellison 19+24
Sergej Mozjakin 19+23
Wojtek Wolski 12+27
Krásné čtvrteční odpoledne všem hokejovým fanouškům! V dnešním textovém přenosu se společně podíváme na souboj mezi domácí Magnitkou a hosty z Nižněkamsku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

3:2

Branky a nahrávky: 34. Ellison (Jan Kovář), 44. Timkin (S. Těreščenko, Wolski), 58. Kokarev (Timkin, Pivcakin) – 10. Chajrullin (An. Sergejev), 25. Filatov (An. Sergejev, Volgin)

07:18 MET 2 příliš mnoho hráčů
09:13 NIZ 0:1 Chajrullin (An. Sergejev)
17:07 MET 2 Osala, hákování
19:53 NIZ 2 An. Sergejev, držení
25:00 NIZ 0:2 Filatov (An. Sergejev, Volgin)
25:21 NIZ 2 Nestrašil, podražení
29:04 MET 2 Ellison, hrubost