0:3

konec (0:0, 0:2, 0:1)

01.03.2018, 15:00 • Arena Jugra • Jan Prošek

Tipsport: 4.11 4.3 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek nedokázal v tomto zápase vstřelit ani jednu branku. Naopak hosté brankáře Jugry překonali hned třikrát. Díky tomu si hosté odváží všechny body. (17:20:52)

59:40

Už se nic nestane.

59:21

Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Pavel Šen – 2 min., podražení).

59:15

V poklidném tempu se tento duel dohrává.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině i zápase.

58:10

Alexandr Ugolnikov rozehrává od své branky, mnoho času už Jugra nemá, naopak z pohledu hostujícího celku čas běží velmi pomalu.

57:46

Jurij Kozlovskij nezachytil na útočné modré, a tak Jugra přichází o útočné pásmo.

57:10

Stanislav Jegoršev rozehrává od své branky, rozhodl se hrát takticky, nahodil kotouč tak, aby z toho nebyl icing.

56:59

Probíhají poslední tři minuty hry a hostující celek míří za výhrou v tomto zápase.

56:40

Kirill Marčenko nahazoval kotouč do útočného pásma, jeho projektil byl ale hodně nepřesný.

56:20

Přesilová hra končí, hosté hrají v plném počtu. Vyloučený hráč se vrací do hry.

55:45

Výraznější šanci si zatím v přesilové hře domácí hráči vypracovat nedokázali.

55:16

Stěpan Grymzin se dostal do útočného pásma, ale jeho ránu z kruhu končí mimo branku.

55:07

Přesilovou hru mají k dispozici domácí, kteří mohou vstřelit kontaktní branku.

54:20

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Denis Kuljaš – 2 min., podražení).

53:40

Domácí rozehrávají od své branky, snaží se hrát maximálně takticky tak, aby nebyl jejich gólman v ohrožení.

52:30

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, ve kterém jsou lepší hostující hokejisté.

52:11

Vhazovalo se v domácím obranném pásmu, následně se hra rychle přesunula a po střele Marčenka musel zasahovat brankář Jekatěrinburgu.

51:18

Vitalij Popov si vybruslil do střeleckého prostoru, ale kotouč se k němu nedostal.

50:48

Archip Několenko se v útočném pásmu k puku nedostal, a tak hrají soupeři. Hosté drží hru co nejdál od vlastní branky.

50:21

Denis Kuljaš pálil ze střední vzdálenosti, jeho projektil dokázal zablokovat obránce.

49:42

Anton Koroljov pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář Avtomobilistu.

49:04

Jekatěrinburg vede o tři branky, míří za výhrou v tomto zápase, naopak domácí již mnoho času na zdramatizování zápasu nemají.

48:01

Domácí brankář přerušuje hru, po střele Arťoma Garejeva se bude vhazovat před brankou Jugry.

44:07

44:07 Andrej OBIDIN - 0:3

44:07

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Krátce po začátku třetí třetiny navyšuje hostující celek své vedení, prosazuje se obranou zapomenutý ANDREJ OBIDIN, který zůstal v předbrankovém prostoru. Asistence: Vitalij Popov a Alexej Simakov.

43:43

Francis Paré rozehrává od své branky.

43:30

Stanislav Jegoršev, hostující obránce, pálil od modré čáry, jeho projektil kryje domácí maskovaný muž.

42:40

Přesilovou hru hraje hostující celek, ale domácí hokejisté se brání velmi dobře a drží hru daleko od své branky.

41:56

Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Konstantin Majorov – 2 min., krosček).

41:30

Tobias Viklund se pokoušel založit útočnou akci, ale jeho projektil byl hodně nepřesný. Následně už akci vedl hostující celek.

41:11

Vladimir Sochatskij musel zasahovat, jeden z domácích hráčů pálil od modré čáry, ale brankáře neprostřelil.

40:14

Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí celek má dvacet minut na zdramatizování zápasu.

40:01

Dva góly vstřelil hostující celek ve druhé třetině, díky tomu vede o dva góly, a tak má lepší pozici pro poslední část hry.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:27

Timur Biljalov musel být pozorný, Alexandr Torčeňuk zakončoval nepřesně.

39:17

Alexandr Timirjov zakončoval z velké dálky, ale brankáře ohrozit nedokázal.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry.

38:23

Alexej Simakov se snažil něco vymyslet před brankou soupeře, ale velmi dobře zasáhl obránce.

38:03

Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. V poklidném tempu se dohrává druhá třetina.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:30

Stěpan Grymzin založil útočnou akci, a pak zakončoval jeho spoluhráč. Jenže minul branku.

36:40

Konstantin Majorov se dostal do střelecké pozice, jeho pokus skvěle vychytal Vladimir Sochatskij.

35:59

35:59 Ilja KRIKUNOV - 0:2

35:59

Hostující celek se dostává do dvoubrankového vedení. Ránou pod horní tyčku se prosazuje ILJA KRIKUNOV. Asistence: Alexej Vasilevskij a Alexandr Kučerjavenko.

35:40

Domácí hrají ve čtyřech, Jugra má to nejhorší za sebou.

35:23

Domácí hrají ve čtyřech. Kirill Ljamin se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale nedokázal zakončit.

34:27

Přesilovku pět na tři hrají hosté, Jekatěrinburg se nemůže propracovat do střelecké pozice. Domácí hráči výborně brání.

33:56

Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Jegor Žuravljov – 2 min., podražení).

33:23

Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Oleg Pogorišnyj – 2 min., hákování).

33:14

Alexandr Timirjov pálil od modré čáry, jeho projektil kryje Vladimir Sochatskij.

32:36

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do střelecké pozice.

32:16

Vitalij Popov se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný.

31:11

31:11 Anatolij GOLYŠEV - 0:1

31:11

Hostující celek se dostává do vedení, z hranice brankoviště se prosazuje obranou zapomenutý ANATOLIJ GOLYŠEV. Asistence: Dmitrij Megalinskij.

30:09

Timur Biljalov kryje kotouč po střele Jegora Milovzorova.

29:29

Pavel Šen se musí vracet za svou branku, kam nahodil kotouč hostující hráč.

29:07

Alexandr Komaristyj pálil z otočky a jeho projektil kryje brankář. Vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.

29:01

Po komerční přestávce zápas pokračuje dál.

28:33

Jegor Žuravljov stihl dobruslit kotouč, vhazovat se tak bude před brankou hostujícího celku.

27:47

Alexandr Timirjov vyrazil do útočného pásma, Pavel Šen nedokázal prostřelit brankáře soupeře.

27:25

Niclas Burström nahodil kotouč do útočného pásma, ani Anton Koroljov nedokázal tečovat puk do branky.

27:20

Brankář hostujícího celku musel zasahovat, do střelecké pozice, Tobias Viklund od modré čáry pálil, ale gólmana neprostřelil.

25:10

Arťom Michejev pálil z dobré pozice, ale minul branku. Gólman zasahovat nemusel.

24:11

Hostující celek má převahu, ale do výraznější šance se ani jeden celek nemůže propracovat.

21:50

Tobias Viklund vybojoval do střelecké pozice, ale minul branku.

20:50

Hraje se zejména ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není,

20:01

Zápas, ve kterém čekáme na úvodní branku, pokračuje druhou třetinou.

20:01

Po první třetině platí bezbrankový stav, mnoho šancí k vidění není. Fanoušci nesledují příliš atraktivní hokejovou podívanou.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:50

Pavel Šen pálil hodně nepřesně.

19:00

Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

18:37

Vladimir Sochatskij musel zasahovat, ránu od modré čáry snadno kryje.

18:00

Kirill Marčenko pálil po přihrávce Vitáska od modré čáry, ale minul.

17:24

Alexej Simakov připravoval střeleckou pozici pro spoluhráče, ale následná rána byla nepřesná.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

16:14

V poklidném tempu se zápas dohrává, ani jeden celek se nikam nežene, Denis Kuljaš rozehrává od své branky.

15:15

14:53

Timur Biljalov musel za svou branku, odkud rozehrává, mnoho šancí si domácí celek při přesilové hře nevytvořil.

14:20

Denis Kuljaš zakončoval při vlastním oslabení, jeho ránu kryje domácí brankář. Hra je přerušená. Předtím Pavel Varfolomejev pálil mimo.

13:42

Oleg Pogorišnyj pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný v předbrankovém prostoru.

13:25

Přesilovou hru hraje domácí celek, který se pokouší propracovat k výraznější šanci.

13:15

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Andrej Obidin – 2 min., podražení).

12:47

Timur Biljalov Timur Biljalov Timur Biljalov se dokázal poradit s pokusem, který vyslal Ilja Krikunov. Vhazovat se bude před brankou domácích.

12:16

Mnoho velkých šancí k vidění, fanoušci sledují nepříliš atraktivní hokejovou podívanou.

11:35

Nikita Trjamkin dokázal za svou brankou zastavit akci soupeře, a tak se směr hry otáčí.

10:36

Ilja Krikunov se propracoval do střelecké pozice, byl tísněn obránci, ale i tak dokázal vypálit. Domácí brankář byl pozorný.

10:01

Denis Kuljaš prohrál souboj o kotouč, a tak hráli domácí. Následně musel zasahovat Vladimir Sochatskij.

09:20

Denis Kuljaš se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale vypálit nedokázal. Následně Jugra vyhodila tak, aby z toho nebyl icing.

08:53

Jegor Žuravljov byl připravený na modré čáře, ale jeho projektil končí mimo branku.

08:43

08:30

Timur Biljalov má na svém kontě další zákrok.

08:16

Denis Kuljaš pálil od modré čáry, jeho ránu snadno dokázal zastavit brankář Timur Biljalov.

07:30

Hostující celek se propracoval do střelecké pozice, ale Andrej Obidin pálil nad branku.

06:33

Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Alexandr Komaristyj – 2 min., podražení).

06:18

05:56

Jugra hraje aktivně, ale do výraznější šance se nemůže propracovat.

05:24

Jekatěrinburg se dokázal osvobodit, Stanislav Jegoršev vyhazuje přes všechny čáry.

04:45

Stěpan Grymzin vyhrál souboj o kotouč, a tak hrají aktivně hokejisté Jugry.

04:18

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Arťom Garejev – 2 min., podražení).

03:46

Jegor Žuravljov musel dobruslit kotouč, a tak se zakázané uvolnění nepíská.

02:41

Alexandr Kučerjavenko bojoval o kotouč v útočném pásmu, ale do zakončení se nedostal.

01:30

Ondřej Vitásek rozehrává od své branky, následně se ale domácí celek dostal do problémů, a tak musel zasahovat Timur Biljalov.

01:08

Domácí celek začal aktivně, dostal se do útočného pásma, kde kombinuje.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Jugra Chanty-Mansijsk odehrála 55 zápasů s bilancí 7-10-7-31 a získala 55 bodů. V tabulce Východní konference je na poslední pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála jediný. Poradila s s Rigou 2:1 v prodloužení. Nestačila na Čeljabinsk 0:4, Magnitogorsk 0:3, Čeljabinsk 1:2 a Magnitogorsk 0:4.
Avtomobilist Jekatěrinburg odehrál 55 zápasů s bilancí 24-6-8-17 a získal 92 bodů. V tabulce Východní konference je na páté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jeden, poradil si s Astanou 3:2 v nájezdech. Nestačil na Novosibirsk1:4, Astanu 2:4, Novosibirsk 0:3 a Čeljabinsk 1:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Jugra Chanty-Mansijsk a Avtomobilist Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

0:3

Branky a nahrávky: 32. Golyšev (Megalinskij), 36. Krikunov (Alexej Vasilevskij, Kučerjavenko), 45. Obidin (V. Popov, Simakov)

Jugra Chanty-Mansijsk: Biljalov (Proskurjakov) – Viklund, Burström, Vitásek, Ugolnikov, Žuravljov, Kozlovskij, Šulakov, Pogorišnyj – Několenko, Koroljov, Savinainen – A. Michejev, Varfolomejev, Pestuško – Marčenko, Timirjov, Komaristyj – K. Majorov, Šen, Grymzin.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij (Ustinskij) – Megalinskij, Alexej Vasilevskij, Ljamin, Kuljaš, Jegoršev, Trjamkin, Ščemerov – Krikunov, Kučerjavenko, Milovzorov – Torčeňuk, A. Garejev, Parenteau – Golyšev, Paré, Česalin – Simakov, V. Popov, Obidin – Rasseikin.

Rozhodčí: Birin, Ovčinnikov – Kučava, Streltsov