ELIOD extraliga mladšího dorostu

PZ Kladno – Rytíři Kladno

1:4

konec (1:1, 0:0, 0:3)

25.02.2018, 11:25 • ČEZ stadion, Kladno • Skupina C • Info o změnách stavu (Radomír Fukala)

58:33

Kladno právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto! JIŘÍ TICHÁČEK pečetí výhru svého týmu, který tak z dnešního duelu odejde šťastnější. Asistence: Filip Sachr.

57:07

Hosté jdou necelé tři minuty před koncem do dvoubrankového vedení! Po přihrávce Staňka skóruje FILIP ŠIMEK, který tak výrazně přiblížil svůj tým k výhře. Asistence: Filip Staněk.

56:28

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Marek Alscher – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Viktor Procházka – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Miloš Hanousek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Vojtěch Hurta – 2 min., hrubost).

51:14

Teď už se ovšem hosté prosazují a otáčejí tak skóre zápasu! FILIP SACHR mířil přesně mezi tři tyče a jeho tým je tak o něco blíže k výhře než domácí. Asistence: Filip Staněk a Matyáš Šapovaliv.

41:48

A hosté jdou do tří. Ladislav Funk vyhodil kotouč do hlediště a inkasuje menší trest za zdržování hry.

40:09

Hned v úvodu si domácí zahrají další početní výhodu. Za faul kolenem putuje za katr na dvě minuty Petr Ton.

34:25

Domácí lavička poté dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů. Trest odsedí Václav Horák.

25:11

Marek Darsa odjíždí posléze na lavici trestů, kde bude pykat dvě minuty za napadení.

20:17

Adam Šťastný, a společně s ním i Samuelem Chrenka, usedá na trestnou lavici. Oba hráči inkasují dvě minuty za hrubost.

12:45

Jenže přesilovka domácích je u konce. David vyhnal bude pykat dvě minuty za podražení a následovat bude hra 4 na 4.

11:40

Ladislav Funk ovšem vzápětí posílá svůj tým do čtyř, protože se provinil podražením, za které dostává dvě minuty.

07:34

Filip Sachr vzápětí oslabuje Rytíře a domácí si zahrají první přesilovou hru. Vyfasoval totiž menší trest za vysokou hůl.

06:08

Rytíři se však nenechali zahanbit a poměrně rychle srovnávají! LADISLAV FUNK se po přihrávkách svých spoluhráčů zapisuje mezi úspěšné střelce duelu. Asistence: Matyáš Šapovaliv a Petr Ullrych.

01:48

PZ Kladno právě vstřelilo branku!
Domácím vyšel start do zápasu na výbornou! Po necelých dvou minutách hry se prosazuje MAREK PULDA, jenž poslal kotouč za záda Gabrišky. Bez asistence.

1:4

Branky a nahrávky: 2. Pulda – 7. Funk (Šapovaliv, Ullrych), 52. Sachr (Staněk, Šapovaliv), 58. Šimek (Staněk), 59. Ticháček (Sachr)

PZ Kladno: Burda (Pulec) – Vyhnal, Horák, Krejžík, Vinš, Brejcha – Strnad, Štrombach, Hurta, Karmazín, Votoupal, Šťastný, Kulich, Darsa, Pulda, Vimmer, Hanousek, Adam

Rytíři Kladno: Gabriška (Suk) – Staněk, Alscher, Kohlíček, Sýkora, Ticháček, Funk – Chrenka, Kleveta, Procházka, Bulva, Sachr, Šimek, Ton, Ullrych, Šapovaliv

Rozhodčí: Hlinka – Kopáč, Svoboda