5:2

konec (2:0, 2:1, 1:1)

25.02.2018, 11:00 • 9. kolo • Info o změnách stavu (Radomír Fukala)

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na shledanou. (13:10:53)
Je konec! Domácí vyšel start do všech částí zápasu. Ve 4. minutě se trefil Paul Huber, který mířil přesně i v minutě desáté.
Ve 22. minutě zvyšoval již na 3:0 Erik Čermák a chvíli po něm skóroval Maxmilian Rebernig. Jihlava kontrovala až dvě minuty před druhou sirénou. Zasloužil se o to svou trefouMiroslav Juda.
Jenže krátce po začátku třetího dějství završil hattrick Paul Huber. V 56. minutě ještě vykřesal naději pro hosty Adam Najman, ale to bylo ze strany Dukly vše. Ta si tedy domů odváží porážku 5:2.

60:00

58:39

56:39

Jenže Chaloupek je podruhé v zápase vyloučen na dvě minuty za zdržování hry poté, co posunul svou bránu.

55:20

Dukla právě vstřelila branku!
Dvojnásobnou přesilovku už Jihlava trestá! ADAM NAJMAN druhým gólem do sítě Salzburgu ještě dává jakousi naději svému týmu. Asistence: Tomáš Vala a Jakub Krajíček.

53:47

Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Igor Alanov – 2 min., sekání).

53:35

Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Kilian Zündel – 2 min., sekání).

45:25

Jihlava přežila bez úhony i další oslabení a hraje znovu v plném počtu.

43:25

Ondřej Chaloupek následně posunul svou bránu a inkasuje menší trest za zdržování hry.

42:51

Salzburg právě vstřelil branku!
I úvod poslední části vyzněl lépe pro Red Bull! PAUL HUBER svou další trefou za záda Chaloupka završuje hattrick v dnešním duelu. Asistence: Filip Varejcka.

40:01

I druhá část je za námi. V ní domácí dokázali navýšit svůj náskok. Nejprve se ve 22. minutě prosadil Erik Čermák a po něm také v minutě čtyřiadvacáté Maxmilian Rebernig. Salzburg následně nevyužil několik přesilovek, a tak přišel v závěru periody trest. Miroslav Juda snížil za Jihlavu a Red Bull tak vede už jen 4:1.

40:00

38:33

Jihlava ubránila několik přesilovek soupeře a poté sama snižuje na rozdíl tří gólů! MIROSLAV JUDA je prvním hokejistou hostů, který dostal kotouč za záda Kolarze. Asistence: Jakub Filip.

37:29

Salzburg ovšem ani další nabídnutou přesilovku neproměnil v gól. Oslabení Jihlavy totiž právě skončilo.

35:29

Rovnovážný stav na ledě však nevydržel dlouho. Následuje trest pro jihlavskou střídačku za příliš mnoho hráčů. Dvě minuty odsedí Jakub Krajíček.

35:11

I tuto početní nevýhodu Dukla ubránila a hraje znovu v plném počtu.

33:11

Vzápětí se však Jihlava zahraje další oslabení. Valentýn Smolko si odpyká menší trest za podražení.

32:06

Domácí poté nevyužili ani klasickou početí výhodu a hraje se opět v pěti proti pěti.

30:07

Vyloučený Piskač naskočil zpět na led a Dukla hraje alespoň ve čtyřech.

30:06

Hosté budou hrát nyní ve třech, ale pouze jednu vteřinu. Jiří Kratochvíl putuje za katr na dvě minuty za hákování.

28:07

Přesilovou hru si vyzkouší i domácí. Daniel Piskač bude pykat dvě minuty za sekání.

24:21

Oba celky hrají v plném počtu.

23:55

Domácí se posléze prosazují i ve hře 4 na 4! Tentokrát mířil přesně MAXMILIAN REBERNIG, jenž se zapisuje do statistik zápasu svou první brankou.

22:21

Edwin Schitz a Miroslav Juda nyní putují na trestnou lavici. Oba jsou vyloučeni na dvě minuty za krosček.

21:24

Red Bullu opět vyšel lépe start do třetiny a přidává třetí gól! Hostující obrana neuhlídala ERIKA ČERMÁKA, který potřetí dostává kotouč do brány Dukly. Asistence: Igor Alanov a Maxmilian Rebernig.

20:01

První perioda je minulostí. Hned ve 4. minutě se rakouský celek dostal do vedení. Prosadil se Paul Huber, který rozradostnil domácí fanoušky. Ten samý hráč se ještě jednou prosadil v 10. minutě. Jelikož hosté poté nedokázali přetavit v gól svou početní výhodu, tak si Salzburg odnáší do kabin vedení 2:0.

20:00

16:18

Jihlava ovšem početní výhodu nevyužila a Salzburg již zase hraje v plném počtu.

14:18

Hosté si zahrají první přesilovou hru. Vyloučen je domácí Justin Schütz na dvě minuty za krosček.

09:45

Těsně před polovinou první třetiny domácí navyšují svůj náskok! PAUL HUBER znovu překonal Chaloupka v bráně Jihlavy a připisuje si svůj druhý dnešní gól. Asistence: Justin Schütz a Filip Varejcka.

03:16

Domácí se velmi rychle ujímají vedení! PAUL HUBER je prvním úspěšným střelcem, který mířil za Chaloupkova záda. Asistence: Christian Obu a Justin Schütz.

00:01

EC Red Bull Salzburg: Kolarz (Mnich) – Obu, Wirt, Hadamczik, Zündel, Alanov, Wimmer, Szuber – Stewart, Schütz, Rebernig, Linder, Lobach, Barinka, Varejcka, Schitz, Čermák, Hede, Vogt, Jentzsch, Huber

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Juřička) – Křišta, Piskač, Veleba, Smolko, Kratochvíl – Brož, Vala, Krajíček, Kardoš, Najman, Filip, Juda, Menšík, Barák, Svoboda

Rozhodčí: Walluschnig – Bründl, Sporer.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

5:2

Branky a nahrávky: 4. Huber (Obu, Schütz), 10. Huber (Schütz, Varejcka), 22. Čermák (Alanov, Rebernig), 24. Rebernig, 43. Huber (Varejcka) – 39. Juda (Filip), 56. Najman (Vala, Krajíček)

Rozhodčí: Walluschnig – Bründl, Sporer