25.02.2018, 18:30 • 19. kolo • Radomír Fukala

Tipsport: 1.01 23.0 15.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (19:57:04)
DHC Slavia Praha – Sokol Písek 29:17 (17:8)

Nejvíce branek: Šetelíková 9, Pokorná 4, Tulipánová 3 – Šelaisová 5/3, Michková 5, Součková 3/1.
Rozhodčí: Kozler, Zych.
Sedmimetrové hody: 0 – 5/5.
Vyloučení: 3:2.
Diváci: 150.
Je dobojováno! Slavia hned od úvodu duelu potvrzovala roli favorita a vypracovávala si postupně svůj náskok. Ten nakonec po první půli narostl až na rozdíl devíti gólů a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. Druhý poločas se tak prakticky dohrával jen z povinnosti a Pražanky navíc své vedení ještě navýšily. Dva body tedy za výhru 29:17 bere domácí celek.

Konec zápasu. (30:17)

60

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).

60

Domácí trenér si ještě bere oddechový čas. (29:17)

60

Gól vstřelil tým Sokol Písek (Veronika Michková). (29:17)

60

Probíhá poslední minuta zápasu. (29:16)

59

Slavia nyní svůj další brejk neproměnila, ale to jí nemusí vadit, neboť má stále lukrativní náskok. (29:16)

57

Šelaisová se ani tentokrát z čáry sedmimetrového hodu nemýlila a upravuje tak skóre alespoň kosmeticky na 29:16. (29:16)

57

Písek bude po dalším faulu Slavie zahrávat další sedmimetrový hod. (29:15)

56

Neúspěchy v zakončení se nyní nakupily na obou stranách. Po tom posledním budou útočit pro změnu domácí. (29:15)

54

Slávistkám se teď rychlý kontr vůbec nepovedl a zkusit snížit mohou opět hosté. (29:15)

52

Součková se také zapisuje mezi střelkyně zápasu, když nařízený sedmimetrový hod v pohodě proměnila. (29:15)

51

Slavia posléze bránila v brankovišti a bude z toho sedmička pro Písek. (29:14)

51

Šetelíková poté dostala povedenou přihrávku do trháku, který zkušeně také zakončila. (29:14)

50

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková). (28:14)

49

Povedlo se to až nyní Součková, která tak snižuje na propastných 27:14. (27:14)

48

Slavia se nyní velmi dobře brání a Písek se nemůže proti její obraně prosadit. (27:13)

47

Nyní se ani jeden z celků nemůže prosadit, a tak již dvě minuty čekáme na další přesný zásah. (27:13)

45

Adéla Novotná si sebrala míč na pravém křídla a na zadní tyč dává 27. gól Slavie. (27:13)

44

Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Julie Franková). (26:13)

43

Novotná dostala pěknou přihrávku na brankoviště, odkud se již proti brankářce Písku nemýlila. (26:13)

43

Lavička Slavie si vyžádalo oddechový čas. (25:13)

42

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Julie Franková). (25:13)

42

Hauserová opět bezpečně proměnila sedmičku technickou střelou o zem k pravé tyči. (24:13)

41

Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková). (24:12)

41

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková). (24:12)

40

Gól vstřelil tým Sokol Písek (Veronika Michková). (23:12)

40

Vyloučení v týmu Sokol Písek (Dagmar Kalčíková). (23:11)

40

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková). (23:11)

39

Pokorná při signalizované pasivitě nakonec dává branku a zvyšuje náskok Slavie na 22:11. (22:11)

37

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková). (21:11)

37

Mišová ovšem nenechala s odpovědí dlouho čekat a přidává dvacátý gól Pražanek. (20:11)

36

Šelaisová svou ranou ze sedmičky trefuje horní kout domácí brány a dává jedenáctý gól Písku. (19:11)

35

Gól vstřelil tým Sokol Písek (Veronika Michková). (19:10)

34

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná). (19:9)

34

Na první branku Slavie ve druhém poločase bleskově odpovídá Dagmar Kalčíková. (18:9)

33

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Martina Tulipánová). (18:8)

32

Nyní se v útočné fázi snaží prosadit Písek, ale marně. Stále tak čekáme na úvodní branku druhé půle. (17:8)

31

Začal druhý poločas. (17:8)
Druhý poločas začne přibližně v 19:15.
Je za námi první poločas zápasu. V něm si od začátku Slavia budovala svůj náskok a jednoznačně tak potvrzuje roli favorita. V úvodní dvacetiminutovce bylo k vidění velké množství technických chyb a utkání zároveň neoplývá přílišnou házenkářskou krásou. I přesto si však Pražanky odnáší do kabin pohodlné vedení 17:8.

30

První poločas skončil. (17:8)

30

Písek dobře zablokoval ránu domácích, jenže v rychlém brejku opřel svou ránu pouze do brankové konstrukce. (17:8)

30

Probíhá poslední minuta první půle. (17:8)

29

Gól vstřelil tým Sokol Písek (Vendula Šelaisová). (17:8)

28

Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Michaela Součková). (17:7)

28

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková). (17:7)

27

Chlupová se pěkným podstřelem trefuje mimo dosah hostující brankářky – 16:7. (16:7)

26

Z pravého křídla si dobře naskočila do šance Novotná, která snižuje na 15:7. (15:7)

25

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adriana Míšová). (15:6)

25

Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Kristýna Kubišová). (14:6)

24

Kroky opět připravuje Slavii o balon. Domácí se tak musí rychle vracet zpět do obrany. (14:6)

23

Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná). (14:6)

23

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková). (14:6)

22

Velké hrubky v rozehrávce při přechodu do útoku se dopustily hostující hráčky. Ty míč poslaly přímo do rukou soupeřek, které mohou opět zvýšit náskok. (13:6)

21

Ani ten však Písku nepomohl. V útoku se totiž dopustil přešlapu a z levého křídla následně dává třináctý gól Pražanek Chlupová. (13:6)

20

Oddechový čas pro Písek. (12:6)

20

Hana Kvášová utekla své soupeřce v rychlém brejku, který zakončila prudkou ranou k levé tyči. (12:6)

19

Kroky, které odpískali rozhodčí, zastavují útok Slavie. Útočit tak mohou opět hostující házenkářky. (11:6)

19

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adriana Míšová). (11:6)

18

Střela Šelaisové prošla domácí brankářce až do sítě. Tuto branku si rozhodně za rámeček gólmanka Slavie nedá. (10:6)

16

Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná). (10:5)

16

Gól vstřelil tým Sokol Písek (Veronika Michková). (10:5)

16

Boorová v dalším útoku z levé spojky rozvlnila síť domácí brány a je to teprve čtvrtý gól hostů. (10:4)

15

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Martina Tulipánová). (10:3)

14

Šetelíková bleskově reaguje na třetí gól Prešova. Po její brance je rozdíl ve skóre opět šestigólový. (9:3)

14

Gól vstřelil tým Sokol Písek (Veronika Michková). (8:3)

13

Šetelíková další rychlý brejk opět využívá a Slavia tak vede již 8:2. (8:2)

11

Ztrátu hostů Slavia dokonale trestá. Z rychlého brejku se prosazuje Jačková. (7:2)

10

Hosté nyní svůj proskok na brankoviště nepotrestaly gólem, ale vzápětí budou míč opět míč ve své moci kvůli krokům domácích. (6:2)

10

Vyloučení v týmu Sokol Písek (Veronika Michková). (6:2)

10

Tulipánová ovšem bleskově z levé spojky navyšuje znovu na rozdíl čtyř branek. (6:2)

9

Gól vstřelil tým Sokol Písek (Michaela Součková). (5:2)

9

Z následného brejku pálila jedna hostů jen do brankářky Slavie, která vytěsnila míč mimo tři tyče. (5:1)

8

Nyní to Slavia překombinovala a z dobré pozice na křídle se ještě neúspěšně snažila vylepšit šanci přihrávkou na střed. (5:1)

7

Ani jeden z týmů nyní při svých útocích nemířil přesně. Hosté však budou po svém oddechovém čase pokračovat v ohrožování domácí brány. (5:1)

6

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná). (5:1)

5

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková). (4:1)

4

Šelaisová poslala svou střelou brankářku na opačnou stranu a sama zakončuje k pravé tyči. (3:1)

4

Za bránění v brankovišti sudí nařizují sedmičku pro Písek. (3:0)

4

Eliška Jačková za dalšího rychlého brejku dává třetí gól Slavie, která vede již o tři branky. (3:0)

3

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková). (2:0)

2

Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Veronika Michková). (1:0)

2

Jačková se probila na levé straně až na brankoviště, odkud otevírá gólový účet zápasu. (1:0)

1

V prvním útoku vychytala hostující brankářka střelu z levé spojky a Písek může založit také svůj premiérový útok. (0:0)

Sokol Písek

Naopak Písek je na tom o poznání hůře. Z šestnácti duelů vyhrál pouze dva, za což mu s 5 body náleží 10. místo.
Zlepšit by mohl určitě ofenzivní činnost. Svědčí o tom 381 vstřelených branek, které z něj v tomto ohledu dělají nejhorší celek MOL ligy společně s Prešovem.
Na palubovkách soupeřů navíc vyhrál jen jednou z osmi zápasů. Získané 2 body stačí pouze na 10. příčku v tabulce venkovních klubů.

DHC Slavia Praha

Slavia si v uplynulých kolech vedla velmi dobře. Po sedmnácti zápasech okupuje 3. místo s celkovým počtem 28 bodů.
Navíc má velmi dobrou formu neboť od 11. listopadu prohrála pouze jeden z osmi duelů a dnes bude chtít určitě tuto bilanci ještě vylepšit.
Před vlastními fanoušky odehrála devět střetnutí a radost z výhry poznala hned sedmkrát. Se 14 body je pátým nejlepším týmem na domácích hřištích.

11.2.2018 Slavia – Hodonín 32:25
4.2.2018 Trenčín – Slavia 21:40
3.2.2018 Prešov – Slavia 19:24
24.1.2018 Slavia – Poruba 17:19
21.1.2018 Zlín – Slavia 21:22
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

30:17

DHC Slavia Praha: Kudláčková, Hillebrandová – Míšová, Chlupová, Novotná, Jačková, Kvášová, Tulipánová, Pokorná, Svobodová, Svobodová, Franková, Galušková, Šetelíková.

Sokol Písek: Preslová, Neubergová – Boorová, K. Kubišová, Königová, Michková, Hauserová, Pelešková, Novotná, Kalčíková, Šelaisová, Součková, Talafousová.