4:2

konec (0:0, 1:0, 3:2)

17.02.2018, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 50. kolo • Jakub Kohout

Tipsport: 3.25 4.3 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V rámci 50. kola odehrál Slovan na domácím ledě duel proti Prostějovu. První třetina byla bez branek. V druhé třetině se prosadil Slovan jednou. Ve třetí třetině šli po dvou brankách do vedení Jestřábi. Ke konci zápasu však Slovan výsledek obrátil a tak bere z domácího utkání 3 body a vítězství 4:2. (19:07:28)

58:46

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jan Rudovský – 2 min., hákování).

57:23

57:23 Jiří SEVERA - 4:2

57:23

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Vypadá to jakoby Slovan dával celé utkání Jestřábům marnou šanci na výhru, posledních pět minut utkání zapnul a nemilosrdně si chtěl urvat vítězství pro sebe. Autorem branky je JIŘÍ SEVERA. Asistence: Jaroslav Roubík.

56:37

56:37 David MERTA - 3:2

56:37

Slovan během minuty a půl obrací utkání. Do vedení poslal domácí celek DAVID MERTA. Asistence: Lukáš Volf.

56:20

Davídek minul od modré.

55:04

55:04 David BERNAD - 2:2

55:04

Využitá přesilovka v podání Slovanu a stav je opět vyrovnaný. Prosadil se obránce DAVID BERNAD. Asistence: Vladimír Brož a David Merta.

54:53

Slovanu se teď nabízí možnost k vyrovnání.

54:28

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Ladislav Havlík – 2 min., podražení).

53:10

Brož vystřelil od modré. Neužil však vykryl.

51:16

51:16 Radek PROKEŠ - 1:2

51:16

Jestřábi právě vstřelili branku!
K vyraženému puku před brankou se dostal RADEK PROKEŠ a zakončil do prázdné. Jestřábi jdou do vedení. Asistence: Lukáš Luňák.

50:33

Hra se přelévá ze strany na stranu a ani jeden tým si nedokáže vypracovat nějakou tu hezčí akci.

48:35

Bernad nahodil od modré před branku kde dorážel Najman. Neužil kryje svými betony.

48:00

Markulincovi se nepovedla přihrávka v útočném pásmu a u puku je Prostějov.
Dnešní utkání sleduje 547 diváků.

46:36

Pšenička teď střílel těsně před Neužilem. Ten však kryje.

46:07

Weinhold střílel od modré. Neužil však jeho pokus kryje.

44:29

Krliš a Brož to teď překombinovali. Poslali si tam a zpět 3 přihrávky a na zakončení pak už bylo pozdě.

44:08

43:30

Slovan vyhazuje. Obranná formace může vystřídat.

42:52

Prostějov se dostává do početní výhody a má šanci jít do vedení.

42:08

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Ondřej Najman – 2 min., hákování).

41:24

41:24 Jan RUDOVSKÝ - 1:1

41:24

Bernad ztratil puk ve středním pásmu a k puku se dostal JAN RUDOVSKÝ, který prostřelil Dlouhého. Asistence: Matouš Venkrbec.

40:01

Domácí tým jde ke konci třetiny do vedení. Prostějov se však nevzdává a viděli jsme pár pěkných akcí i na straně celku hostí. Třetí třetina bude ještě napínavá.

40:00

39:55

Gengel vystřelil na závěr třetiny z velkého úhlu na Neužila. Ten však kryje.

38:26

38:26 Jiří SEVERA - 1:0

38:26

Po sadě pár pěkných přihrávek se k puku dostal JIŘÍ SEVERA, který propálil Neužilovy betony. Domácí celek jde do vedení. Asistence: Martin Vágner a Jaroslav Roubík.

37:51

37:51 Daniel Kolář ostře sestřelil jednoho z hráčů Ústí

37:51

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Daniel Kolář – 2 min., hrubost).

37:40

Slovan drží útočné pásmo. Hra se však drží u mantinelu.

35:24

Prostějov šla do akce 3 na 1. Domácí tým však tuto situaci ustál a zakládá novou útočnou akci.

34:24

Pšenička jel sám na Neužila a vyslal na něj střelu zápěstím. Neužil však vyráží a puku se ujímá Prostějov.

34:02

Teď jsme viděli dvě pěkné akce na obou stranách. Ani jedna však nebyla úspěšná.

33:10

Brož blokoval tvrdou střelu od modré a okamžitě odjíždí na střídačku.

32:06

Prostějov teď pěkně kombinuje. Přihrávky lítají ze strany na stranu. Střel je však pomálu.

31:14

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marek Mlčoch – 2 min., vysoká hůl).

30:47

Meidl se dostal k šanci. Tu však blokoval jeden z obránců Slovanu.

30:17

Jeden z hráčů Prostějova střílel z úrovně kruhů. Branku však přestřelil a jeho pokus míří do ochranné sítě. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

30:00

29:08

Dlouhý měl na pilno. Třikrát za sebou na něj prostějovští vypálili. Ani jeden pokus však neskončil za zády domácího gólmana.

28:10

Prostějov se dostává podruhé v dnešním utkání do početní výhody. Uvidíme zda bude úspěšnější než při první pokusu.

27:58

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marek Mlčoch – 2 min., hrubost).

27:35

Krliš pálil z první od kruhů. Neužil však jeho pokus vyrazil do ochranné sítě.

27:04

Jeden z hráčů Prostějova nahodil puk před branku domácích. Tam se k němu však nikdo nedostal a Dlouhý může být v klidu.

26:15

Prostějov teď dlouho držel útočné pásmo. Žádná výrazná šance se z toho však nevyklubala.

24:49

Teď se to vařilo před Dlouhého brankou. Ten nakonec vykopl puk betonem a Slovan zakládá akci.

23:27

Bernad střílel od modré. Jeho střelu však tečoval prostějovský hráč a ta tak netrefila branku hostí.

22:23

Puk se odráží ven z kluziště. Vhazovat se bude v obranném pásmu domácího celku.

21:58

Po pěkné přihrávce před branku tečoval Havlík mimo.

21:26

Davídek se teď probojoval před Neužila. Minul však branku.

20:01

Po první třetině je stav nerozhodný. Oba dva týmy se přetahují o puk a mohli jsme vidět pár pěkných akcí. Dnešní utkání bude ještě zajímavé.

20:00

18:56

Velká šance před Dlouhého brankou! Jeden z prostějovských hráčů netrefil po pěkné přihrávce prázdnou branku.

18:18

Severa vybojoval puk u mantinelu a posílá přihrávku za branku Neužila.

17:20

Slovan se dostal do útočného pásma, ale hned ztratil puk. Šanci tak zakládá tým hostí.

16:52

Dlouhý teď neměl skoro žádný výhled. I tak kryje pokus od modré.

16:16

15:18

Puk se teď dostal před branku. Nakonec se ho ujmul Merta, který vyhodil z obranného pásma.

14:30

Prostějov se dostává do početní výhody. Uvidíme zda se mu podaří protlačit puk za záda Dlouhého.

14:16

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Martin Zdvořáček – 2 min., vysoká hůl).

13:55

Prostějov teď chvíli pobyla v útočném pásmu. Žádná výraznější akce z toho však nevzniká.

13:11

12:35

Prostějov se teď dostává po dlouhé době do útočného pásma. Slovan však skvěle brání a je znovu u puku.

12:18

Slovan teď vysílá na Neužila doslova kanonádu. Hned po buly střílel od modré Bernad.

12:14

Vágner opět vypálil na branku hostí. Neužil jí však tuto šanci kryje.

11:59

Vágner vypálil od modré. Netrefil však branku.

11:17

Máme zde dnešní první přesilovku. Uvidíme jak si s ní domácí poradí.

11:11

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Tomáš Divíšek – 2 min., hákování).

10:47

Volf nahrával na Gengela před brankou. Jemu však střelu zablokoval jeden z prostějovských obránců.

10:27

Slovan teď tlačí v útočném pásmu. Prostějov však úspěšně kryje a tak se žádná lepší šance nekoná.

09:45

Roubík se dostal k puku v útočném pásmu. Neužil však vyrazil a puku se ujmul prostějovský obránce.

08:21

Havlík teď prokličkoval mezi dvěma obránci Slovanu. Dlouhý ho však vykryl pomocí svých betonů.

07:17

Po buly v obranném pásmu Slovanu vystřelil jeden z prostějovských hráčů od modré. Dlouhý však kryje.

06:33

Prostějov se teď snažil rozehrát přes celé hřiště. Akci však zastavuje ofsajd.

05:31

Opět je neklidno před Neužilovou brankou. O dotlačení puku do branky se snažil Mlčoch a Najman. Neužil však kryje a bude se tak vhazovat v obranném pásmu Prostějova.

05:10

Volf nejdříve prověřil Neužila od modré. Ten vyrazil a před brankou se snažil dorážet Weinhold.

04:05

Merta nahrával v útočném pásmu na volného Davídka. Jemu však puk z hole sklouzl a u puku je Prostějov.

03:05

Tečovanou střelu od modré vyrazil Dlouhý před sebe. Tam byl naštěstí pro něj ústecký obránce, který se puku ujal.

02:20

Slovan se dostává k puku v obranném pásmu. Akci rozehrává Markulinec.

01:20

Po neúspěšném nahození Gengela je u puku opět Prostějov.

01:05

Akci Prostějova přerušil ofsajd.

00:20

Severa se snažil rozehrát útočnou akci. Byl však zastaven na modré čáře a Prostějov je u puku.

00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý (Volke) – M. Zdvořáček, Weinhold, M. Vágner, Bernad, Vl. Brož, Mlčoch – L. Volf, Gengel, T. Jandus – Smolka, Krliš, Roubík – Davídek, Najman, Pšenička – Markulinec, Severa, D. Merta.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Groh) – D. Kolář, Žovinec, Havlík, Rašner, M. Drtina, Mikliš – Zabloudil, V. Meidl, L. Luňák – Švec, Dvořáček, Starý – Nouza, Prokeš, Divíšek – Rudovský, Z. Král, Cetkovský – Venkrbec.

Rozhodčí: Jakub Valenta, Martin Grech – Petr Bosák, Richard Coubal.
LHK Jestřábi Prostějov

Prostějov se nachází na čtvrtém místě. Na Kladno o příčku výš, ztrácí 2 body. Prostějov odehrála tuto sezónu čtyřiadvacet utkání na cizím ledě. Z těchto zápasů si drží bilanci 11:13.

Nejproduktivnější hráč Prostějovu je Tomáš Nouza, který je na 1. místě. Za tuto sezónu stihl dát jednadvacet gólů a na 36 přihrát.

HC Slovan Ústí nad Labem

Slovan se nachází v tabulce WSM ligy na dvanácté příčce. Případná výhra na domácím ledě ho přiblíží k jedenáctým Litoměřicím. Slovan vyhrál z posledních pěti utkání jen dvě a potřeboval a na play-off již šanci nemá. Slovan odehrál z 49 kol pouze čtyřiadvacet doma, což je nejméně z celé WSM ligy.

Ústecký kádr má v tabulce nejproduktivnějších hráčů WSM ligy na desátém místě Jaroslava Roubíka s 38 body a na osmnácté příčce Antonína Melku s 34 body.

České Budějovice – Ústí nad Labem 8:5
Ústí nad Labem – Havířov 2:7
Slavia Praha – Ústí nad Labem 3:5
Ústí nad Labem – Litoměřice 3:1
Ústí nad Labem – Přerov 1:2 sn
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:2

Branky a nahrávky: 39. Severa (M. Vágner, Roubík), 56. Bernad (Vl. Brož, D. Merta), 57. D. Merta (L. Volf), 58. Severa (Roubík) – 42. Rudovský (Venkrbec), 52. Prokeš (L. Luňák)

Rozhodčí: Jakub Valenta, Martin Grech – Petr Bosák, Richard Coubal