Tomáš Hertl 0+0, 2 střely, ice time 20:24
Vhazování 44/56%
Přesilové hry 0/2 – 0/2
Hity 22:7
Zablokované střely 21:12
Je konec! Colorado i s velkým štěstím vítězí nad Sharks a tabulka západní konference se ještě více vyrovnává!

59:56

59:56 J. T. Compher - 3:1

59:56

Colorado právě vstřelilo branku!
J. T. COMPHER trefuje přes celé hřiště prázdnou branku a domácí vítězí! Asistence: Patrik Nemeth.

59:45

Vlasicova střela skončila v lapačce Berniera!

59:29

Couture střílel z mezikruží, ale trefil Berniera!

59:21

Po Labancově střele zasahuje Bernier a Sharks získali útočné pásmo.

59:12

Oddechový čas pro hosty.

59:12

Zakázané uvolnění domácích zastavuje hru.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:32

Hosté jsou v šesti!

57:50

Donskoi ztratil puk a Žralokům čas hodně rychle utíká.

57:13

Burnsova střela byla sražena mimo a Tyson Barrie se dostal do dobré střelecké pozice, ale minul branku Jonese.

56:43

Až nyní se Žraloci zmocnili puku a okamžitě jdou dopředu.

56:19

Burns neudržel útočné pásmo a domácí získali puk a jsou v útočném pásmu.

55:49

Colorado drží kotouč a sbírá cenné vteřinky.

55:10

Labanc vystřelil od modré a puk skončil na chráničích domácího beka. Domácí se vydali dopředu a Jones musel zasahovat.

55:05

Couturova rána byla sražena mimo tři tyče.

54:49

Burns se vydal na útočný výlet, ale ke střele se nedostal.

54:22

Ryanovu střelu srazil domácí obránce do ochranné sítě.

54:12

Přihrávka rukou v útočném pásmu zastavuje hru.

53:50

Labanc vykličkoval dva protihráče, ale trefil lapačku Berniera, který drží ambice Colorada na vítězství.

53:15

Hertl z dobré pozice trefil Johnsonovy nohy.

52:57

Další tvrdá střela Burnse a další dobrý zákrok Berniera.

52:41

Burnsova tvrdá střela vyklepala betony Berniera.

52:37

Donskoi dostal nahrávku od Coutura mezi kruhy, ale Bernier i tuhle střelu kryje!

52:10

Blake Comeau jel se spoluhráčem dva na jednoho a vzal to na sebe, ale branku minul.

51:42

Sharks se neudrželi v útočné třetině a domácí poslali puk lobem do středního pásma.

50:55

Tempo Žraloků výrazně opadlo a domácí hráči v klidu brání a čas plyne.

50:19

Sharks po delší době získali puk a mohou jít do útoku.

49:56

Velký zmatek před brankou vyřešil Jones a také Meier, který padající puk do branky na poslední chvíli odpálil z brankové čáry! Skvělý zákrok švýcarského útočníka!

49:20

Domácí se drží v útočné třetině, ale ke střele se zatím nedostali.

48:27

Třetí třetina se blíží do své poloviny a hosté stále zrací jednu branku, ale jsou jasně lepším týmem!

47:50

Ward zavezl puk do útočné třetiny, ale domácí ho velmi rychle vyhodili do středního pásma.

47:25

Tierneyho střelu chytil Bernier.

47:05

Burns ani Ryan neusměrnili puk mezi tři tyče!

46:51

Staňte se fanoušky NHL.cz!

46:51

Pavelski špatně nahrál a píská se zakázané uvolnění.

46:23

Vlasicovu nebezpečnou střelu vyrazil Bernier před sebe, kde byl Meier, ale ten se nestihl včas zorientovat a k dorážce se nedostal!

46:04

Oba týmy střídají a hra se na malou chvíli uklidnila.

45:26

Domácí jeli tři na jednoho a poté dva na nikoho, ale Donskoi se skvěle vrátil a na poslední chvíli rozhodil střelce Colorada!

44:55

Burns nahodil na Berniera, ale jeden z domácích hráčů zalehl puk a k dorážce se nikdo nedostal.

44:27

Pavelski vystřelil bekhendem a Bernier zasahuje.

44:00

Hosté vyhodili takovým způsobem, aby to nebyl icing a Sharks posílají na ledovou plochu nové síly.

43:35

43:00

Dillon s Hertlem vyvezli puk a sbírají cenné vteřinky v útočném pásmu.

42:34

Žralokům se daří vyhodit a vystřídat.

42:14

Domácí se usadili v útočném pásmu a kombinují.

41:47

Hosté vyhazují a Tierney jede napadat a pozdržet rozehrávku Colorada.

41:35

Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Dylan DeMelo – 2 min., sekání).

41:13

Braun poslal střílenou přihrávku na Hertla, který puk skutečně tečoval, ale černá guma šla mimo tři tyče.

40:49

Meier zůstal ležet v rohu hřiště a rozhodčí pro jistotu přerušili hru. Timo nakonec odjíždí sám na střídačku, ale nadšeně se rozhodně netváří.

40:22

Hosté drží puk a pokoušejí se dostat do útočné třetiny, ale to se jim nepovedlo.

40:01

Druhá třetina je u konce! Colorado se po rychlém úvodu kdy ze dvou střel dalo dvě branky ujalo vedení 2:0. Domácí si drželi svůj styl hry a byli lepším týmem, ale v polovině druhé třetiny se prosadil Ward, který opět nakopl San Jose, které začalo dominovat. Do třetí třetiny jdou domácí s jednobrankovým náskokem a čeká nás strhující podívaná!
Střely na branku 10:26!

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:47

Donskoi minul branku a ve druhé třetině se už nic nestane.

39:15

Boedker z dobré pozice minul branku a domácí vyhazují!

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:41

Burnsova střela od modré orazítkovala tyč!

38:05

Pavelski ani Hertl nedokázali procpat puk za Berniera a domácí vyhazují.

37:54

Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Erik Johnson – 2 min., nedovolené bránění).

37:37

Labanc nabral rychlost ve středním pásmu a z plné rychlosti vystřelil z levého kruhu, ale jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

37:06

Ryan nahodil do útočné třetiny, ale tam nebyl nikdo z hostujících hráčů a Colorado získalo zadarmo puk.

36:41

Boedker střílel z pravého kruhu a Bernier byl připraven.

36:06

Alexander Kerfoot se hnal zběsile dopředu až ztratil kontrolu sám nad sebou a málem upadl a o puk přišel.

35:55

Puk skončil na střídačce Žraloků a hra se tak přerušuje, komerční přestávka.

35:16

Blake Comeau vystřelil od modré, ale puk byl sražen do rohu.

34:49

Colorado uzamklo hosty v obranném pásmu a kombinuje.

34:16

Najednou jsou to Žraloci, kteří se snaží více útočit a dorovnat stav utkání.

33:31

33:31 Joel WARD - 2:1

33:31

San Jose právě vstřelilo branku!
Z ničeho nic je tu kontaktní branka! JOEL WARD vystřelil ze levého kruhu a trefil se přesně pod víko! Tahle branka byla zkoumána videorozhodčím, zda se puk dostal přes brankovou čáru, protože se hodně rychle odrazil ven z branky! Video nakonec potvrdilo, že se puk odrazil od kamery v brance – 2:1! Asistence: Marc-Édouard Vlasic a Barclay Goodrow.

33:05

Čtvrtá formace Žraloků kombinuje v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nedostala.

32:06

Colorado dnes velmi dobře brání a Bernier je velmi jistý. Pokud chtějí Sharks bodovat, měli by se vrátit ke hře z první třetiny.

31:50

Labanc trefil pouze boční síťku!

31:33

Alexander Kerfoot vystřelil z levého kruhu a jen těsně minul branku.

31:08

Domácí drží kotouč ve svém pásmu a zakládají další útočnou akci.

30:37

Nieto vystřelil z velkého úhlu a trefil pouze boční síťku.

29:56

Carl Söderberg vystřelil z otočky bekhendem a Jones musel zasahovat.

29:32

Sharks se pomalu osmělují a dostávají se zpět do tempa.

29:03

Hra se příliš nepřerušuje a a čas tak hodně rychle utíká.

28:35

Burnsova střela z kruhu byla zablokována a k dorážce se už nikdo nedostal.

27:46

Domácí hokejisté jsou všude dřív a Žraloci jsou pod tlakem.

26:44

Až nyní se hosté dostali do útočného pásma, ale nic nevymysleli a domácí jdou dopředu.

26:05

Colorado je jasně lepší a Sharks jsou hodně opaření.

24:45

24:45 Tyson JOST - 2:0

24:45

Hodně studená sprcha pro Sharks, kteří dominovali v první třetině! TYSON JOST se dostal do přečíslení dva na jednoho a tohle přečíslení vzal na sebe a vystřelil přesně do pravé šibenice! Asistence: Nail Jakupov a Samuel Girard.

24:24

Nikita Zadorov pálil od modré, ale jeho pokus byl sražen do rohu.

24:03

Domácí jsou po vstřelené brance při chuti a odstřelují branku Jonese.

23:44

Nieto dostal nahrávku do mezikruží a Jones vytáhl skvělý zákrok!

23:17

Colorado dalo gól z teprve páté střely na branku a tohle může být zlomový okamžik dnešního utkání!

22:31

22:31 Gabriel BOURQUE - 1:0

22:31

Domácí se ujímají vedení! Jeden z hostujících obránců byl obrán o puk v obranné třetině a Compher dojel až k brance, kde poslal kros na druhou tyč, kam si najel GABRIEL BOURQUE, který přehodil Jonese a posílá Colorado do vedení! Asistence: J. T. Compher a Tyson Jost.

21:59

Tyson Jost vystřelil bekhendem a Jones v poklidu zasahuje.

21:33

Tyson Barrie drží puk za svou brankou a čeká až mu spoluhráči najedou.

21:03

Donskoi to zkusil podobně jako jeho švýcarský spoluhráč a Bernier opět úspěšně zasahuje!

20:47

Meier vystřel z bodu pro vhazování a Bernier zasahuje.

20:16

Hertl zpoza branky hledal Coutura, ale jeho přihrávka byla zablokována.

20:01

První třetina je u konce a branku jsme v ní neviděli. V první šanci utkání byl hned v první minutě Tierney, ale jeho teč v brance neskončila. Žraloci byli po celou třetinu lepším a aktivnějším týmem, ale Bernier stejně jako v předchozím zápase začaroval branku a vytahuje jeden zákrok za druhým.
Střely na branku 3:14!

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:24

Hosté vyhodili velmi šikovně a nebude se pískat zakázané uvolnění.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:40

Patrik Nemeth vystřelil od modré a trefil pouze Karlssona, který se jen těžko zvedal z ledu.

18:23

Braunova střela byla sražena do ochranné sítě.

18:00

Nail Jakupov chtěl projet mezi Burnsem a Dillonem, ale to se mu nepovedlo a o puk přišel. Na druhé straně vystřelil Ward, který prověřil Berniera.

17:46

17:41

Sharks vyhazují.

17:10

J. T. Compher vypálil z levého kruhu a chybělo mu opravdu málo, aby propálil Jonese!

16:45

Colorado začíná svůj útok za brankou Berniera.

16:27

15:55

Pavelski našel úplně volného DeMela, ale vzrušení bylo zbytečné, protože Pavelski vyjel s pukem z pásma a píská se ofsajd.

15:46

Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Mikkel Bødker – 2 min., držení hole).

15:27

Donskoi vystřelil z kruhu, ale i tahle střela byla sražena. Colorado brání velmi dobře.

15:09

Přihrávka na Labanca neprošla, jinak by tenhle mladý útočník zakončoval do prázdné branky!

14:44

Burnsovu střelu statečně zablokoval jeden z domácích hráčů, kterému se z ledu příliš nechce.

14:26

Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Anton Lindholm – 2 min., nedovolené bránění).

14:21

Na druhou stranu se hnali domácí hokejisté, ale špatně přešli přes modrou čáru a byl jim odpískán ofsajd.

13:45

Nieto vybojoval puk v útočné třetině, ale poté špatně nahrál a dopředu šli Žraloci a střelu od modré musel řešit Bernier.

13:12

Další Dillonova střela, která letěla opět vedle branky.

12:50

Domácí se osvobozují a oba týmy střídají.

12:25

Žraloci jsou v útočné třetině a motají hlavy domácímu týmu.

11:37

Burns se vydal na útočný výlet a chtěl vystřelit z kruhu, ale jeho pokus zablokoval domácí obránce. Burns se o malou chvilku později dostal k puku na modré a jeho střela minula branku.

11:08

Další útočnou akci Sharks zastavuje ofsajd.

11:00

Domácí dostali puk ven ze třetiny a kompletní pětice Avs míří na střídačku.

10:38

Pavelski vystřelil z velkého úhlu a s tímto pokusem neměl Bernier sebemenší problémy.

10:24

Timo Meier tečoval před brankou, ale Bernier i tenhle pokus ukryl do své lapačky!

09:48

Boedker chtěl projet okolo pravého mantinelu, ale Johnson ho zastavil pěkným hitem.

09:27

Další zakázané uvolnění domácího týmu.

09:05

Alexander Kerfoot posílal puk před branku, ale žádného ze svých spoluhráčů nenašel. Poté Avs špatně rozehráli a puk přejel všechny čáry na zakázané uvolnění.

08:40

První formace Žraloků se ke kotouči nedostala, a tak míří střídat.

08:13

Dillonova střela od modré skončila hodně vedle branky, a tak to zkusil z druhé strany DeMelo a jeho pokus ukryl do chráničů Bernier, komerční přestávka.

08:09

Domácí se dostali pod tlak a celou tuhle situaci řeší vyhozením na zakázané uvolnění.

07:45

Donskoi našel na kruhu postaveného Pavelskiho, který vystřelil z první a Bernier musel zasahovat.

07:13

Pavelski hledal krosem Meiera, ale ten byl skvěle dobruslený a nedostal se ani ke střele.

06:41

Tierneyho střela od mantinelu byla zablokována a Avs mají puk pod svou kontrolou.

06:07

Hertl srazil v rohu hřiště Coutura a hosté přišli o puk.

05:37

Tyson Barrie nahodil na branku od levého mantinelu a tenhle puk tečoval do rohu hřiště Logan Couture.

05:10

Patrik Nemeth zavezl kotouč do útočného pásma a drží ho za brankou Jonese.

04:22

Donskoi dostal přihrávku příliš daleko a domácí snadno získali puk a okamžitě se vydali dopředu a tuhle akci zastavil Jones lapačkou.

03:42

Hosté jsou mírně aktivnější, ale oba týmy si zatím vytváří dobré střelecké pozice.

02:57

Braun zavezl puk do útočného pásma a našel před brankou volné Hertla, který se pokoušel rychle zakončit, ale Bernier se stihl včas přesunout k levé tyči a vyrazit střelu českého útočníka.

02:21

Domácí jsou v útočném pásmo a pokoušejí se najít recept na žraločí obranu.

01:40

Patrik Nemeth nahodil na branku a Colin Wilson se dostal ke dvěma dorážkám, ale ani jednu nedokázal dostat za beton Jonese!

01:18

Žraloci byli v útočném pásmu, ale DeMelo nezpracoval puk na modré čáře a dopředu se dostali domácí, kteří prověřili Jonese střelou od modré.

00:38

Tierney tečoval před brankou a Bernier vytáhl první skvělý zákrok večera!

00:10

Hned na začátku utkání se dostal ke střele Tyson Jost. který prověřil Jonese. Na druhé straně pálil Couture a i Bernier si připisuje první zásah.

00:01

Colorado Avalanche: J. Bernier (Varlamov) – Barrie (A), E. Johnson, Nemeth, Zadorov, Girard, A. Lindholm – Kerfoot (A), Comeau, Jost – C. Wilson, Greer (A), Söderberg – Toninato, Compher, G. Bourque – Jakupov, Nieto (C), Landeskog.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Dillon, Vlasic, J. Ryan, Braun, DeMelo, Burns (A) – Pavelski (C), Goodrow, Donskoi – Meier, Couture (A), J. Ward – Hertl, Tierney, Labanc – O'Regan, M. Karlsson, Bødker.

Rozhodčí: Francois StLaurent, Wes McCauley – Ryan Gibbons, Brian Mach.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Colorado Avalanche 28-19-4
Domácí hokejisté se nachází na devátém místě západní konference se ziskem 60 bodů po 51 utkáních. Po dlouhé sérii vítězství zasáhla Avs krize a z posledních pěti utkání dokázalo Colorado vyhrát pouze jediný zápas! Pokud chtějí hokejisté Lavin výrazně promluvit do boje o play-off tak by dnes měli vyhrát a dotáhnout tak Žraloky na šesté pozici.

San Jose Sharks 28-16-8
Žraloci se nachází na šestém místě západní konference se ziskem 64 bodů po 52 utkáních. Po předchozích nezdarech chytlo San Jose formu a už má dvě vítězství v řadě a to po skalpech Columbusu a Caroliny. Dnes čeká Žraloky velmi tvrdý oříšek a hlavně veledůležité utkání proti Avs, na které má San Jose náskok čtyř bodů! V případě dnešního vítězství se mohou Žraloci dostat na páté místo před Dallas a dotáhnout se na rozdíl jednoho bodu k St.Luis, které je čtvrté!

Carolina Hurricanes 1:3 San Jose Sharks
Aho – Meier, Tierney, Burns
Dell – 29/30 – 96,7%

Brent Burns 9+35
Logan Couture 22+17
Joe Thornton 13+23
Hezké brzké ráno všem hokejovým fanouškům! V NHL se svádí tvrdé boje o play-off a v dnešním utkání na které se společně podíváme, půjde o přímý souboj o postup mezi elitní osmičku! Textový přenos mezi Coloradem a San Jose Vám zprostředkuje Vojtěch Görög.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

3:1

Branky a nahrávky: 23. G. Bourque (Compher, Jost), 25. Jost (Jakupov, Girard), 60. Compher (Nemeth) – 34. J. Ward (Vlasic, Goodrow)

Rozhodčí: Francois StLaurent, Wes McCauley – Ryan Gibbons, Brian Mach

14:26 COL 2 A. Lindholm, nedovolené bránění
15:46 SJS 2 Bødker, držení hole
22:31 COL 1:0 G. Bourque (Compher, Jost)
24:45 COL 2:0 Jost (Jakupov, Girard)
33:31 SJS 2:1 J. Ward (Vlasic, Goodrow)
37:54 COL 2 E. Johnson, nedovolené bránění
41:35 SJS 2 DeMelo, sekání