konec (1:0, 3:0, 2:1)

07.02.2018, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 43. kolo • Kateřina Glogarová

Tipsport: 1.3 5.5 6.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, já se s vámi loučím a přeji vám krásný zbytek středečního večera. (20:16:27)
Je tu konec dnešního utkání, Draci si v něm připisují další tři body do tabulky, které budou potřebovat aby mohli stále pomýšlet na druhou příčku.

Ve třetí třetině jsme pak ještě mohli vidět tři branky, nejdříve v čtyřicáté deváté minutě upravoval skóre zápasu na 4:1 Marek Bail, o dvě minuty později ale dokázali Draci na tuto trefu odpovědět, konkrétně Jakub Schejbal, který dokázal vymést levý růžek Hromadovy brány. Na konečných 6:1 poté skóre zápasu upravil Jiří Půhoný.

59:36

Draci drží puk v útočném pásmu, tohle už jim bude stačit.

58:36

Ostřanský si s pukem vybruslil až k modré čáře, jeho následný pokus pak skončil vedle pravé tyče Hromadovy brány.

57:05

57:05 PŮHONÝ - 6:1

57:05

Draci právě vstřelili branku!
Milan Ostřanský přenechal puk JIŘÍMU PŮHONÉMU, který si s ním dokázal objet bránu, aby ho pak následně rychle dokázal bekhendem zasunou za brankovou čáru. Asistence: Milan Ostřanský.

56:49

56:35

Šumperk vyhazuje kotouč až za Hromadovu bránu.

56:06

Lakosil teď musel vymrštit svůj beton proti střele jednoho z hostujících hráčů.

55:17

Hosté jsou kompletní, začíná jejich zkrácená přesilová hra.

54:49

Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Milan Ostřanský dostává dvě minuty za sekání.

54:42

Cink poslal kotouč napříč brankovištěm na Fischera, ten už měl před sebou odkrytou bránu, kterou ale nedokázal trefit.

54:12

Odpískáno zakázané uvolnění Draků po nepřesné přihrávce.

54:08

Lehečka nedokázal na modré zpracovat kotouč, Draci tak musí opustit útočné pásmo.

53:50

Šumperk kombinuje v útočném pásmu...

53:15

Adam Červenka sekl hokejkou přes lapačku Vlastimila Lakosila za což od rozhodčích vyfasoval dvě minuty.

53:15

Po buly se ke střele dostal Vyčesaný, jeho pokus schoval Lakosil do své lapačky.

53:08

Nepřesná rozehrávka Šumperka končí až na zakázaném uvolnění.

6:1

Branky a nahrávky: 3. Vymazal (Půhoný, Sedlák), 27. Půhoný (Šťáva, Ďurkáč), 28. Králík (Kovařík, Lehečka), 30. Vymazal (Sedlák), 51. Schejbal (Kovařík, Půhoný), 58. Půhoný (Ostřanský) – 49. Bail (Pěnčík)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Řezáč, Sedlák – Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Muller, Králík, Půhoný, Fischer, Vymazal, Cink, Ostřanský

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek, Mrowiec, Bail, Fojtík – Červenka, Raška, Pargač, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík, Mach, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola

Rozhodčí: Škach – Goňa, Pospíšil

02:53 SUM 1:0 Vymazal (Půhoný, Sedlák)
08:37 KOP 2 Bartošák, hákování
10:34 KOP 2 Sluštík
12:30 KOP 2 Tomášek, vysoká hůl
23:41 SUM 2 Králík, sekání