07.02.2018, 01:40 • Little Caesars Arena, Detroit • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 3.12 3.74 2.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí si berou oddechový čas, poté bude pokračovat jejich hra bez brankáře.

58:36

58:36 Frans NIELSEN - 2:3

58:36

Detroit právě vstřelil branku!
No vida, tak nakonec tu bude drama. Domácí se konečně dostali do tlaku, Frkovu střelu Rask pouze vyrazil před sebe a FRANS NIELSEN ji pak okamžitě dorazil pod horní tyčku. Asistence: Martin Frk, Dylan Larkin.

57:49

Vhazuje se před Raskem a domácí jsou v šesti!

54:35

Bude se vylučovat a přesilovou hru si zahrají hosté z Bostonu. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Darren Helm.

48:21

48:21 Danton HEINEN - 1:3

48:21

Bruins právě vstřelili branku!
A tak přichází trest. Boston se přemístil do útočného pásma, kde předvedl rychlou akci a tu zakončil v pravém kruhu zcela zapomenutý DANTON HEINEN střelou do Howardovy šibenice – 1:3. Asistence: Sean Kuraly, Austin Czarnik.

43:02

Přesilovka pro Detroit. Dvě minuty za podražení unikajícího Helma dostal Zdeno Chára.

39:37

Bude. Dvě minuty za hrubost dostali domácí Justin Abdelkader a hostující Patrice Bergeron.

34:17

34:17 David KREJČÍ - 1:2

34:17

Teď už se to hostům povedlo a vedou. Po vyhraném buly v pásmu vznikl před Howardem zmatek, po střele z kruhu se pak puk odrazil do mezikruží, kde byl nabruslený DAVID KREJČÍ a ten prudkou ranou trefil odkrytou část Howardovy branky – 1:2. Asistence: Jake DeBrusk, Ryan Spooner.

32:11

32:11 Sean KURALY - 1:1

32:11

Už to ale neplatí a je vyrovnáno. Domácí ztratili ve svém pásu puk, Boston předvedl rychlou kombinaci s vyšachování obrany Detroitu a SEAN KURALY celou akci zakončil přesnou ranou pod horní tyčku. Howard se nezvládl včas přemístit. Asistence: David Pastrňák, Danton Heinen.

22:08

22:08 Martin FRK - 1:0

22:08

Opět se ukázalo, že MARTIN FRK skrývá ve své střele dynamit. Dostal přesnou přihrávku do levého kruhu pro vhazování a odtud vyslal projektil na Ruska. Tomu puk prošel mezi chrániči a od tyče se odrazil za brankovou čáru. Detroit tak využil přesilovku a vede 1:0. Asistence: Niklas Kronwall, Henrik Zetterberg.

21:20

Přesilovou hru si nyní zahraje Detroit, dvě minuty za hákování obdržel Charlie McAvoy.

16:08

Je tu první vyloučení utkání, přesilovku si zahraje Boston. Dvě minuty za hákování dostal domácí Niklas Kronwall

2:3

Branky a nahrávky: 23. Frk (Kronwall, Zetterberg), 59. Nielsen (Frk, D. Larkin) – 33. Kuraly (Pastrňák, Heinen), 35. Krejčí (DeBrusk, Spooner), 49. Heinen (Kuraly, Czarnik)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Jensen, DeKeyser, Green, Kronwall (A), Daley, Ericsson – Nyquist, Zetterberg (C), Mantha – Bertuzzi, D. Larkin, Athanasiou – Glendening, Nielsen, Helm – Tatar, Abdelkader (A), Frk.

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, McQuaid, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Heinen – Spooner, Krejčí, DeBrusk – Backes (A), Riley Nash, Schaller – Czarnik, Kuraly, Vatrano.

Rozhodčí: Pochmara, Lee – Cherrey, Galloway

Diváci: 19 515

16:08 DET 2 Kronwall, hákování
21:20 BOS 2 McAvoy, hákování
22:08 DET 1:0 Frk (Kronwall, Zetterberg)
32:11 BOS 1:1 Kuraly (Pastrňák, Heinen)