NHL

Nashville Predators – New York Rangers

5:2

konec (0:0, 2:0, 3:2)

04.02.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 1.83 4.05 3.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:37

Dohrávat se bude ve čtyřech na obou stranách. Domácí Ekholm dostává dvě minuty za hrubost, hostující Fast dvě minuty za vražení na hrazení.

57:14

Jenže naděje Rangers jsou zase o něco menší. Michael Graber totiž inkasuje dvě minuty za držení a Nashviile čeká přesilovka. Tohle už si nejspíš domácí pohlídají.

53:46

Domácí si komplikují závěr zápasu. Craig Smith totiž dostává dvě minuty za držení a Rangers tak ještě mají naději na to, aby s výsledkem ještě něco udělali. Tak uvidíme.

49:43

Rangers si zahrají druhou přesilovku. Domácí Jemelin totiž dostal od rozhodčích dvě minuty za nedovolené bránění a je nucen pykat.

40:11

Domácí Ekholm dostane dvě minuty za vyhození kotouče přes mantinel. A to znamená, že si New York Rangers zahrají první přesilovou hru v utkání.

34:01

Mats Zuccarello dostává dvě minuty, a to znamená, že newyorský tým bude muset absolvovat další početní nevýhodu. Norský útočník musí pykat za podražení P. K. Subbana.

29:12

Johansen i Skjei dostávají pětiminutové tresty za rvačku, takže si odpočinou za katrem. Kvůli posledním okamžikům se nám přerušení hry hodně protahuje. Mělo by se hrát stále v pěti proti pěti.

23:36

Nashville si dnes zahraje už třetí přesilovku. Zibanejad dostává od rozhodčích trest za nedovolené bránění gólmanovi. Dobrá šance pro Predators.

08:46

Hostující Smith si musí jít odpykat dvě minuty za podražení, to znamená druhou přesilovku pro Nashville. Rangers se musí znovu bránit ve čtyřech.

04:49

Nashville Predators si zahrají přesilovou hru, první v zápase. Marc Staal totiž vyhodil puk přes mantinel a inkasuje dvě minuty za zdržování hry.

5:2

Branky a nahrávky: 21. P. K. Subban (F. Forsberg, Arvidsson), 38. Fiala (C. Smith), 43. Sissons (P. K. Subban), 55. Arvidsson (Johansen, F. Forsberg), 58. Fiala (Josi, Turris) – 41. J. T. Miller (Zuccarello, McDonagh), 55. Zibanejad (McDonagh, J. T. Miller)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Jemelin, P. K. Subban, Ekholm, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Hartnell, Bonino, Järnkrok – Salomäki, Sissons, Watson.

New York Rangers: H. Lundqvist (Pavelec) – McDonagh, Holden, Skjei, M. Staal, Br. Smith, DeAngelo – Rick Nash, Zibanejad, Bučněvič – J. T. Miller, K. Hayes, Zuccarello – Grabner, Holland, Fast – C. McLeod, Desharnais, Vesey.

Rozhodčí: St. Laurent, Rank – Alphonso, Murphy

Diváci: 17 543

04:49 NYR 2 M. Staal, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
08:46 NYR 2 Br. Smith, podražení
20:19 NSH 1:0 P. K. Subban (F. Forsberg, Arvidsson)
23:36 NYR 2 Zibanejad, nedovolené bránění brankáři