04.02.2018, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Martin Dvořák

Tipsport: 2.07 3.88 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:40:50)
2. Kari LEHTONEN (DAL) 30 zák., 1 gól, 96,8%

Radek FAKSA (DAL) 0+0 1 střela, čas na ledě 18:39
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Dallas: 38

Minnesota: 30.
Je konec, Dallas dnes smetl svého soupeře a po téměř třech letech tak může opět slavit domácí výhru nad Minnesotou. O osudu zápasu rozhodli domácí v polovině utkání, kdy v rozmezí 29. až 35 minuty nasázeli soupeři čtyři góly. V poslední dvacetiminutovce to byla již taková spíše udržovací taktika domácích, byť se Minnesota dočkala prvního gólu, na 5:1 zvýšil dnes výtečně hrající Radulov a konečnou podobu výsledku dal střelou od modré Hamhuis.

59:00

Poslední minuta tohoto utkání, hosté nastřelují puk do třetiny Dallasu.

58:29

Puk ve středním pásmu, hokej bez tempa.

57:25

Utkání se již dohrává v poklidném tempu, je rozhodnuto, domácí s pukem ve středním pásmu.

56:35

Vhazování ve středním pásmu, hosté získali puk a snaží se usadit ve třetině Dallasu.

56:02

56:02 Dan HAMHUIS - 6:1

56:02

Dallas právě vstřelil branku!
DAN HAMHUIS napřáhl na modré ke střele a puk prošel Dubnykovi mezi betony, demolice Minnesoty dokonána! Asistence: Greg Pateryn a Brett Ritchie.

55:50

Puk za brankou Wild, domácí se nyní usadili v útočném pásmu.

55:02

Probíhá již poslední pětiminutovka a zdá se, že Dallas získá velmi cenné tři body v boji o play-off.

54:24

Obránce Dallasu vrací puk do středního pásma, ne, nyní se Minnesotě prostě nedaří dostat se do pásma soupeře.

53:38

Minnesota s pukem ve vlastní třetině, trochu zmatečná rozehrávka, kdy puk míří na hokejky soupeře.

53:10

Zach Parise nedostal puk do útočného pásma, znovu dobrá práce domácích ve středním pásmu.

52:02

Čas se pomalu krátí, Minnesota je blízko porážce, domácím nyní stačí hlídat střední pásmo.

6:1

Branky a nahrávky: 29. Janmark (J. Klingberg, Spezza), 30. Johns, 32. Ja. Benn (D. Shore, Seguin), 35. Seguin (Ja. Benn, Radulov), 49. Radulov (Seguin), 57. Hamhuis (Pateryn, B. Ritchie) – 46. Zucker (Mikael Granlund, Spurgeon)

Dallas Stars: Lehtonen (Bow) – J. Klingberg, Lindell, Pateryn, Hamhuis, Honka, Johns – Radulov, Seguin, Ja. Benn – D. Shore, Spezza, Janmark – Pitlick, Faksa, Roussel – B. Ritchie, Dickinson, Elie.

Minnesota Wild: Stalock (41. Dubnyk) – Spurgeon, Suter, Dumba, Brodin, Prosser, Reilly – Mikael Granlund, M. Koivu, Zucker – Ennis, E. Staal, Niederreiter – Coyle, J. Eriksson Ek, Parise – M. Foligno, Cullen, Winnik.

Rozhodčí: O'Rourke, Hanson – Murchison, Racicot

Diváci: 18 352

27:41 MNS 2 Zucker, vysoká hůl
28:59 DAL 1:0 Janmark (J. Klingberg, Spezza)
29:37 DAL 2:0 Johns
30:12 MNS 1 1 MIN. Suter, faul loktem
31:49 DAL 3:0 Ja. Benn (D. Shore, Seguin)
34:06 DAL 4:0 Seguin (Ja. Benn, Radulov)