Extraliga staršího dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Plzeň 1929

4:2

konec (1:1, 0:1, 3:0)

02.02.2018, 15:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 19. kolo • Info o změnách stavu (Tomáš Lysý (@tomaslysy86))

52:15

Jaroslav Krýner oslabuje svůj tým a dává tak domácím možnost uskočit na dva góly – přesilovka pro Duklu.

Na vyloučení: 2-4.

35:57

Ale také ne na dlouho, necelé dvě minuty po jeho návratu jde ven střelec prvního gólu Plzně Radek Mužík. Je to jeho druhý trest v dnešním zápasu, nyní se jedná o nedovolené bránění.

Na vyloučení: 2-3.

32:09

Přesilová hra pro domácí hokejisty. Adam Rohla si jde odsedět dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 2-2.

29:38

Jenže v plném počtu hrála Dukla jen 23 sekund. Další vyloučený domácí hráč je obránce Petr Brož, jenž usedá na trestnou lavici kvůli podražení.

Na vyloučení: 2-1.

27:15

První vyloučení druhé třetiny má na svědomí gólman domácích Jan Juřička, jenž dostává dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hrací plochu. Plzeň tak bude hrát přesilovku.

Na vyloučení: 1-1.

00:33

První trest přichází již po 33 vteřinách hry. Dukla si zahraje oslabení, Radek Mužík dostává dvě minuty za krosček

Na vyloučení: 0-1.

4:2

Branky a nahrávky: 3. Barák (Trnka, Veleba), 42. Svoboda (Barák, Kardoš), 43. V. Brož (Pigl, Veleba), 53. V. Brož (Pigl, Veleba) – 14. Mužík (Lang, Kremláček), 32. Adamec (Kremláček, Princl)

HC Dukla Jihlava: Juřička (Chaloupek) – Křišta, Veleba, Smolko, Sapík, Marek, P. Brož, Zvěřina – V. Brož, Chlubna, Čermák, Krajíček, Kardoš, Juda, Pigl, Trnka, Barák, Svoboda

HC Plzeň 1929: Pilc (Čech) – Houdek, Kaňák, Novák, Kovářík, Šilhán, Šiller, Staněk, Kremláček – Hajžman, Adamec, Malát, Kolda, Krýner, Princl, Rohla, Hajšman, Procházka, Lang, Šeba, Mužík

Rozhodčí: Kohoutek – Berger, Tichý

00:33 PLM 2 Mužík, krosček
02:48 JIH 1:0 Barák (Trnka, Veleba)
13:41 PLM 1:1 Mužík (Lang, Kremláček)
27:15 JIH 2 Juřička, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
29:38 JIH 2 P. Brož, podražení
31:28 PLM 1:2 Adamec (Kremláček, Princl)
32:09 PLM 2 Rohla, podražení