Extraliga staršího dorostu

HC Olomouc – SKLH Žďár nad Sázavou

5:0

konec (1:0, 3:0, 1:0)

02.02.2018, 17:30 • Zimní stadion Olomouc • O umístění • Info o změnách stavu (Zuzana Spurná)

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (19:38:50)
Kohouti ještě deset minut před koncem utkání přidali další gól zásluhou přesné střely Matěje Kořenka, zato hosté hledali recept na olomouckou obranu a dobře chytajícího brankáře marně. Olomouc si tak po zásluze připsala další tři body.

58:27

Ještě chvíli před koncem utkání míří na trestnou lavici podruhé v zápase David Mihulka (ZNS), a to na dvě minuty za hákování.

52:59

Kohouti se budou znovu bránit. Stanislav Harabiš (OLO) si musí odpykat menší trest za držení.

49:50

Olomouc právě vstřelila branku!
Tohle už vypadá se Žďárem nad Sázavou špatně. MATĚJ KOŘENEK dokázal deset minut před koncem utkání vyzrát na hostujícího brankáře a poslal tak Olomouc do pětibrankového náskoku. Asistence: David Štefka, David Kalač.

40:01

Druhá třetina byla na góly mnohem bohatší, znovu se ale trefovali pouze domácí. Do dvoubrankového náskoku poslal Kohouty Tomáš Dvořák, o tři minuty později vedli Hanáci zásluhou Tobiáše Handla už o tři góly a o necelou minutu a půl později přidal čtvrtý gól Olomouce Matúš Hlaváč.

40:00

34:49

O chvíli později se však otevírají dvířka na trestnou i pro Matěje Jindru (ZNS), který si, stejně jako Hlaváč, odsedí dvě minuty za krosček.

30:31

Další přesilovku si zahrají také hosté. Na trestnou lavici míří na dvě minuty za krosček Matúš Hlaváč (OLO).

29:11

Neuplynula ani minuta a domácí znovu navyšují svůj náskok! MATÚŠ HLAVÁČ přidal už čtvrtou branku Kohoutů. Bez asistence.

28:29

Neuplynula ani polovina utkání a Kohouti vedou už o tři branky. Tentokrát si přesný zásah připsal TOBIÁŠ HANDL. Asistence: Jan Štědrý, Jiří Krátký.

25:58

Chvíli po uplynutí druhé přesilovky, uskakují Kohouti hostům o další gól, když pukk za Víta dostal TOMÁŠ DVOŘÁK. Asistence: Matúš Hlaváč, David Rosecký.

21:45

Další přesilovka pro Olomouc! Ondřej Budín (ZNS) si odpyká menší trest za držení.

20:01

Po první třetině odchází do kabin spokojenější domácí, kteří se dostali do vedení v 11. minutě zásluhou přesné trefy Daniela Indráka. Drží si tak těsný jednobrankový náskok.

20:00

5:0

Branky a nahrávky: 11. Indrák (Liška), 26. Dvořák (Hlaváč, Rosecký), 29. Handl (Štědrý, Krátký), 30. Hlaváč, 50. Kořenek (Štefka, Kalač)

HC Olomouc: Hasala (Mokrý) – Rutar A., Mader, Klesla, Harabiš, Hlaváč, Vosátko, Pírek – Kalač, Šafránek, Štefka, Rosecký, Paťava, Štědrý, Indrák, Liška, Krátký, Handl, Kořenek, Dvořák.

SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Sivák) – Korec, Čermák, Klodner, Poizl, Filip, Budín – Konečný, Dospěl, Vlk, Malenovský, Jindra, Kuluris, Mihulka, Marguš.

Rozhodčí: Hykel – Adamec, Poruba

05:14 ZNS 2 Mihulka, podražení
10:20 OLO 1:0 Indrák (Liška)
12:09 OLO 2 Liška, podražení
21:45 ZNS 2 Budín, držení
25:58 OLO 2:0 Dvořák (Hlaváč, Rosecký)