5:3

konec (1:1, 3:2, 1:0)

02.02.2018, 17:30 • Zimný štadión Michalovce • 43. kolo • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.03 14.0 14.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tretia tretina už napokon priniesla iba jeden gól, postaral sa oň domáci Solomonchak. Michalovce tak v celkom dramatickom zápase vyhrávajú 5:3 a získavajú tri body do tabuľky. Hostia aj napriek značnému oslabenie v kádri dokázali úspešne vzdorovať a domácich poriadne vytrápiť.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim a prajem ešte pekný zvyšok večera. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (19:43:17)

59:35

Považská Bystrica sa však nemôže dostať k tlaku, o osude zápasu sa tak zdá byť už rozhodnuté.

58:55

Hostia majú v závere k dispozícii ešte presilovú hru, ale času už veľa neostáva. Uvidíme, čo príde teda ešte niečo zaujímavé.

58:45

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., krosček).

58:01

Posledné dve minúty tretej tretiny!

57:36

Michalovce aj naďalej držia puk na svojich hokejkách, hostia ani moc nejavia aktivitu na napádanie.

57:06

Pomaly sa už blíži záver tretej tretiny, domáci si pohodlne držia svoj náskok a zatiaľ to tak na drámu nevyzerá.

55:48

Hostia v plnom počte.

55:08

Hostia sa aj naďalej bránia úspešne a vyzerá to, že opäť ustoja aj toto oslabenie.

54:44

Koleda je späť na ľadovej ploche, Považská Bystrica tak hrá so štyrmi hráčmi.

54:00

Michalovce sa ihneď usadili v útočnom pásme, Buliš zatiaľ všetky puky vyráža do bezpečia.

53:48

Oddychový čas hostí. Považská Bystrica bude čeliť oslabeniu 5 na 3 a tak si tréner Miroslav Nemček vyžiadal oddychový čas.

53:48

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Nahálka – , podrazenie).

53:36

Buliš schoval nahodený puk do svojej lapačky a tak uvidíme vhadzovanie v obrannom pásme Považskej Bystrice.

53:00

Michalovce sú už usadené v útočnom pásme, ale zatiaľ sa ich súper bráni úspešne.