1:3

konec (1:1, 0:1, 0:1)

23.01.2018, 17:30 • 49. kolo • Ivo Raiskub

Tipsport: 2.05 4.0 3.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro oko hokejového labužníka to dnes nebylo příliš hezké utkání. Pomalejší tempo a stále vyrovnané utkání nakonec dokázala Mladá Boleslav přetavit na svoji stranu a díky výhře 3:1 si odváží plný bodový zisk. (20:04:07)

59:39

59:39 Jakub ORSAVA - 1:3

59:39

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! JAKUB ORSAVA trefuje odkrytou klec a Mladá Boleslav si domů odveze všechny body. Asistence: Pavel Musil, Radan Lenc.

58:36

Zlínští hrají bez brankáře, Žižka z dobré pozice minul odkrytý prostor v brance Maxwella.

58:02

Zlínu zbývají dvě minuty do konce třetí třetiny, kdy domácí ještě mohou srovnat.

57:48

Illo v další šanci, brankář Maxwell opět úspěšný.

56:25

Kašík vyjel hodně daleko z branky čímž riskoval inkasovaný gól, ale jeden z hráčů Boleslavi nedokázal zaváhání brankáře Zlína využít.

54:18

Zlínští se tlačí a tlačí do zakončení, ale americký brankář Brandon Maxwell má opravdu dobrou formu.

52:10

Další pokus domácích, ani Radoslav Illo a jeho pumelice brankáře hostů nepřekvapila.

50:39

Veselý to zkoušel z dálky, ale Maxwell je pevný jako zeď.

49:45

Ferenc opouští vrátka trestné lavice a Berani hrají v plném počtu.

48:41

Kašík skvělým semaforem zneškodnil jedovku Jakuba Klepiše.

47:23

Jakub Ferenc (ZLN) 2 minuty za držení protihráče.

45:52

Orsava s Klepišem měli velikou šanci, jak zvýšit své vedení, ale Kašík byl proti.

45:10

Americký brankář rychle vyklepal kotouč z lapačky a založil akci hostí.

43:39

Ztečovaný pokus domácích končí v ochranné síti nad brankou Maxwella.

42:50

Ani tuhle přesilovou hru Berani nevyužili, Maxwell byl téměř bez práce.

1:3

Branky a nahrávky: 11. Šťastný (Freibergs) – 13. Urban (Klepiš), 34. Eminger (Žejdl, Němeček), 60. Orsava (P. Musil, Lenc)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Valenta, Nosek, Žižka, Řezníček, Padrnos – Roberts Bukarts, Fořt, Šťastný – O. Veselý, Honejsek, Okál – Kubiš, Fryšara, J. Ondráček – Klhůfek, Popelka, Illo.

BK Mladá Boleslav: Maxwell (J. Růžička) – Hanzlík, Hrdinka, Němeček, Eminger, Kotvan, Dlapa, J. Říha – Orsava, Žejdl, Valský – Klepiš, P. Musil, Martin Procházka – Pacovský, P. Holík, Lenc – P. Kousal, Urban, Pabiška.

4:45 MBL 2 Kotvan, podražení
10:20 ZLN 1:0 Šťastný (Freibergs)
11:23 ZLN 2 Fryšara, podražení
12:06 MBL 1:1 Urban (Klepiš)
23:28 ZLN 2 Nosek, podražení
26:32 MBL 2 Lenc, nedovolené bránění