23.01.2018, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • Martin Dvořák

Tipsport: 1.62 5.0 4.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:43:25)

Československá stopa v utkání:

Adam POLÁŠEK (SOC) 0+0 2 střely, čas na ledě 13:09

Roman HORÁK (CEC) 1+1 1 střela, čas na ledě 11:24

Vojtěch MOZÍK (CEC) 0+0 0 střel, čas na ledě 15:34
Ne, Soči prohrává další domácí zápas, po prohře s CSKA prohrává i dnes, a to 1:2 s Viťazem. Sledovali jsme slabé hokejové utkání, kterému chybělo to hlavní – pohledné akce, šance, góly. Hráči obou týmů v podstatě jen bruslili ze strany na stranu, ale to bylo všechno.

59:25

Hned několik závarů před brankou Viťazu, kde je klubko těl.. nakonec sudí přerušují hru.

59:07

58:45

Viťaz zkouší dostat puk ze třetiny, to se hostům nyní podařilo.

58:24

Ofsajd Soči, všemu chybí nějaká akce, překvapivá přihrávka, střela atd. Konstantin Barulin na střídačce, domácí to zkouší v šesti, při vyloučení Romana Horáka se jim tak nabízí hra šesti proti čtyřem!

58:21

Oddechový čas pro domácí.

57:53

Nahozený puk od modré končí v rohu třetiny, domácí se ale znovu dostávají k puku a zůstávají tak ve třetině Viťazu.

57:20

Soči opět, po vyhraném vhazování, od úvodních sekund v útočném pásmu.

57:07

Pozor, Roman Horák oslabuje svůj tým poté, co podrazil gólmana Barulina za brankou Soči, zbytečný faul, komplikace pro Viťaz!

56:02

Hra přerušena, Maxim Afinogenov (Viťaz) v ofsajdu, vhazování ve středním pásmu.

55:06

Probíhá posledních pět minut, domácím se čas krátí, ale stále ještě zbývá na zdramatizování výsledku.

53:49

Po levé straně míří Nikita Vyglazov (Viťaz) do třetiny soupeře, v souboji s přesilou bránících hráčů ale přichází o puk.

52:29

Do středního pásma míří nyní puk a oba týmy bleskově střídají, hrají domácí.

1:2

Branky a nahrávky: 49. Collins (Lapenkov, O'Dell) – 3. Horák (Makejev), 40. Rendulić (A. Semjonov, Horák)

HK Soči: Barulin (Šikin) – Jokipakka, Čmychov, Blum, Polášek, S. Kuzněcov, Mamkin, Chomickij – Lapenkov, Lugin, Collins – O'Dell, Padakin, Šmeljov – Laričev, Chlopotov, A. Ivanov – Točickij, Starkov, Tomilin – Akmaldinov.

HC Viťaz Moskevská oblast: Samonov (Saprykin) – A. Semjonov, Voronkov, Mozík, Golovkov, Jepišin, S. Romanov, Pautov – Makejev, D. Sjomin, Afinogenov – Rendulić, A. Lazarev, Horák – Petrakov, Kulagin, Denežkin – Dvurečenskij, Vyglazov, Švec-Rogovoj – Moisejev.

Rozhodčí: Ravodin, Bělov – Zacharenkov, Lazarev

Diváci: 7 277

02:26 CEC 2 Pautov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
02:58 CEC 0:1 Horák (Makejev)
11:06 CEC 2 Makejev, hákování
14:05 CEC 2 Jepišin, hrubost