3:1

konec (1:0, 0:1, 2:0)

23.01.2018, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Jan Prošek

Tipsport: 1.76 4.11 4.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas 3:1. O své výhře rozhodli ve třetí třetině, kterou zvládli 2:0. Spolehlivý výkon podal brankář Minnestoy Alex Stalock, který byl vyhlášen první hvězdou zápasu. (04:45:46)
Československá stopa v utkání:
Filip Chlapík (OTT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 07:58
1. Alex Stalock (MNS) 37 zák., 1 gól, 97,4%
2. Mikael Granlund (MNS) 1+1
3. Joel Eriksson Ek (MNS) 0+0

59:40

Už se pravděpodobně nic nestane, domácí míří za výhrou.

59:12

Joel Eriksson Ek nedokázal přesněji zakončit, jeho rána byla zablokovaná.

59:00

Hosté hrají v šesti.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, kotouč kryje Alex Stalock.

58:24

Derick Brassard nedokázal prostřelit domácího brankáře z bezprostřední blízkosti.

58:17

Ryan Suter zablokoval střelecké pokus, který vyslal Thomas Chabot.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:52

Hra je nyní přerušena, vypálil Matt Duchene a jeho projektil kryje domácí brankář ve své výstroji.

57:17

Nyní musel zasahovat brankář Alex Stalock. Do střelecké pozice se totiž dostal hostující Derick Brassard.

56:40

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

55:31

Domácí hráči se dostali do útočného pásma, vypálil z kruhu Daniel Winnik. Jeho rána se však mezi tři tyče nevešla.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí Wild vedou o dva góly, míří za výhrou.

54:10

Jared Spurgeon se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si snadno poradil brankář.

53:45

Hraje se zejména ve středním pásmu, mírnou převahu mají hosté z Ottawy.

3:1

Branky a nahrávky: 1. Parise (E. Staal, Winnik), 45. Zucker (Mikael Granlund, M. Koivu), 51. Mikael Granlund (Dumba, Suter) – 30. Duchene (DiDomenico)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Olofsson, Prosser – Zucker, M. Koivu, Mikael Granlund – Winnik, E. Staal, Parise – Rau, Coyle, J. Eriksson Ek – M. Foligno, Cullen, Stewart.

Ottawa Senators: Condon (C. Anderson) – Chabot, E. Karlsson, Phaneuf, Ceci, Borowiecki, Claesson – Dzingel, Brassard, DiDomenico – Hoffman, Duchene, B. Ryan – Z. Smith, White, Pyatt – Burrows, Chlapík, Dumont.

Rozhodčí: Jackson, Hanson – Cameron, MacPherson

Diváci: 18 907

00:45 MNS 1:0 Parise (E. Staal, Winnik)
17:50 OTT 2 HL B. Ryan, příliš mnoho hráčů
29:38 OTT 1:1 Duchene (DiDomenico)
31:41 MNS 2 Suter, vražení na hrazení
44:59 MNS 2:1 Zucker (Mikael Granlund, M. Koivu)