04.01.2018, 16:00 • Bouchalky • Skupina D • Jakub Janů

Konec zápasu. (18:22:40)

63:35

Žďár právě vstřelil branku!
V prodloužení se trefují Plameny a z dnešního utkání berou druhý bod! Po pěkné akci se z levé strany trefuje pod horní víko ROBERT BAČO. Asistence: Jakub Konečný

62:49

Dobře se až před Baťka procpal Malenovský, ale toho svojí kličkou neošálil.

61:02

Pardubice dál ještě ve své dohrávající přesilovce kombinují v útočném pásmu, ale zatím se vystřelit neodhodlaly.

60:24

Střelu jednoho z hostující obrany Vít dobře viděl a choval ji v lapačce.

60:01

60:00

59:15

Tak Plameny to přece jen stihly. A trefují se v poslední minutě 3tř. ve vlastním oslabení – 2:2. Z dorážky se prosadil JAKUB KONEČNÝ. Asistence: Robert Bačo

59:14

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Malenovský – 2 min., podražení).

59:03

Vít je na střídačce a Plameny zkoušejí hru v šesti!

58:35

Oddechový čas si berou domácí.

57:51

Dobře z mezikruží vypálil Kloz, ale stejně dobře vyrazil puk Vít betonem mimo a drží tak ještě naději domácích na vyrovnání.

56:52

Dynamo se osvobozuje a z domácí přesilovky už toho moc nezbývá.

56:04

Plameny se ihned po buly usadily v útočném pásmu, ale svojí přehnanou kombinací se sami vyhnaly z útočného pásma.

54:59

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Odehnal – 2 min., hákování).

54:07

Dobře si mezi kruhy vybruslil ke střele Hledík, ale puk poslal střelou nakonec mimo bránu.

50:21

Úplně sám byl před bránou osamocený Matas, jenže místo střely zbytečně hledal někoho ze svých spoluhráčů kterému stejně puk na hokejku poslat nedokázal a z obrovské šance tak vůbec nic nebylo.

48:06

Do útoku se po delší době dostali i domácí, ale když už se dostali za půlku tak špatně přešli přes modrou a rozhodčí tak odpískal offsajd.

46:25

Střelu někoho z hostí protečoval jeden z domácích do ochranné sítě. Hra se přerušila a vhazovat se tak bude opět před Vítem.

3:2

Branky a nahrávky: 8. Konečný (Putz), 60. Konečný (Bačo), 64. Bačo (Konečný) – 24. Hrdlička (Kubíček), 41. Pavlík (Herčík, Kaštánek)

SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Sivák) – Adámek, Cibuzar, Filip, Grauer, Macek – Doležal, Pelikán, Picka, Bačo, Kouba, Štola, Malenovský, Konečný, Bednář, Matas, Doležal, Putz

HC Dynamo Pardubice: Batěk (Ševčík) – Vojtěch, Kaštánek, Pavlík, Nedelka, Hrádek, Odehnal, Hrdlička, Heligr – Hebek, Kubíček, Marha, Herčík, Kloz, Šťastný, Hledík

Rozhodčí: Ondráček – Berger, Kotrba