po s.n. (4:2) (2:0, 0:0, 0:2 - 0:0)

04.01.2018, 18:08 • KeyBank Center, Buffalo • O udržení • Michal Raška

Tipsport: 2.88 4.7 1.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:01:38)
V 11. minutě prosadil Daniel Nielsen po skvělé přihrávce Blichfelda. O dvě minuty později dorazil kotouč do prázdné brány Jonas Röndbjerg. Ovšem ve 49. minutě snížil na rozdíl jediné branky v přesilové hře 5 na 3 Maxim Suško a o minutu později srovnal v přesilovce 5 na 4 Ilja Litvinov. V prodloužení jsme se branky nedočkali a na řadu přišly nájezdy. V nich byli šťastnější Dánové, kteří vyhráli 4:2.
Velmi zdlouhavý zápas, který trval tři hodiny je u konce. Dánsko se nakonec může radovat, jelikož po prvním zápase, které vyhrálo 5:4 a nyní ve druhém uspělo na nájezdy se zachraňuje v baráži a Mistrovství světa do 20 let si zahraje i příští sezónu.

5. série 4:2

Röndbjerg bekhendem poslal puk pod horní tyč a Dánsko vítězí!

4. série 3:2

Martynovi ujel puk z hole a stav je 3:2 pro Dánsko.

Schmidt-Svejstrup nevymýšlel žádnou kličku a rovnou vystřelil k pravé tyči a dostal puk do brány.

3. série 2:2

Michalčuk si naprosto vychutnal Kroga a zakončil do poloprázdné brány. Stav je 2:2.
Ovšem rozhodčí ještě zkoumá videozáznam. Po něm ale přichází rozhodnutí, že je branka uznaná.

3. série 2:1

Andersen jel velmi pomalý nájezd, kdy po ledě doslova chodil, ale poté zamířil přesně k levé tyči.

2. série 1:1

Šarangovič zkusil jako jeho krajan předtím bekhendový blafák, ale s ním si nyní dánský brankář poradil.

Grundtvig rovněž skvělou kličku zakončoval do prázdné brány a srovnává stav na 1:1.

1. série 0:1

Drozdov skvělým blafákem dostal Bělorusko do vedení.

1. série 0:0

Molge první samostatný nájezd neproměnil, jelikož svojí střelu poslal jen do výražečky.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení je u konce a nyní jsou na řadě samostatné nájezdy.

70:00

Prodloužení skončilo.

69:30

Velká šance, ve které se ocitl běloruský hráč Ivan Drozdov, ovšem ani nadvakrát nedostal puk do dánské klece.

69:00

David Madsen se chtě dostat ke střele, ale běloruský obránce byl proti a odebral mu puk.

3:2

Branky a nahrávky: 11. Nielsen (Blichfeld, Röndbjerg), 13. Röndbjerg (Blichfeld, Schmidt-Svejstrup) – 49. Suško (Jerjomenko), 50. Litvinov (Bovbel, Suško)