4:5

konec (0:1, 2:3, 2:1)

21.12.2017, 16:30 • ŠKOENERGO Aréna • Skupina B • Lukáš Chuchválek

Z mé strany je to vše, přeji pěkný zbytek dne. (18:40:52)
Naštěstí ne moc dlouho. Hosté nakonec těsně vyhráli 5:4, když rozhodl v 60. minutě Naar do prázdné brány. Domácí v napínavém závěru snížili opět na rozdíl jediné branky ve hře v šesti, a pokoušeli se o dvojitý úspěch v hře bez brankáře, avšak nebylo jim přáno.

Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pajer – 2 min., faul loktem + 2 min., faul loktem).

A hráči se perou!

59:55

Hosté vytlačili domácí ven z pásma.

59:44

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Přestože Kašpar blokoval ránu od modré, nedokázali hosté vyhodit kotouč a MICHAL SIMON vstřelil kontaktní branku. Asistence: Jakub Zajíček, Jan Závora.

Hradec právě vstřelil branku!
Domácím se nepovedlo založit útok, kotouč ve středním pásmu zachytil JAKUB NAAR, jenž přes půl hřiště trefuje prázdnou bránu.

58:57

Gólman Krinwald na střídačce!

58:40

Boleslav se žene do útoku.

58:25

57:30

Budina v sólu zabržděn a nezakončuje ideálně.

57:16

Domácí se osvobozují.

57:05

Hradečtí drží puk na holích, spíše tedy jen drží.

56:25

Nyní došlo ke spornému momentu před Krinwaldem, kdy dost naštván odjíždí na trestnou Simon (MBL) na dvě minuty za faul loktem.

56:00

Hradec nyní má puk na holích, zatím spíše hru zdržuje.

4:5

Branky a nahrávky: 33. Simon (Zajíček), 37. Zajíček (Simon), 54. Zajíček (Simon, Ďuráč), 60. Simon (Zajíček, Závora) – 17. Pajer (Budina, Šlaicher), 29. Šlaicher (Šedivý, Pelda), 31. Naar (Moravec, Šedivý), 34. Boštík (Lang), 60. Naar

BK Mladá Boleslav: Krinwald (Hradiský) – Kredba, Sommer, Přenosil, Táborský, Rajgl, Pokorný – Závora, Zajíček, Sluka, Kredl, Hašlar, Dlask, Ďurač, Haas, Šíma, Simon

Mountfield HK: Tichý (Sajdl) – Pelda, Králik, Boukal, Naar, Drbal, Pinkas – Moravec, Souček, Budina, Kašpar, Lang, Beneš, Jušta, Pajer, Šlaicher, Šedivý, Boštík

Rozhodčí: Beránek – Grundler, Axman