konec (1:0, 0:2, 0:2)

21.12.2017, 17:30 • CSKA Ice Palace • Michal Raška

Tipsport: 1.42 5.2 5.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:53:39)
Je konec. Magnitogorsk nakonec dokázal vyhrát 4:1, ovšem skóre tak úplně neodpovídá průběhu, jelikož poslední dva góly hosté vstřelili až ke konci utkání do odkryté klece. Už v 6. minutě dostal Kirill Petrov přihrávku před bránu a následně zasunul míč mezi betony Samsonova. V 11. minutě se ke střele dostal Šumakov, ale Samsonov převedl skvělý zákrok. Ve 28. minutě využil přesilovou hru Wolski, když dostal skvělou přihrávku od Kováře a přesně vystřelil k pravé tyči. Ve 37. minutě Ellison ukradl puk ve středním pásmu a následně nadvakrát překonal Sorokina. 38. vteřin před koncem vstřelil Osala puk do prázdné brány a 12. vteřin před koncem urovnal skóre rovněž střelou do prázdné klece Timkin. Magnitogorsk tak přerušil sérii CSKA, která měla do dnešního zápasu dvanáct výher v řadě.

59:48

59:48 Jevgenij TIMKIN - 1:4

59:48

Metallurg právě vstřelil branku!
Magnitogorsk přidává druhou branku do prázdné klece domácích! JEVGENIJ TIMKIN vybojoval se svým spoluhráčem Osalou kotouč a řítili se 2 na 1, kdy Timkin vstřelil puk do prázdné brány! O vítězi je tak rozhodnuto. Asistence: Oskar Osala.

59:34

Domácí to opět zkouší v šesti, ale čas už pomalu vyprchává.

59:22

59:22 Oskar OSALA - 1:3

59:22

OSKAR OSALA vybojoval puk ve vlastním pásmu a následnou střelou přes celé kluziště trefil prázdnou bránu domácích a poslal Magnitogorsk do dvoubrankového vedení!

59:04

Ellison tam skvěle držel puk skoro přes půl minuty, poté rozhodčí hru přerušil.

58:43

Buly v pásmu hostů vyhrál právě Magnitogorsk a nyní se bojuje za bránou Samsonova.

58:40

Po krátké pauze zůstal domácí brankář Ilja Sorokin na střídačce!

58:40

Domácí brankář opustil svou svatyni, ale následnou střelu hráče CSKA zlikvidoval do lapačky Ilja Samsonov.

58:02

Samsonov jenom vyrazil střelu domácího hráče.

57:26

Nyní se domácí dostali před bránu, ale ve finální fázi ještě hráč Moskvy nahrával což nebyla dobrá volba.

56:49

CSKA se opět dostala do šance, ale ani tentokrát to brankou neskončilo, každopádně tlak domácích je nyní vysoký.

55:53

Střela domácího hráče od modré šla pouze do ochranné sítě.

55:20

Magnitogorsk je velmi blízko tomu aby zastavil sérii CSKA, která má už dvanáct výher v řadě.

54:37

Domácí pomalu ale jistě zatápí přes bránou Samsonova, ale nyní hosté vyhodili puk ze své třetiny.

53:34

Nához domácích před bránu skončil jen zblokován v ochranné síti.

1:4

Branky a nahrávky: 6. K. Petrov (Ničuškin, Al. Popov) – 28. Wolski (Jan Kovář, Mozjakin), 37. Ellison, 60. Osala, 60. Timkin (Osala)

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Kiselevič, M. Robinson (A), Nestěrov, Marčenko, Blažijevskij, Naumenkov, Ar. Sergejev – Ničuškin, Al. Popov (A), K. Petrov – Kaprizov, Šumakov, Šalunov – Grigorenko, Tělegin, Andronov – Okulov, V. Žarkov (C), Kuzmenko – Světlakov.

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Zagidulin) – Děnisov, Pivcakin, J. Birjukov (A), S. Těreščenko, Lee, Běreglazov, Igošev – Jan Kovář (A), Mozjakin (C), Wolski – Sirotkin, Timkin, Osala – Čibisov, Kokarev, Ellison – Švyrjov, Kaletnik, Platonov – De. Kazionov.

05:15 MOS 1:0 K. Petrov (Ničuškin, Al. Popov)
13:44 MOS 2 Kaprizov, vysoká hůl
15:09 MET 2 Mozjakin, hákování
18:16 MOS 2 K. Petrov, držení protihráče
20:38 MET 2 Lee, držení protihráče
26:19 MOS 2 Okulov, podražení
27:53 MET 1:1 Wolski (Jan Kovář, Mozjakin)