ČEZ Extraliga žen

1. SC TEMPISH Vítkovice – FAT PIPE Florbal Chodov

4:0

konec (1:0, 0:0, 3:0)

17.12.2017, 16:00 • SC Dubina Ostrava • 14. kolo • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tohle je ode mne pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera. (17:44:28)
Florbalistky z Chodova nepotvrdily roli favoritek a v jednoznačném utkání poprvé v této sezóně prohrály. Za domácí se trefila dvakrát Ferenčíková, a po jedné brance Enenkelová s Krzywakovou.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:09

Ferenčíková nedokázala procpat míček skrz bránící hráčky, a tak se mohou hostující florbalistky pokusit o jeden z posledních útoků.

56:40

Oddechový čas pro hosty.

56:40

Vítkovice právě vstřelily branku!
Tak tohle byla nádherná kombinace! Po několika rychlých přihrávkách nekompromisně propálila brankářku Chodova DENISA FERENČÍKOVÁ. Asistence: Enenkelová

55:30

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Daniela Frantíková – 2 minuty, Bránění ve hře).

55:05

Žurková se blýskla krásnou individuální akcí, na konci které nahrávala na JUSTYNU KRZYWAK, která trefila odkrytou bránu. Asistence Žůrková

54:52

Kubíčkova si dokázala s tečovanou střelou Kellovské bezproblému poradit.

54:15

Přízemní střela Martinákové neměla příliš velké šance na úspěch.

52:30

Hráčky Chodova se nevzdávají! Jejich snaha o snížení již několikrát vyústila v nebezpečné zakončení.

49:49

DENISA FERENČÍKOVÁ nádhernou střelou vymetla horní růžek brány, a tak Vítkovice odskakují na rozdíl dvou branek. Asistence: Ďuríková

48:37

Velký tlak domácích ukončuje hvizd rozhodčího, kterému se nelíbilo příliš agresivní napadání vítkovických florbalistek.

47:03

Střela Ferenčíkové končí pouze na boční síti.

45:47

Martrináková to udělala šikovně a vybojovala tak rozehru z rohu.

45:02

Kubíčková dlouhým výhozem osvobozuje domácí.

44:08

Po faulu na Šponiarovou budou Vítkovice z rohu rozehrávat.

43:09

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Markéta Kolářová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

4:0

Branky a nahrávky: 4. Enenkelová (Ferenčíková), 50. Ferenčíková (Ďuríková), 56. Krzywaková (Žůrková), 57. Ferenčíková (Enenkelová)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková (Příleská) – Kolářová, Halfarová, Klapitová, Theimerová, Ďuríková – Žůrková, M. Šponiarová, Planková – Ferenčíková, Enenkelová, K. Kociánová – Šupáková, Husková, Martináková – Krzywaková.

FAT PIPE Florbal Chodov: Květoňová (Ranochová) – Kellovská, Tožičková, Kuchařová, T. Pilíková, Vrbová – Frantíková, Urbánková, Plášková – Řepková, Preisslerová, Jůzová – P. Beránková, Nosková, Svačinová – Tůmová, Belicová, Krauskopfová – Kellovská.

Rozhodčí: Radim Sýkora – Miroslav Tkáč