konec (2:2, 0:3, 3:4)

17.12.2017, 18:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • 18. kolo • Ondřej Klos

Tipsport: 1.2 7.5 6.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:57:01)
Sledovali jsme parádní florbal mezi Otrokovicemi a Znojmem, které končí překvapivou výhrou hostů 5:8. Tato výhry je ovšem naprosto zasloužená, domácí propadli hlavně v druhé třetině, kterou prohráli 0:3. Nejlepším hráčem tohoto utkání volím hostujícího Jiřího Salavu, který nastřádal branku a pět asistencí!

59:11

Střela Tomáše Kuchariče míjí bránu Jaromíra Maliny, který to měl dnes velice těžké. Co střela to branka.

58:46

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Matěj Kostka – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

58:01

Znojmo právě vstřelilo branku!
Autorem branky je JIŘÍ SALAVA.Ten potvrzuje svoji one man show a s jedním gólem a pěti asistencemi je nejlepším hráčem dnečního utkání!

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.Domácí v šesti lidech.

57:12

Timeout pro Pantery z Otrokovic.

57:10

Domácí drží Znojmo pod zámkem. K zakončení se dostal Lukáš Pešat, jenže ten míjí prázdnou bránu.

56:10

Jakub Martínek spěchal do rychlého brejku, jenže poté nepřesně přihrál na kapitána Pavla Paláta.

56:07

Domácí v plném počtu. Znojmo je po tomto oslabení blízko tříbodovému výjezdu.

55:47

Útočným faulem se provinil Lukáš Petřík. Znojmo poté zkušeně šetří vteřinky.

54:29

Znojmo dokázalo vyhodit a jejich čtyřčlenná obrana může jít střídat.

54:07

Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Jakub Martinek – 2 minuty, Hrubost).

53:09

Domácí Panteři nemůžou najít skulinku v obraně Znojma, které se soustředí pouze na obrannou činnost.

52:43

Panteři se ještě nevzdávají snahy s výsledkem něco udělat, což je sympatické.

51:57

Domácí tlačí svého soupeře, který stále spoléhá na své smrtelné brejky.

51:19

Otrokovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je PETR KITTEL.Otrokovice ještě bojují, jenže stav 5:8 je hodně velký, ale ve florbale se může stát všechno. Asistence: Pavel Jurčík.

5:8

Branky a nahrávky: 4. Pešat (Kittel), 12. Kittel (Jurčík), 44. Jurčík (Kittel), 47. Ťopek (Petřík), 52. Kittel (Jurčík) – 4. Šindelář (Kucharič), 17. Kucharič (Salava), 21. Pánek, 27. Kucharič (Salava), 33. Horák (Číhal), 41. Kucharič (Salava), 50. Šindelář (Salava), 51. Šindelář (Salava), 59. Salava

PSG Panthers Otrokovice: Malina (Michaljovič) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný – Sovják, Vykopal, Jurčík – Zapletal, Pešat, Kittel – Petřík, Čevela.

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (Skácelík) – Horák, Procházka, Pánek, Virgl, Martinek, Daberger – Palát, Salava, Číhal – Sláma, Procházka II, Kučera – Juříček, Kriš, Šindelář – Kucharič, Krejčíř.

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula