Livesport Superliga

FBC Liberec – FBC 4CLEAN Česká Lípa

5:6

konec (3:1, 1:3, 1:2)

17.12.2017, 18:00 • Home Credit Aréna Liberec • 18. kolo • Týna Zíková (@tyn_zikova)

Tipsport: 1.4 6.3 4.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše! Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dnešního večera! Těším se v dalších utkáních již v novém roce 2018. Na shledanou! (19:57:07)
V posledním utkání tohoto roku se ve velmi napínavém souboji lépe vedlo České Lípě a vrací tak Liberci porážku ze šestého kola.
Prokop Ferdan (Liberec)
Domácím to nevyšlo! Česká Lípa ve třetině třetině přehrála Liberec o jeden gól a bere všechny tři body.

59:12

Vaníček zůstává na střídačce a Liberec hraje v šesti.

59:11

Oddechový čas pro domácí.

59:09

Ferdan měl na florbalce vyrovnávací gól, ale jen těsně netrefil.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:53

Veselý míří zase nad branku.

58:36

Salátova střela neprošla přes obránce Lípy.

58:06

Jde do tuhého! A hráči podle toho také hrají, přibývá více tvrdých osobních soubojů.

57:35

Útok se ale nepovedl a nyní v akci opět domácí.

57:16

Na míčku znovu Česká Lípa.

5:6

Branky a nahrávky: 5. Ferdan (Valeš), 7. Ferdan (Valeš), 16. Salát (Bitman), 40. Valeš, 55. Ferdan (Valeš) – 17. Ekl (Jirsa), 21. Štěrba, 25. Ekl (Dzierža), 33. Hřebřina (Jansa), 49. Kadlec (Slaný), 54. Dzierža (Štěrba)

FBC Liberec: Vaníček (Janota) – Klucho, Bitman, Veselý, Strobach – Kopecký, Valeš, Salát – Hůza, Marek, Baudisch – Ferdan, Šoltys, Böhm – Kořínek, Hrůza, Hiadlovský – Balatka, Kroupa.

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Ponomarev (Dvořák) – Vnuk, Dzierža, Kadlec, Slaný – Mlejnek, Böhme, Novák – Spilka, Vondráček, Karel – Hřebřina, Jansa, Pastor – Kněžour, Jirsa, Štěrba – Ekl, Břiška.

Rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch