Španělská LaLiga

Espanyol Barcelona – Girona FC

0:1

konec (0:1)

11.12.2017, 21:00 • RCDE Stadium (Barcelona) • 15. kolo • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.91 3.55 4.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešní večer všechno. Těším se na Vás zase příště. Na počtenou! (22:54:35)
Právě nám skončilo utkání 15. kola španělské Primera Division. Girona si odváží z Barcelony, ze hřiště Espanyolu, velmi cenné tři body. O vítězství hostů rozhodl gólem v nastavení prvního poločasu záložník Timor. Druhou půli už hosté kontrolovali a nyní mohou slavit.

90+4

90+3

Centr Granera šel do oblasti nikoho. Hosté se stále v pohodě brání a nikam Espanyol nepouštějí.

90+2

Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Cristian Portugués, přichází Aday.

90+2

Espanyol se ale neskutečně trápí s rozehrávkou. Modrobílí jsou zatím přikováni na své polovině hřiště.

90+1

Nastavovat se budou 4 minuty nad rámec hrací doby.

90

Hlavička Olungy nenadělala Lópezovi potíže. Brankář domácích rychle vykopává.

89

Hostům hraje vše do karet. Jsou daleko od vlastní brány a teď dokonce rozehrají rohový kop.

88

Ponsovi trvalo příliš dlouho než si zpracoval balón a proto můžou domácí vyrazit do brejku.

87

Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Álex Granell, přichází Aleix Garcia.

86

Olunga dokonale vypomohl obraně při rozehrání rohu soupeřem a dokázal přesnou hlavičkou odvrátit balón do bezpečí.

85

Baptistãova střela byla spíše propagační, než aby měla gólové parametry.

84

Ze strany domácích jsou pokusy o vytvoření tlaku poměrně křečovité. Obránci Girony zatím spolehlivě balóny odkopávají pryč.

82

Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Cristhian Stuani, přichází Michael Olunga.

81

Bono byl u míče jen o pár setinek vteřiny dřív, než Moreno. Tohle byl zajímavý náznak šance.

80

Žlutou kartu dostává Pere Pons (Girona FC).

79

Na domácí hráče se začíná snášet z tribun pískot. Fanoušci určitě nemohou být s výsledkem spokojeni.