1:3

konec (0:1)

11.12.2017, 17:30 • Elektron (Veliky Novgorod) • 20. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 4.24 3.14 1.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ruská Premier League si nyní dá téměř tří měsíční zimní přestávku. S dalšími on–line reportážemi z této soutěže, se onlajny přihlásí opět začátkem března příštího roku. Do té doby na počtenou! (19:25:41)
Lokomotiv Moskva tedy přezimuje na prvním místě s náskokem osmi bodů na druhý Petrohrad, který v souběžně hraném utkání pouze remizoval s Groznym.
Je tu konec. Lokomotiv nehrál na plný plyn, ale i to jim stačilo k dnešnímu vítězství. Tosno nesehrálo vůbec špatný zápas a nebýt rychlé třetí branky Lokomotivu, kdoví jak by se zápas vyvíjel. Nicméně první celek tabulky Premier League splnil roli favorita a vítězí poměrem 3:1!
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 10:1. Rohy: 10:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:15.

90+4

Zákroky brankáře Anton Kočenkov: 2
Zákroky brankáře David Jurčenko: 2

90+4

...hlavička domácího hráče končí v zázemí a rozhodčí zároveň ukončuje tento zápas.

90+4

K závěru ještě rohový kop domácích...

90+3

V poslední minutě nastavení se dostal Lokomotiv před branku svého soka, ale Jurčenka nedokázal zaměstnat.

90+2

Domácí to stále ještě zkoušejí a nyní operují na pravé straně poloviny soupeře.

90+1

První minuta, ze tří nastavených, již běží.

90

Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Alexandr Kolomejcev, přichází Boris Rotenberg.

89

Hodně šikovně se uvolnil a prošel mezi dva obránce Markov, který se dostal do zakončení a jen výborný zákrok Kočenkova zabránil snižující brance!

87

Žlutou kartu dostává Anton Kočenkov (FK Lokomotiv Moskva).

86

Hlavička hráče Tosna končí hodně mimo branku a ještěže nemají hráči Tosna přesně namířenou svou mušku. Neboť těch střel a hlaviček mimo branku soupeře je již hodně za celý zápas.

85

Posledních pět minut se zásadně hraje jen na polovině Lokomotivu, které si poměrně zahrává k tomu, aby před koncem zápasu ještě inkasovalo.

84

Tosno zahrávalo standardní situaci, z které nic nevytěžilo, avšak stále se sympaticky snaží ohrožovat svého soupeře a dělá mu problémy v jeho obranných řadách.

83

Tosno se nyní zdržuje před brankou Lokomotivu a bude zahrávat další rohový kop, který opět nepřinesl nic vážného. Avšak stále hraje s míčem. Lokomotiv se nejspíše již dal na bránění.

1:3

konec (0:1)

Branky: 68. Trujić (Dugalić) – 19. Farfán (Kolomejcev), 54. Éder, 73. Farfán (Manuel Fernandes)

Karty:   44. Palienko (TSN), 73. Dugalić (TSN) – 33. Ignatěv (LMO), 87. Kočenkov (LMO)

FC Tosno: D. Jurčenko – J. Černov, Dugalić, Bujvolov, Galiulin – Mirzov – Karnicki, Rustem Muchametšin (C) (66. Melkadze), Palienko (58. Rocha), Trujić – Markov.
Náhradníci: Lukičev, Oparin – Bystrov, Anderson Carvalho, Kutin, Melkadze, Rocha, Šachov, Sucharev, Trošečkin.

FK Lokomotiv Moskva: Kočenkov – Ignatěv, S. Kvěrkvelija, Pejčinović, Lysov – Kolomejcev (90. Rotenberg), Igor Denisov (C) – Farfán, Alexej Mirančuk, Manuel Fernandes (81. Anton Mirančuk) – Éder (67. Tarasov).
Náhradníci: Medveděv – Barinov, Vitalij Denisov, Kasajev, Margasov, Anton Mirančuk, Rotenberg, Tarasov.

Rozhodčí: A. Chistyakov