HK Lev Slaný – HC Žabonosy

2:1

konec (0:0, 0:1, 2:0)

10.12.2017, 17:00 • Zimní stadion, Slaný • Martin Augustin (@ogy_16)

Hokejisté Slaného doslova vydřeli výhru 2:1 nad posledním týmem tabulky skupiny Východ ze Žabonos. Domácí se nedokázali dvě třetiny střelecky prosadit a po zásahu Tomáše Procházky ze 34. minutě dokonce prohrávali. Hned po 53 sekundách třetí části však srovnal střelou pod vyrážečku Martin Malát, a když už se zdálo, že duel spěje do prodloužení, rozhodl 2,4 sekundy před koncem Martin Sekerka. Lvi tak získávají povinné body, které je drží v těsném kontaktu se čtvrtou Příbramí, ovšem předvedeným výkonem dnes diváky moc nepotěšili. (19:07:43)

59:58

Slaný právě vstřelilo branku!
To je neskutečné! David Kulich našel v předbrankovém prostoru MARTINA SEKERKU, který zamířil pod víko a strhává vítězství na stranu slánských Lvů! Podle časomíry zbývá do konce 2,4 sekundy! Asistence: David Kulich.

59:32

Malát z levé strany cpal puk pod horní tyčku, Martínek ho přizvedl nad branku.

59:01

Začala užposlední minuta třetí třetiny. Vypadá to na prodloužení.

58:04

Hosté hsoukompletní. Do konce zbývají dvě minuty.

57:27

Hosté po buly získali puk a vyhodili ho.

57:21

Kotouč byl zašlápnut v útočném pásmu Lvů, kde se také bude vhazovat.

56:35

Hosté jsou ve čtyřech. Martínek přerušil hru po střele od modré.

56:32

Domácím puk unikl do středního pásma.

56:03

Hosté jdou na půl minuty do tří! Za sekání je vyloučen Jiří Honz.

55:46

Teď byli domácí blízko! Po obrovském závaru zachraňoval za brankové čáře obránce a poté puk zalehl Martínek!

55:23

Martin Malát mířil do podobného místa, kam na začátku třetiny procpal svou gólovou střelu. Martínek měl tentokrát vyrážečku na svém místě.

55:10

Hosté se osvobozují.

54:33

Nakonec se vylučuje. Na trestnou lavici odjel hostující Martin Mejzr.

54:33

Domácím bylo odpískáno postavení mimo hru.

53:43

Po buly vypálil Martin David. Střela domácího obránce prolétla kolem tyčky.

52:15

Z levého kruhu to zkoušel přes obránce Jiří Honz. Matoušek si pro puk sáhl lapačkou.

50:39

Od modré pálil Tomáš Procházka, Matouškovu branku netrefil.

2:1

Branky a nahrávky: 41. Malát (Patera, David), 60. Sekerka (Kulich) – 34. Procházka (Mejzr)

HK Lev Slaný: Matoušek (Flígr) – Voháňka, Frolík, Kulich, David, Kiss, Patera, Fiala – Lapáček, Kubinčák, Novák, Slánský, Sekerka, Ujfaluši, Kolář, Malát, Cigánik, Husák.

HC Žabonosy: Martínek (Březina) – Bašus, Paroubek, Pomichálek, Novák, Procházka, Suchý – Krumpholc, Nekvasil, Mejzr, Svoboda, Beňovský, Hutla, Honz, Spitzer, Skokan, Hyšpler.

Rozhodčí: Hrčka – Frühauf, Havel

10:30 ZAB 2 Svoboda, nedovolené bránění
13:12 SLN 2 Kolář, sekání
17:03 SLN 2 Fiala
30:03 SLN 2 Sekerka
33:58 ZAB 0:1 Procházka (Mejzr)