3:7

konec (1:1, 1:2, 1:4)

10.12.2017, 01:10 • BB&T Center, Sunrise • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.19 3.87 2.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:47:42)
Bodyčeky: 26-15
Posledních osm minut třetí třetiny pořádně zpestřilo dnešní střetnutí mezi Floridou a Coloradem, kterému se podařilo přerušit sérii porážek a po čtyřech prohrách slaví vítězství. O něm prakticky rozhodli ve třetí třetině Johnson a Wilson, kteří zvýšili na 5:2. Florida následně šest minut před koncem odvolala brankáře, jeden gól vsítila, další dva inkasovala a po cenné výhře nad Winnipegem tak opět prohrává.

59:58

Nemeth odpálil puk přes plexisklo a jde ještě na trestnou lavici.

59:26

Reimer ukryl puk pod lapačku.

58:54

Ještě jeden zákrok vytasil ze svého repertoáru proti střele Vrbaty Varlamov.

58:30

Utkání se už spíš dohrává.

57:58

Colorado se dopouští zakázaného uvolnění.

57:40

57:40 Carl SÖDERBERG - 3:7

57:40

Colorado právě vstřelilo branku!
CARL SÖDERBERG přijal puk od Comeaua, přebruslil střední pásmo a poslal do odkryté klece Floridy sedmý gól. Asistence: Blake Comeau.

57:20

Domácí byli vytlačeni do středního pásma a vrací se až za svou opuštěnou klec.

56:30

Reimer opět odjel na střídačku, Florida je v šesti.

55:59

55:59 Matt NIETO - 3:6

55:59

Yandle pálil od modré, ale trefil pouze hráče hostujícího týmu. Comeau následně přihrál MATTU NIETOVI, který si dobruslil až pro gól do prázdné klece. Asistence: Blake Comeau, Carl Soderberg.

55:30

Puky na Varlamova létají ze všech směrů. Coloradu se nedaří vyhodit.

54:50

Trocheckovu střelu Varlamov jen vyrazil a zadělal si tím na velké problémy, ale náporu domácích nakonec odolal.

3:7

Branky a nahrávky: 20. Ekblad (Huberdeau, Yandle), 25. Malgin (J. McGinn, McCoshen), 55. Huberdeau (Yandle, Trocheck) – 11. Rantanen (Barberio, Landeskog), 32. MacKinnon (Compher, Nemeth), 33. Kerfoot (Barrie, Rantanen), 52. E. Johnson (Nieto), 54. C. Wilson (Compher, Andrighetto), 56. Nieto (Comeau, Söderberg), 58. Söderberg (Comeau)

Florida Panthers: Reimer (Säteri) – Ekblad (A), Yandle, Pysyk, Matheson, Petrovic, McCoshen – Bjugstad, Trocheck, Huberdeau – Malgin, McCann, J. McGinn – Vrbata, Sceviour, Hunt – Brickley, MacKenzie (C), Haley.

Colorado Avalanche: Varlamov (J. Bernier) – E. Johnson (A), Zadorov, Barrie, Nemeth, Barberio, Girard, A. Lindholm – Rantanen (A), MacKinnon (C), Landeskog – Compher, Kerfoot, Jost – Comeau, Söderberg, Nieto – C. Wilson, Andrighetto.

Rozhodčí: Luxmore, Pollock – Nagy, Kovachik

07:57 FLA 2 Matheson, držení hole
10:56 COL 0:1 Rantanen (Barberio, Landeskog)
13:24 FLA 2 Ekblad, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
17:17 COL 2 Barrie, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
19:57 FLA 1:1 Ekblad (Huberdeau, Yandle)
24:51 FLA 2:1 Malgin (J. McGinn, McCoshen)