BK Mladá Boleslav – SKLH Žďár nad Sázavou

3:4

po prodl. (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)

10.12.2017, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • O umístění • Michal Konvalina

V prodloužení se dlouho nehrálo, hosté přežili první útok Bruslařů a z protiakce rozhodl o výsledku dnes skvěle hrající Jaromír Pytlík. (14:47:09)

60:41

Žďár právě vstřelil branku!
Hosté z protiútoku udeřili a definitivně otáčí utkání na svou stranu. JAROMÍR PYTLÍK se z levé strany trefil po ledě mezi betony a ukončil zápas. Bez asistence.

60:19

Imlauf zavezl puk do útočného pásma a nakonec sám zakončoval, jeho ránu z levého křídla Radosta vytáhl ramenem.

60:01

Třetí třetina byla opět velmi vyrovnaná a znovu jsme se na každé straně dočkali jednoho gólu. Schulz poslal domácí tým potřetí v utkání do vedení, 11 sekund před koncem ale přesilovku využil Pytlík a srovnal na 3:3.

60:00

59:49

Je vyrovnáno! JAROMÍR PYTLÍK nejprve neprostřelil bránícího Houšku, poté ale puk sebral a napodruhé už našel mezírku ve výstroji Dusila. Bez asistence.

59:38

Teď ke gólu nebylo daleko, Dusil se ale roztáhl na brankovišti a kotouč zalehl.

59:20

Puk končí v pásmu Žďáru, domácí se zatím brání výborně.

59:07

Vhazování po levé ruce Adama Dusila, branka hostů je stále prázdná.

58:48

Žďár to zkouší v šesti proti čtyřem, Radosta jede na střídačku.

58:30

Šípek vystihl nahrávku na modré čáře a vyvezl puk až k bráně Radosty.

58:15

Oddechový čas pro domácí.

58:15

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Hovorka – 2 min., krosček).

57:22

57:12

Vasilev vypíchl puk na modré, svůj únik ale nezakončil dobře a nadvakrát nedokázal překonat Radostu.

56:45

Po Houškově vyhození puk končí až za brankou hostí a přesilovka Žďáru se pomalu chýlí ke konci.

3:4

Branky a nahrávky: 6. Čermák (Imlauf), 32. Dotter (Grim), 46. Schulz (Novák, Imlauf) – 22. Nagy (Pytlík, Gergel), 33. Vašíček (Gergel, Nagy), 60. Pytlík, 61. Pytlík

BK Mladá Boleslav: Dusil (Mašek) – Sýkora, Dotter, Houška, Hovorka, Imlauf, Rudolph – Vasilev, Schulz, Zajíček, Šípek, Simon, Dobša, Novák, Moucha, Čermák, Š. Jindra, Grim, Jelínek

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (Sivák) – Černohorský, Junek, Čermák, Cibuzar, Filip, Budín – Konečný, Dospěl, Vlk, Pytlík, M. Jindra, Kuluris, Marguš, Nagy, Gergel, Vašíček

Rozhodčí: Micka – Kotlík, Kučera