2:3

konec (2:2, 0:1, 0:0)

10.12.2017, 17:00 • Titan aréna • 27. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 2.1 4.5 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine sa napokon skóre nemenilo a Žilina tak zvíťazila 2:3. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:25:57)

59:45

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade). Trest odpyká Huna.

59:20

Liptáci sú pri puku, ale nevedia sa udržať v útočnom pásme.

59:10

Oddychový čas domácich.

59:10

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (M. Sukeľ – 2 min., údery).
Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Roman – 2 min., údery).

58:50

Liptáci už hrajú bez brankára.

57:50

Handlovský našiel v perfektnej streleckej pozícii Klimenta, ale Košarišťan jeho puk s problémami chytá a hra sa prerušuje.

57:37

Neprehľadná situácia pred Tomekom a viacero dorážok. Hra sa napokon prerušuje. Liptáci brankára prestreliť nedokázali.

57:04

Uram vybojoval puk za bránou hostí, ale jeho prihrávka na Matúša Sukeľa nebola presná.

56:30

Domáci v plnom počte.

55:53

Liptáci majú na hokejkách príliš veľa nepresností, ale snahu streliť vyrovnávajúci gól im uprieť nemožno.

55:45

Hostia v plnom počte.

54:53

Huna z uhla nebezpečne ohrozil bránu Žiliny, ale Tomek bol pozorný a puk vyrazil.

54:31

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (M. Sukeľ – 2 min., nedovolené bránenie).

54:12

Kriška bol v dobrej streleckej príležitosti, ale puk netrafil ideálne a bránu neohrozil.

53:46

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Tvrdoň – 2 min., sekanie).

52:10

Nádašdiho strela Tomekovi vypadla a puk sa začal kotúlať smerom do brány. Obrancovia Žiliny stihli na poslednú chvíľu puk poslať mimo nebezpečenstvo.

51:10

Liptáci zvyšujú aktivitu, ale nedarí sa im využívať gólové príležitosti.

50:00

Kriška sa pokúsil poslať Urama do úniku, ale ten bol dobre bránený obrancami hostí, ktorý mu puk okamžite odobrali.

49:33

Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Liptovského Mikuláša. Buly vyhrala Žilina a puk poslal mimo nebezpečenstvo.

48:20

Mikuš bol v dobrej streleckej pozícii, ale zlomil pri tom hokejku a hostia prišli o puk.

47:14

Tomek teraz podržal svoj tím po Suchého strele od modrej čiary a Koyšovej dorážke.

46:39

Uram medzi kruhy poslal puk Matúšovi Sukeľovi, ktorý okamžite prudko vystrelil. Jeho zakončenie triafa len brankára a hra sa opäť prerušuje.

46:07

Švihálkovu strelu spoza obrancu Košarišťan chytá a hra sa prerušuje.

45:02

Obrovská šanca domácich na vyrovnanie. Strely Koyša a Jakuba Sukeľa leteli tesne vedľa Tomekovej brány.

43:57

Langhammer to vyskúšal blafákom, ale Tomekov betón bol proti jeho zakončeniu a puk vyrazil.

43:57

Langhammer bol v úniku faulovaný a rozhodca nariadil trestné strieľanie.

43:20

Po Tvrdoňovej dobre robote puk putoval priamo na Hrušku, ktorý bol vo výbornej pozícii, ale puk netrafil ideálne.

42:40

Handlovského strelu domáci zachytili a puk poslali mimo nebezpečenstva.

42:18

Vhadzuje sa po pravici brankára Košarišťana. Mikušova strela skončila len za bránou, kde o puk oba tímy bojujú.

41:46

Tentokrát buly vyhrala Žilina a okamžite sa nasťahovala do útočného pásma.

41:19

Pri puku sú opäť domáci a vybojovali si vhadzovanie v útočnom pásme.

40:40

Vhadzovať sa bude po ľavici brankára Tomeka. Buly vyhrali domáci. Pacalajova strela od modrej čiary bola zblokovaná a puk skončil v rohu klziska.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine sa hostia dostali do vedenia. V presilovej hre sa k dorážke dostal Pospíšil. Liptáci na tento gól odpovedať nedokázali a tak tímy do záverečného dejstva naskočia za stavu 2:3.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:27

Kriška medzi kruhmi našiel Nádašdiho, ale jeho strela nemala dostatočnú razanciu a Tomek s pukom problém nemal.

38:59

Hunove zakončenie spoza brány Tomek vyrazil.

38:08

Vhadzuje sa v útočnom pásme Liptovského Mikuláša. Domáci buly vyhrali. Strela Rudolfa Hunu bola nepresná.

37:00

Piatka pomiešal puk za bránou a snažil sa v dobrej pozícii nájsť Hunu. Prihrávku hostia zachytili.

36:37

Koyš sa z uhla natlačil až pred Tomeka, ale ten bol pozorný a jeho zakončenie zastavil.

35:31

Žilina dala gól!
Handlovského strelu od modrej čiary Košarišťan vyrazil len pred seba, kde už stál pripravený TOMÁŠ POSPÍŠIL a poslal puk do odkrytej brány. Asistencia: Lukáš Handlovský.

34:55

Žilina mala teraz v neprehľadnej situácii viacero dorážok, ale Košarišťan svoj tím podržal a hra sa prerušuje.

34:25

Liptáci okamžite po vhadzovaní puk vyhodili cez všetky čiary.

34:22

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Pacalaj – 2 min., držanie).

33:37

Handlovský sa po ľavej strane prebil do útočného pásma a vystrelil. Košarišťan puk chytá do lapačky a hra sa prerušuje.

32:47

Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Žiliny. Hostia buly vyhrali. Juraškova prudká strela od modrej čiary minula bránu hostí.

31:45

Pospíšil sa krásne uvoľnil v útočnom pásme a spomedzi kruhov vystrelil. Jeho prudké zakončenie bránu tesne minulo.

31:18

Na oboch stranách je v týchto fázach hry viacero nepresností a o puk sa väčšinou bojuje pri mantineloch.

30:10

Hostia sú v útočnom pásme. Romanova strela od modrej čiary skončila v Košarišťanovej lapačke.

28:36

Kriška prekorčuľoval celé klzisko a spomedzi kruhov vystrelil. Tomek jeho zakončenie vyráža.

28:15

27:42

Domácim sa presilová hra vôbec nedarí. S pukom sú opäť len za vlastnou bránou.

27:05

Liptáci kombinujú v útočnom pásme, ale do gólovej príležitosti sa zatiaľ nedostali.

26:30

Liptáci sa sami pripravili o útočné pásmo nepresnou prihrávkou.

26:15

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Jurík – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

25:20

Liptáci začali druhú tretinu aktívne, ale svoje príležitosti využiť nevedia.

24:19

V protiútoku Liptovského Mikuláša bol Jakub Sukeľ a Paukovček. Ani na dvakrát nedokázali Tomeka prekonať.

23:36

Vhadzovať sa bude po ľavici Tomeka. Domáci buly vyhrali. Langhammerova strela z otočky trafila iba brankára a a hra sa opäť prerušuje.

22:36

Po chybe Nádašdiho sa do veľkej príležitosti dostal Rogoň. Jeho zakončenie tesne minulo bránu Liptovského Mikuláša.

21:56

Koyš nahodil puk na Tomeka, ale k teču sa nikto nedostal a hra sa tak opäť prerušuje.

21:41

21:20

Huna dostal prihrávku do dobrej streleckej príležitosti. Jeho zakončenie Tomek chytá a hra sa prerušuje.

21:07

Liptáci zatiaľ majú problém udržať sa v útočnom pásme.

20:32

Langhammer sa po peknej individuálnej práci dostal až pred Tomeka. Jeho zakončenie brankár dokázal vyraziť.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Diváci v prvej tretine videli štyri góly. Stav zápasu otvorili hostia v 4. minúte gólom Hruška. Vyrovnať sa o tri minúty podarilo Kriškovi a domáci sa v 15. minúte dokonca dostali do vedenia Suchého strelou od modrej čiary. Liptáci sa dlho netešili a už o pár sekúnd bolo skóre opäť vyrovnané zásluhou Klimenta. Tímy tak do druhej tretiny naskočia za nerozhodného stavu 2:2.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:40

18:39

Vhadzovať sa bude v obrannom pásem Žiliny. Domáci buly vyhrali. Mezovského strelu tečoval Langhammer, ale puk tesne minul bránu.

17:29

Aktuálne sa hrá sa z jednej strany na druhú. Ani jeden tím sa do streleckej príležitosti dostať nevie.

16:20

Langhammer sa pekne uvoľnil do útočného pásma. Prihrávkou našiel Hunu, ale ten si puk nespracoval ideálne a v rohu klziska oň prišiel.

16:00

Hostia expresne odpovedali na gól Liptákov a stav zápasu je opäť vyrovnaný.

14:18

Veľká chyba domácej obrany. Pospíšil pekne našiel TOMÁŠA KLIMENTA, ktorý nemal problém skórovať do odkrytej brány. Asistencie: Tomáš Pospíšil, Lukáš Handlovský.

14:08

Liptovský Mikuláš dal gól!
Domáci svoju presilovku využívajú. RADOSLAV SUCHÝ od modrej čiary prestrelil všetkom, čo mu stálo v ceste. Asistencia: Lukáš Paukovček, Patrik Luža.

13:30

Suchého strela bola viackrát tečovaná, no puk napokon bránu minul.

13:08

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Váňa – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

13:00

Teraz obrovská príležitosť domácich. Jakub Sukeľ našiel osamoteného Paukovčeka, no ten triafa iba brankára.

11:28

Švihálek prihrával Stupkovi do obrovskej príležitosti, no ten zakončiť nedokázal.

10:52

Hostia zvýšili aktivitu ale príliš často strácajú puky v strednom pásme.

09:54

Po veľkej chybe Košarišťana sa do gólovej príležitosti dostal Handlovský, no triafa iba brankára.

08:53

Holovič z uhla ohrozil Košarišťana, no ten bol pozorný a puk vyráža.

07:40

Liptáci vyhrali vhadzovanie v strednom pásme, ale Tvrdoň puk vybojoval a takmer sa mu podarilo hroziť bránu súpera.

06:45

Liptáci krásnou akciou na jeden dotyk vyrovnávajú. MARTIN KRIŠKA dostal puk do výbornej streleckej príležitosti a posiela puk za Tomekov chrbát. Asistencie: Matúš Sukeľ, Marek Uram.

06:12

Vo veľkej príležitosti sa ocitol pred bránou domácich Stupka, ale jeho strelu dokázali Liptáci zachytiť.

05:07

Po zakázanom uvoľnení sa bude vhadzovať v obrannom pásme Liptovského Mikuláša. Žilina buly vyhrala, ale v rohu klziska o puk prišla.

04:22

Suchého nahodený puk na Tomeka nikto netečoval a ten skončil v rohu klziska.

03:37

Hostia si teraz rozobrali obranu domácich na súčiastky. RADIM HRUŠKA si položil Košarišťana a zakončil do prázdnej brány. Asistencia: Marek Tvrdoň.

02:55

Uram poslal do protiútoku Matúša Sukeľa, ktorému korčuľoval ešte osamotený Kriška. Sukeľ sa rozhodol pre strelu, no Tomek puk chytá do lapačky.

02:02

Stupkovu nebezpečnú strelu Košarišťan vyráža do rohu klziska.

01:47

Langhammer pekne uvoľnil Hunu, ktorý mohol ísť sám proti brankárovi, ale rozhodca hru prerušil pre ofsajd.

00:40

Uram vybojoval puk a pred bránou našiel Matúša Sukeľa. Jeho strela z prvej bola zblokovaná a puk skončil v rohu klziska.

00:16

Hostia sú s pukom za vlastnou bránou, no po nepresnej rozohrávke v strednom pásme o puk prišli.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan – Luža, Nádašdi, Suchý, Pacalaj, Moravčík, Tabaček, Mezovský, Nemec – Uram, M. Sukeľ, Kriška – Koyš, Paukovček, Rapáč – J. Sukeľ, Langhammer, Huna – Laco, Piatka, Nádašdi

MsHK Žilina: Tomek – Mikuš, Juraško, Poulin, Mendrej, Harant, Roman, Hatala – Klimenta, Handlovský, Pospíšil – Tvrdoň, Hruška, Jurík – Rogoň, Švihálek, Stupka – Váňa, Holovič, Meliško

Rozhodca: Stano, Snášel – Stanzel, Gajan.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vážení športoví priatelia, vítame vás pri sledovaní nedeľnajšieho hokejového zápasu 27. kola Tipsport ligy, v ktorom domáci tím MHK 32 Liptovský Mikuláš privíta na vlastnom štadióne MsHK Žilina. Zápas sa začína o 17:00.

MHK 32 Liptovský Mikuláš
Svoj posledný zápas odohral na ľade Banskej Bystrice. Liptáci po prvej tretine prehrávali už 2:0, keď sa v prvej tretine presadili Faille a Surový. V polovici druhej tretiny sa Rapáč dopustil faulu a domáci svoju početnú výhodu využili gólom Andrisíka. Liptákom sa podarilo znížiť až v tretej tretine. V presilovej hre po Uramovej prihrávke gól strelil Kriška, no bol to posledný gól Liptovského Mikuláša v zápase. Na 4:1 ešte výsledok kozmeticky upravil Ďatelinka a Banská Bystrica si tak zaslúžene do tabuľky pripíše plný bodový zisk. Liptáci sú v tabuľke na ôsmom mieste s 31 bodmi.
Skóre: 63:75
Najproduktívnejší hráč: Marek Uram (6+20)

MsHK Žilina
V 26. kole sa na vlastnom ľade strela s Detvou. Domáci sa dostali do vedenia už v druhej minúte zásluhou Tvrdoňa. V druhom dejstve diváci gól nevideli. Detve sa podarilo vyrovnať na začiatku tretej tretiny, keď sa v presilovej hre presadil Surovka. Žilinčania sa nevzdávali a svoje víťazstvo si nenechali uniknúť. Najprv ich v 54. minúte poslal do jednogólového vednia Jurík a na konečných 3:1 sa dve minúty pred koncom stretnutia presne trafil Pospíšil. Žilina je v tabuľke na siedmom mieste s 36 bodmi.
Skóre: 72:79
Najproduktívnejší hráč: Lukáš Handlovský (14+6)

Posledný vzájomný zápas:
MsHK Žilina – MHK 32 Liptovský Mikuláš 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Góly: 6. Poulin (Stupka), 39. Jurík, 3. Kuchkin (Handlovský) – 33. Luža (M. Sukeľ, Uram)
Strely: 32:38
Vylúčenia: 3:2
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

2:3

Branky a nahrávky: 7. Kriška (M. Sukeľ, Uram), 15. Suchý (Paukovček, Luža) – 4. Hruška (Tvrdoň), 15. Klimenta (Pospíšil, Handlovský), 36. Pospíšil (Handlovský)

Rozhodčí: Stano, Snášel – Stanzel, Gajan

03:37 ZIL 0:1 Hruška (Tvrdoň)
06:45 LMI 1:1 Kriška (M. Sukeľ, Uram)
13:08 ZIL 2 Váňa, vysoká hůl