3:4

konec (2:0, 0:3, 1:1)

10.12.2017, 16:00 • Štadión HK Nitra • 27. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 3.82 5.0 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Nitra zvíťazila v Nových Zámkoch napokon 3:4 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (18:30:09)

59:59

HC Nové Zámky dali gól!
Tesne pred koncom zápasu ešte domáci upravujú skóre dnešného zápasu, keď Mareka Laca prekvapil ŠTĚPÁN NOVOTNÝ. Asistencia: Arturs Salija.

59:27

Domáci v nápore, Marek Laco je však pozorný.

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:55

Domáci tentoraz v tlaku pred Marekom Lacom.

58:35

O puk sa v týchto momentoch vedú tvrdé boje pri ľavom mantineli. Napokon je hra prerušená, vhadzovať sa bude po ľavici Mareka Laca.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:28

Brankár Samuel Baroš už je na striedačke, domáci hrajú power-play!

57:28

Oddychový čas domácich.

57:05

Máme pred sebou necelé tri minúty dnešného zápasu, ale domáci hokejisti vyzerajú, že nemajú sily na zvrat v dnešnom zápase. Tak uvidíme.

56:40

Útočná akcia domáceho Kobu Jassa končí postavením mimo hru.

56:17

Hrá sa v rýchlom tempe a bez prerušenia hry, toto určite viac vyhovuje hokejistom Nitry.

55:39

Nitra znovu v útočnom pásme, tentoraz všetko rieši Samuel Baroš. Následne ešte vzniká drobný náznak šarvátky, vylučovať sa však nebude.

55:01

Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:29

Vhadzovanie po ľavej ruke Mareka Laca.

54:10

Tlak hostí pokračuje aj po skončení presilovej hry, Blackwaterovi však puk nesadol na čepeľ hokejky.

53:52

Domáci v plnom počte.

53:30

Nitra znovu v útočnom pásme, lenže hráči spod Zobora v tomto prípade veľmi rýchlo stratili puk.

52:58

Timotej Šille sa šikovne predral cez dvojicu obrancov, blafákom však Baroša neprekabátil.

52:33

Nitra znovu dlho nasťahovaná pred Samuelom Barošom, no domáci bojujú a posielajú puk cez všetky čiary.

51:51

Domácim sa podarilo vyhodiť puk cez všetky čiary, oba tímy bleskovo striedajú svoje formácie na ľade.

51:05

Presilová hra hostí už je za svojou polovicou, Baroš stále nemusel vážnejšie zasahovať.

50:37

Hostia to v týchto momentoch prekombinovali. Puk končí až za bránkou Mareka Laca.

50:01

Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Nitra vedie v Nových Zámkoch 2:4.

49:30

Nuž a Nitra teda hrá dlhú presilovú hru a točí domácich v obrannom pásme.

48:52

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Novák Michal – 5 min., napadnutie oblasti hlavy a krku + osobný trest do konca zápasu, napadnutie oblasti hlavy a krku).

48:52

Tvrdý hit Michala Nováka na Tomáša Mikúša, tak toto bol veľmi nepekný pohľad!

48:28

Domáci sa snažili ísť dopredu, lenže prihrávka obrancu končí na korčuliach rozhodcu a z ničoho nič je tu šanca pre hosťujúceho Pupáka. Baroš však podržal svoj tím.

47:59

Nitra je pri streleckej chuti, ozvala sa bočná konštrukcia Barošovej bránky.

47:28

Výborne sa skúšal individuálne presadiť cez obranu hostí Lantoši, Marek Laco napokon zasahovať nemusel.

46:50

Nuž, dovolím si povedať, že štvrtý gól hostí už znamená pre domácu ofenzívu pomerne vážny problém.

46:11

Nitra dala gól!
Prvá Krištofova prihrávka na Versteega neprešla, druhá na TOMÁŠA MIKÚŠA už áno a útočník hostí z medzikružia vymietol ľavý horný roh Barošovej bránky! Asistencie: Michal Krištof, Mitch Versteeg.

45:40

Na ľade hráme 4 na 4. čo znamená viac priestoru pre rýchlych hráčov oboch tímov.

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Nitra zatiaľ stále vedie v Nových Zámkoch 2:3.

44:32

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Novák Michal – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HK Nitra (Paulovič – 2 min., hrubosť).

44:32

Strela Branislava Mezeia od modrej čiary Barošovi problémy nenarobila. Následne však vzniká šarvátka pred bránkou domácich a bude sa vylučovať.

44:02

Nitrania znovu idú dopredu, no táto útočná akcia im nevychádza podľa predstáv.

43:28

42:48

Hrá sa dlho bez prerušenia, oba tímy striedajú počas hry. Nové Zámky musia podstatne pridať v ofenzívne, ak teda chcú v dnešnom zápase pomýšľať na zisk bodov.

42:05

Pekná akcia i na strane Nitry, bekhendové zakončenie hostí však mieril nad bránku Samuela Baroša.

41:39

Eduard Šimun skúsil prekvapiť Mareka Laca strelou švihom, trafil však len bočnú sieť bránky hostí.

41:01

Nitra sú i naďalej aktívni, snažia sa držať puk čo najďalej od svojej bránky.

40:35

Útočná aktivita Nitry končí zašliapnutím puku, vhadzovať sa bude pred Samuelom Barošom.

40:01

Úvodné buly tretej tretiny v prospech hokejistov Nových Zámkov.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine už vedie Nitra v Nových Zámkoch 2:3. Najskôr v 30. minúte znižoval na 2:1 Jameson Milam. V 36. minúte vyrovnával na 2:2 Matej Paulovič, aby rovnaký hráč už o 2 minúty dostal svoj tím do vedenia o gól. Tretia tretina dnešného zápasu sa začne približne o 17:45.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:30

Nové Zámky mali výborne rozbehnutý dnešný zápas, ale Ladislav Lubina asi po druhej tretine nadšený nebude.

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:44

Hosťujúca Nitra otáča vývoj dnešného stretnutia, pretože po zákroku Baroša sa najlepšie zorientoval pred bránkou domácich MATEJ PAULOVIČ a prepasíroval puk do siete domáceho tímu! Asistencia: Matúš Rais.

38:44

Hostia v plnom počte.

38:35

Domáci Adam Zbořil končí na ľadovej ploche, za pomoci spoluhráčov napokon mieri na striedačku svojho tímu.

38:20

Tlak domácich stále pokračuje, je to však dosť jalové, pretože Novozámčania sa nedokážu dostať k streleckému ohrozeniu Mareka Laca.

37:50

Po strele domácich sa zachvela bočná sieť Lacovej bránky, Nové Zámky naďalej ostávajú v útočnom pásme.

37:15

Nové Zámky už sú znovu usadené pred Marekom Lacom.

36:44

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Krištof – 2 min., nešportové správanie).

35:59

Aktívny Róbert Lantoši sa predral po pravej strane do pásma hostí. Vystrelil z veľkého uhlu. Puk síce Laco zachytil, ale len pred svoju bránku. Tam však dobre zapracovala obrana hostí.

35:35

Vzápätí ďalšia možnosť hostí, Marek Slovák však Samuela Baroša neprekabátil.

35:18

Nádherná akcia hostí, Milam od modrej čiary ideálne našiel pred bránkou MATEJA PAULOVIČA, ktorý puk tečoval za chrbát bezmocného Samuela Baroša. Asistencie: Jameson Milam, Peter Ordzovenský.

34:40

Krištof putoval k ľadu na útočnej modrej čiare, vylučovať sa nebude, dopredu idú domáci.

34:10

Krásna akcia nitrianskeho útočníka Judda Blackwatera, ktorý prešiel celou obranou domáceho tímu ako nôž maslom, no z ľavej strany recept na Baroša nenašiel.

33:36

Tentoraz však útočná snaha domáceho tímu končí postavením mimo hru.

33:05

Nitra sa po hre v oslabení usadila pre Samuelom Barošom. Všetko však vyriešil domáci obranca Cetkovský a Nové Zámky môžu ísť dopredu.

32:34

32:10

Tvrdá rana Michala Nováka v plnej rýchlosti, tento projektil však minul bránku Mareka Laca.

31:45

Rýchle prečíslenie hostí, Macík z ľavej strany preveril pozornosť Samuela Baroša. Následne nepríjemne narazil kolenom do brániaceho hráča, zdá sa však, že bude v poriadku.

31:35

Domáci sa síce dokázali udržať v útočnom pásme, ale Laco nemusel zasahovať.

30:55

Nové Zámky okamžite v útočnom pásme, navyše majú na ľade štyroch útočníkov, pretože v pozícii obrancu na útočnej modrej čiare je lotyšský útočník Koba Jass.

30:34

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Šiška – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

30:01

Máme za sebou polovicu zápasu, Nové Zámky vedú nad Nitrou 2:1.

29:31

Nuž, máme tu prvú vážnu akciu Nitry v druhej tretiny a hneď je to už len o jeden gól. Macík poslal z ľavej strany skvelú prihrávku nestráženému JAMESONOVI MILAMOVI, ktorý sám pred Barošom nezaváhal. Asistencie: RADOSLAV MACÍK, MICHAL KRIŠTOF.

28:59

Hra sa nám stále prelieva zo strany na stranu, ale vyslovené gólové šance neprichádzajú.

28:35

Lantoši sa prebíjal poza bránku Nitry, výbornú defenzívnu prácu predviedol hosťujúci Matej Paulovič.

27:55

Nitra v týchto momentoch zavrela súpera v obrannom pásme, Samuel Baroš však nemusel zasahovať. Pre tohto brankára ide dnes o vôbec prvý súťažný zápas v aktuálnej sezóne.

27:35

Nuž a zasahovať musel po akcii Juraja Šišku aj Samuel Baroš, no nebol to príliš náročný zákrok.

27:10

Domáci sú pri chuti, Laco musel predviesť dva rýchle zákroky v krátkom časovom slede.

26:47

Z druhej vlny nepríjemne pálil domáci obranca Arturs Salija, stav zápasu sa však nemení!

26:05

Máme za sebou prvú reklamnú prestávku v druhej tretine.

25:32

Po dlhšom čase znovu vidíme priamu strelu na bránku, po zakončení Vargu musel byť Marek Laco pozorný.

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, stav zápasu je stále 2:0 v prospech Nových Zámkov.

24:29

Nitra je v útočnom pásme, nemá však puk vo svojej moci.

23:52

Od modrej čiary skúsil strelu Jameson Milam, no puk mu tentoraz nesadol ideálne na čepeľ hokejky.

23:31

Znovu v útočnej akcii domáci hokejisti, Laco však tentoraz nemusel zasahovať.

23:00

Branislav Mezei si vyšliapol na Adama Zbořila, vylučovať sa však nebude.

22:45

Nitra sa snaží dostať do útočného pásma, lenže domáci hokejisti výborne vykrývajú stredné pásmo a hosťom to robí problémy.

22:20

Vhadzovanie po pravej ruke Mareka Laca.

21:55

Nové Zámky sú pri chuti, Vidovič však od modrej čiary puk do siete Nitry nedostal.

21:21

Marek Laco v bránke Nitry si pripisuje prvý úspešný zákrok v druhej tretine, tentoraz nedovolil skórovať Karlovi Plášilovi.

20:55

Dôležitá správa je, že obranca Nových Zámkov po tvrdej strele do tváre pokračuje v dnešnom zápase.

20:39

Útočná akcia domáceho tímu končí postavením mimo hru.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny v prospech hokejistov Nitry.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine máme v Nových Zámkoch stav 2:0. Domáci išli do vedenia v 2. minúte zásluhou novej švédskej posily – Philipa Johana Lorraina. Už o 4 minúty neskôr viedli domáci o dva góly, Šimun odviedol skvelú prácu pred Marekom Lacom a Karel Plášil sa od modrej čiary nemýlil. Druhá tretina sa začne približne o 16:50.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:42

Nuž a vzápätí veľmi nepríjemný moment, pretože jedovku Mateja Pauloviča nešťastne tečoval Lorraine priamo do tváre Michala Nováka, ktorý okamžite padol na ľad.

19:37

Krásna akcia hostí, Mezei parádne našiel pred bránkou hostí voľného Mikúša, ktorý však minul bránku Nových Zámkov!

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:45

Blackwater sa snažil presadiť cez Cetkovského, no nasledovala tvrdá zrážka oboch hráčov a domáci hokejista sa veľmi ťažko zbieral z ľadu.

18:10

Vhadzovanie po ľavej ruke Mareka Laca. Následne Cetkovský hľadal pred bránkou hostí Zbořila, no neúspešne.

17:29

Stále sa hrá hore dole, ani jeden z tímov si však aktuálne nedokáže vytvoriť jasnú gólovú príležitosť.

16:55

Tréner hostí Antonín Stavjaňa trošku zamiešal s obrannými dvojicami, uvidíme ako sa to prejaví na výkone hostí v zostatku dnešného zápasu.

16:20

Hrá sa v pomerne rýchlom tempe, Nové Zámky sú doposiaľ veľmi aktívne a favorizovanej Nitre sú viac než vyrovnaným súperom.

15:52

Branislav Fábry volil namiesto prihrávky na Lorraina strelu, Mareka Laca ňou však neprekvapil.

15:25

Dva rýchle zákroky Samuela Baroša a dve vhadzovanie po pravej ruke brankára Nových Zámkov.

15:01

Do konca prvej tretiny ostáva necelých 5 minút. Nové Zámky stále vedú nad Nitrou 2:0.

14:20

Zakázané uvoľnenie, vhadzovať sa bude po ľavej ruke Mareka Laca.

14:00

Tentoraz sú v útoku domáci hokejisti, o puk sa však bojuje pri pravom mantineli.

13:32

V týchto momentoch sú hostia v útočnom pásme, tvrdú strelu na bránku hostí vyslal Matej Paulovič, no Baroš bol pripravený.

12:48

Lorraine sa znovu presadil po pravej strane, kľučkou následne prešiel i cez Jamesona Milama, no namieril len do stredu bránky hostí, Marek Laco si pripisuje úspešný zákrok.

12:25

Nitra sa síce snaží, ale aktuálne sa hokejistom spod Zobora nedarí udržať puk viac na svojich hokejkách a prípadne si vynútiť tlak pred Samuelom Barošom.

11:48

Od modrej čiary napriahol k strele domáci obranca Jan Látal, puk však bol zblokovaný a Marek Laco nemusel zasahovať.

11:32

Ďalšia útočná akcia Nitry, Matej Paulovič však nepochopil myšlienku spoluhráča a napokon z toho máme postavenie mimo hru.

11:05

Hostia sa snažia, Marek Slovák prihrávkou hľadal Macíka, tento puk však nebol adresný.

10:29

Domáci začínajú ďalšie útočné snaženie do vlastnej bránky, tentoraz im však akcia nevyšla podľa predstáv a dopredu ide Nitra.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Nové Zámky vedú nad Nitrou 2:0.

09:29

09:00

Výborná kombinácia Nitranov pred bránkou domáceho tímu, Samuel Baroš si pripisuje výborný zákrok!

08:28

Ďalšia šanca domáceho tímu, tentoraz pred Marekom Lacom nebol úspešný Štěpán Novotný!

08:01

Obrovská šanca domáceho tímu, dvojica Novozámčanov sa dostala do prečíslenia 2 na 1, Lantoši však strelou zápästím minul horný roh Lacovej bránky!

07:40

Nitra okamžite usadená pred bránkou Samuela Baroša.

07:29

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Škoda – 2 min., sekanie).

06:36

Máme tu prvú reklamnú prestávku v dnešnom zápase, po nej bude nasledovať vhadzovanie po pravej ruke Samuela Baroša.

05:58

Hráči Nitry sú vývojom prvej tretiny poriadne zaskočení, rovnako prekvapene vyzerá i trénerský triumvirát na striedačke hráčov spod Zobora.

05:14

Takmer som to ani nestihol dopísať a stav zápasu sa nám mení. Český obranca KAREL PLÁŠIL napriahol od modrej čiary a prestrelil nešťastného Mareka Laca v bránke Nitry. Asistencia: Eduard Šimun.

05:01

Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, Nové Zámky vedú gólom Lorraina zatiaľ 1:0.

04:15

Versteeg pri mantineli tvrdo dohral českého útočníka Novým Zámkov Vladimíra Škodu, ktorý sa len ťažko dvíhal z ľadu.

03:11

Domáci Štěpán Novotný takisto urobil prievan v obrane Nitry, Laco však bol pripravený.

02:32

Nové Zámky aj naďalej robia problémy Nitre v defenzíve. Po strele Zbořila musel zasahovať Marek Laco.

01:44

Prvá strela domácich hokejistov na bránku Nitry, po prihrávke Zbořila sa do dobrej pozície dostal PHILIP JOHAN LORRAINE a peknou strelou prekonal Mareka Laca v bránke hostí. Asistencia: Adam Zbořil.

01:35

Pekná akcia domáceho Lantošiho, ktorý však strelu zápästím minul bránku Mareka Laca.

01:15

Stále sa hrá v obrannom pásme Nových Zámkov, Nitra dnes od úvodu hrá veľmi ofenzívne.

00:35

V krátkom slede musel Samuel Baroš znovu zasahovať, tentoraz po strele Branislava Mezeia od modrej čiary.